Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Naučte se strategicky řídit. Studujte MBA na BIBS - vysoké škole

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
BIBS - vysoká škola nabízí i letos pestrou škálu programů v bakalářských, magisterských, doktorských a manažerských programech. Stále vyhledávanější vzdělání zde představuje MBA se zaměřením na strategické řízení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

B.I.B.S., a.s. - manažerské vzdělávání | foto: B.I.B.S., a.s.

Tato moderní, dynamicky se rozvíjející nestátní/neveřejná vysoká škola poskytuje britská, finská a česká ekonomicko-manažerská a právnická studia. Na trhu působí přes 10 let a se svými více než 4000 studenty a absolventy patří k největším nestátním business school v České republice. BIBS – vysoká škola nabízí rozmanité možnosti studia, mezi stěžejními manažerskými programy studium MBA.

Master of Business Administration (MBA, příp. M.B.A.), který najdete na vysoké škole BIBS, je typicky anglo-americký vysokoškolský studijní program magisterské úrovně, zaměřený na získání znalostí obvykle v některém z podoborů managementu, jakými jsou například strategický management, řízení financí, strategickém marketing, apod.

Proč MBA program?

Podmínkou přijetí ke studiu na vysokou školu BIBS je zpravidla vysokoškolské vzdělání a dostatečná, nejčastěji manažerská, praxe. Ve výjimečných případech je možné přijmout i uchazeče bez VŠ vzdělání, ale s takovou manažerskou praxí, která formální vzdělání nahradí.

"Typický student MBA je střední nebo vyšší manažer či podnikatel, který si potřebuje dále rozšířit praktické manažerské znalosti a dovednosti. Zatímco před deseti lety tvořili MBA studenty zejména manažeři větších, často mezinárodních, firem, v současnosti se stále více studentů MBA rekrutuje i z řad úspěšných českých malých a středních firem s obraty v řádech desítek až stovek milionů Kč, kde jejich původní zakladatelé/majitelé pociťují stále naléhavěji potřebu manažerského vzdělání, zejm. pak v oblasti strategického, tedy dlouhodobého, řízení svých firem," uvedla ředitelka pro akademický rozvoj a kvalitu, Ing. Alena Hanzelková, PhD, MBA.

Co mi MBA, které nabízí BIBS – vysoká škola, přinese?

Studium MBA programů trvá zpravidla 1,5 až 3 roky, nejčastěji je však dvouleté (při zaměstnání trvá v průměru 2 roky, denní studium 1 - 1,5 roku). Absolventi MBA programů nejenže úspěšně zvládají teoretické manažerské disciplíny, osvojují si také praktické manažerské dovednosti: dokáží efektivně řešit problémy, rozhodovat se a dobře komunikovat.

B.I.B.S., a.s. - logo

Kromě přednášek se ve výuce často využívají i metody skupinových řešení případových studií, diskuze a týmové projekty z praxe. Skutečnost, že všichni studenti mají již praktické manažerské zkušenosti, zaručuje kvalitní diskuze odborníků, kteří tak mohou navzájem sdílet své zkušenosti a hledat společná řešení na praktické problémy. Studenti MBA absolvují ekonomicko-manažerské disciplíny týkající se typicky strategického řízení firmy a jejích částí - marketingu, financí, výroby, IS-IT, logistiky atd.

Studium MBA je ukončeno obhajobou projektu a úspěšní absolventi získávají diplom a titul MBA (uváděný za jménem). Na MBA může dále navázat další stupeň vzdělávání, Doctorate in Business and Administration (PhD). Toto studium rovněž nabízí BIBS - vysoká škola.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Najdete na iDNES.cz