Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Naučte se strategicky řídit. Studujte MBA na BIBS - vysoké škole

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
BIBS - vysoká škola nabízí i letos pestrou škálu programů v bakalářských, magisterských, doktorských a manažerských programech. Stále vyhledávanější vzdělání zde představuje MBA se zaměřením na strategické řízení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

B.I.B.S., a.s. - manažerské vzdělávání | foto: B.I.B.S., a.s.

Tato moderní, dynamicky se rozvíjející nestátní/neveřejná vysoká škola poskytuje britská, finská a česká ekonomicko-manažerská a právnická studia. Na trhu působí přes 10 let a se svými více než 4000 studenty a absolventy patří k největším nestátním business school v České republice. BIBS – vysoká škola nabízí rozmanité možnosti studia, mezi stěžejními manažerskými programy studium MBA.

Master of Business Administration (MBA, příp. M.B.A.), který najdete na vysoké škole BIBS, je typicky anglo-americký vysokoškolský studijní program magisterské úrovně, zaměřený na získání znalostí obvykle v některém z podoborů managementu, jakými jsou například strategický management, řízení financí, strategickém marketing, apod.

Proč MBA program?

Podmínkou přijetí ke studiu na vysokou školu BIBS je zpravidla vysokoškolské vzdělání a dostatečná, nejčastěji manažerská, praxe. Ve výjimečných případech je možné přijmout i uchazeče bez VŠ vzdělání, ale s takovou manažerskou praxí, která formální vzdělání nahradí.

"Typický student MBA je střední nebo vyšší manažer či podnikatel, který si potřebuje dále rozšířit praktické manažerské znalosti a dovednosti. Zatímco před deseti lety tvořili MBA studenty zejména manažeři větších, často mezinárodních, firem, v současnosti se stále více studentů MBA rekrutuje i z řad úspěšných českých malých a středních firem s obraty v řádech desítek až stovek milionů Kč, kde jejich původní zakladatelé/majitelé pociťují stále naléhavěji potřebu manažerského vzdělání, zejm. pak v oblasti strategického, tedy dlouhodobého, řízení svých firem," uvedla ředitelka pro akademický rozvoj a kvalitu, Ing. Alena Hanzelková, PhD, MBA.

Co mi MBA, které nabízí BIBS – vysoká škola, přinese?

Studium MBA programů trvá zpravidla 1,5 až 3 roky, nejčastěji je však dvouleté (při zaměstnání trvá v průměru 2 roky, denní studium 1 - 1,5 roku). Absolventi MBA programů nejenže úspěšně zvládají teoretické manažerské disciplíny, osvojují si také praktické manažerské dovednosti: dokáží efektivně řešit problémy, rozhodovat se a dobře komunikovat.

B.I.B.S., a.s. - logo

Kromě přednášek se ve výuce často využívají i metody skupinových řešení případových studií, diskuze a týmové projekty z praxe. Skutečnost, že všichni studenti mají již praktické manažerské zkušenosti, zaručuje kvalitní diskuze odborníků, kteří tak mohou navzájem sdílet své zkušenosti a hledat společná řešení na praktické problémy. Studenti MBA absolvují ekonomicko-manažerské disciplíny týkající se typicky strategického řízení firmy a jejích částí - marketingu, financí, výroby, IS-IT, logistiky atd.

Studium MBA je ukončeno obhajobou projektu a úspěšní absolventi získávají diplom a titul MBA (uváděný za jménem). Na MBA může dále navázat další stupeň vzdělávání, Doctorate in Business and Administration (PhD). Toto studium rovněž nabízí BIBS - vysoká škola.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz