Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Naučte se skutečně mluvit anglicky v letních intenzivních kurzech

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Letní intenzivní kurzy jsou mezi studenty v jazykové škole LITE velice oblíbené. Intenzivní studium je totiž mnohem účinnější než klasické studium jednou či dvakrát týdně. S angličtinou je to stejné jako třeba se sportem. Cokoli chcete dělat dobře, musíte procvičovat a trénovat. Nejlépe každý den!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Naučte se skutečně mluvit anglicky v letních intenzivních kurzech! | foto: LITE Praha

Intenzivní kurzy jsou oblíbené především proto, že za velmi krátkou dobu (pouhý jeden nebo dva týdny) uděláte díky unikátní metodě LITE obrovský posun ve své angličtině. Název LITE se skládá z počátečních písmen anglických slov Life Improvement Through Education, což v překladu znamená: Zlepšování života pomocí vzdělávání.

Studenti mají v intenzivních kurzech angličtinu kolem sebe každý den prakticky neustále. Většinu času procvičují ve dvojicích a věnují se skutečné komunikaci. Díky tomu se jim angličtina opravdu dostane pod kůži. Někteří pokročilejší studenti začnou v angličtině i přemýšlet a některým se dokonce začnou zdát anglické sny!

Je to podobné, jako když odjedete do anglicky mluvící země. Tam také máte angličtinu okolo sebe každý den! Letní intenzivní kurzy angličtiny v jazykové škole LITE navíc neprobíhají biflováním, ale nová slovíčka a gramatiku, kterou se naučíte, ihned procvičíte a uvedete do praxe.

Naučte se angličtinu podobně, jako jste se naučili svůj rodný jazyk

V jazykové škole LITE angličtinu vyučují podobným způsobem, jako jsme se naučili svůj rodný jazyk.

A jak jsme se jako malé děti naučili svůj rodný jazyk? Intenzivně! Denně jsme zkoušeli mluvit, opakovat slova a věty po mamince či tatínkovi, povídali jsme si se všemi, kdo byl kolem nás. Povídali jsme si i se svými hračkami nebo sami se sebou. Tento způsob bychom se měli snažit napodobit i v případě, že se chceme naučit cizí jazyk.

Až 80 % času je na hodinách v jazykové škole LITE věnováno komunikaci a konverzaci ve dvojicích, takže si látku zažijete a zautomatizujete podobným způsobem, jako když jste se učili svůj rodný jazyk.

Naučte se skutečně mluvit anglicky v letních intenzivních kurzech!

„Kdybych to nezažila, tak bych nevěřila.“

„Strašně dlouho jsem si říkala, že bych chtěla umět říci anglicky to, co umím německy (učím se německy a mluvím 27 let, mám německy mluvícího manžela), ale přišlo mi to naprosto nemožné. Dnes, po týdnu na úrovni Začátečníci 1, jsem schopná se s manželem bavit o základních věcech anglicky. Je opravdu neuvěřitelné, jak se člověk může po týdnu rozmluvit, kolik nové slovní zásoby je schopen získat a používat, kolik zmatků z dřívějška je schopen odstranit a jak je schopen se zrychlit ve vyjadřování v angličtině. Kdybych to nezažila, tak bych nevěřila,“ říká Iva S., která absolvovala letní intenzivní kurz.

Z intenzivního kurzu byla nadšená i Petra N.: „Za týden v intenzivním kurzu jsem pochopila gramatiku, kterou jsem nepochopila za celé studium na základní a střední škole. Všechno super vysvětleno, jednoduše, jasně. Tak nějak mi to naskákalo do hlavy.“

Podívejte se i na další reference studentů jazykové školy LITE.

Ukázková hodina je zcela zdarma

Přesvědčte se sami a navštivte ukázkovou hodinu zdarma.

Více informací najdete na www.lite.cz.

Autor:
Témata: hračky

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Marek Tichý, ředitel korporátního financování.
Prodej firmy je pro většinu podnikatelů životním krokem

Generace podnikatelů, kteří založili svoji firmu po roce 1989, stárne a začíná přemýšlet, jak s firmou naložit do budoucna. Někteří se nechtějí své firmy vzdát...  celý článek

Na VŠO se můžete hlásit do konce září.
Na VŠO se můžete hlásit do konce září

I když začátek akademického roku pomalu klepe na dveře, stále ještě najdete školy, které přijímají nové studenty. Na Vysoké škole obchodní v Praze (VŠO) můžete...  celý článek

Mistrem v byznys angličtině za den.
Mistrem v byznys angličtině za den

Chcete úspěšně vést prezentace, porady a jednání v cizím jazyce? Ucházíte se o práci v zahraničí, chystáte se na důležitou pracovní cestu, důležité jednání či...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.