Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Naučte se strategicky řídit. Studujte MBA na BIBS - vysoké škole

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
BIBS - vysoká škola nabízí i letos pestrou škálu programů v bakalářských, magisterských, doktorských a manažerských programech. Stále vyhledávanější vzdělání zde představuje MBA se zaměřením na strategické řízení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

B.I.B.S., a.s. - manažerské vzdělávání | foto: B.I.B.S., a.s.

Tato moderní, dynamicky se rozvíjející nestátní/neveřejná vysoká škola poskytuje britská, finská a česká ekonomicko-manažerská a právnická studia. Na trhu působí přes 10 let a se svými více než 4000 studenty a absolventy patří k největším nestátním business school v České republice. BIBS – vysoká škola nabízí rozmanité možnosti studia, mezi stěžejními manažerskými programy studium MBA.

Master of Business Administration (MBA, příp. M.B.A.), který najdete na vysoké škole BIBS, je typicky anglo-americký vysokoškolský studijní program magisterské úrovně, zaměřený na získání znalostí obvykle v některém z podoborů managementu, jakými jsou například strategický management, řízení financí, strategickém marketing, apod.

Proč MBA program?

Podmínkou přijetí ke studiu na vysokou školu BIBS je zpravidla vysokoškolské vzdělání a dostatečná, nejčastěji manažerská, praxe. Ve výjimečných případech je možné přijmout i uchazeče bez VŠ vzdělání, ale s takovou manažerskou praxí, která formální vzdělání nahradí.

"Typický student MBA je střední nebo vyšší manažer či podnikatel, který si potřebuje dále rozšířit praktické manažerské znalosti a dovednosti. Zatímco před deseti lety tvořili MBA studenty zejména manažeři větších, často mezinárodních, firem, v současnosti se stále více studentů MBA rekrutuje i z řad úspěšných českých malých a středních firem s obraty v řádech desítek až stovek milionů Kč, kde jejich původní zakladatelé/majitelé pociťují stále naléhavěji potřebu manažerského vzdělání, zejm. pak v oblasti strategického, tedy dlouhodobého, řízení svých firem," uvedla ředitelka pro akademický rozvoj a kvalitu, Ing. Alena Hanzelková, PhD, MBA.

Co mi MBA, které nabízí BIBS – vysoká škola, přinese?

Studium MBA programů trvá zpravidla 1,5 až 3 roky, nejčastěji je však dvouleté (při zaměstnání trvá v průměru 2 roky, denní studium 1 - 1,5 roku). Absolventi MBA programů nejenže úspěšně zvládají teoretické manažerské disciplíny, osvojují si také praktické manažerské dovednosti: dokáží efektivně řešit problémy, rozhodovat se a dobře komunikovat.

B.I.B.S., a.s. - logo

Kromě přednášek se ve výuce často využívají i metody skupinových řešení případových studií, diskuze a týmové projekty z praxe. Skutečnost, že všichni studenti mají již praktické manažerské zkušenosti, zaručuje kvalitní diskuze odborníků, kteří tak mohou navzájem sdílet své zkušenosti a hledat společná řešení na praktické problémy. Studenti MBA absolvují ekonomicko-manažerské disciplíny týkající se typicky strategického řízení firmy a jejích částí - marketingu, financí, výroby, IS-IT, logistiky atd.

Studium MBA je ukončeno obhajobou projektu a úspěšní absolventi získávají diplom a titul MBA (uváděný za jménem). Na MBA může dále navázat další stupeň vzdělávání, Doctorate in Business and Administration (PhD). Toto studium rovněž nabízí BIBS - vysoká škola.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci.
Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci

Občané České republiky a soukromí lékaři v celé ČR s podporou České lékařské komory v těchto dnech protestují proti ministerstvu zdravotnictví.   celý článek

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.