Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Naučte se cizí jazyk metodou FAST TRACK

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Existuje mnoho "zaručených" metod, jak se snadno a rychle naučit cizí jazyk. Ruku na srdce. Opravdu si myslíte, že se naučíte cizí jazyk bezbolestně? Těžko. Vaše výuka se však urychlit může.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Naučte se cizí jazyk metodou FAST TRACK – cesta k rychlému zlepšení jazykových dovedností | foto: Lingua Centrum

I když by se mohlo zdát, že nesporné výhody plynoucí ze znalosti cizího jazyka jsou dostatečnou motivací ke studiu, není tomu vždy tak. Přitom motivace je jednoznačně při studiu cizího jazyka to nejdůležitější. Pokud ji nemáte, hrozí vám, že se cizí jazyk nikdy pořádně nenaučíte.

Vztah mezi úrovní motivace a výkonem lze vyjádřit jednoduchým vztahem V = f ( M * S ), kde V je úroveň výkonu (kvalita i kvantita), M je úroveň motivace a S je úroveň schopností daného jedince.

Při stejné úrovni schopností tedy motivace rozhoduje o velikosti výkonu. Motivace je klíčovým faktorem, který vás nutí vytrvat ve studiu a dosáhnout kýženého cíle a cizí jazyk se naučit.

Lingua Centrum - budova

V jazykové škole Lingua Centrum jsme si tohoto faktu dobře vědomi a naši lektoři jsou vedeni k tomu, aby pozitivně působili na motivaci studentů a dále upevňovali jejich rozhodnutí studovat cizí jazyk.

Lektoři se tak snaží nejen připravit poutavou výuku za využití nejmodernějších multimediálních prostředků, ale také vytvořit při výuce příjemnou atmosféru a hlavně chválit, povzbuzovat a odměňovat všechny jednotlivé studenty.

Cizí jazyk - plně se do studia ponořte

učebna

Lektor Vám může s mnohým pomoci, těžká práce však vždy zbude na Vás. Pokud se chcete naučit co nejvíce v co nejkratší době, čekají na Vás "krev, pot a slzy!" Musíte se alespoň dočasně do studia "zbláznit". Nesmíte vynechat ani jedinou hodinu, ani jediný domácí úkol. Musíte si opakovat slovíčka po cestě do práce i z práce, doma oblepit všechny věci slovíčky v cizím jazyce atd. Bude to bolet, ale věřte, že bez vaší 100 % snahy to nikdy nepůjde. Cizí jazyk je dřina, ale k dosažení cílů stojí zato vytrvat.

Nevěřte lidem nebo metodám, které vám tvrdí, že se naučíte cizí jazyk jako mávnutím kouzelného proutku během pár dní či měsíců. Zázračné metody určitě nikomu neublíží a pouze dají někomu vydělat, ale pokud se chcete opravdu něco naučit dejte přednost osvědčeným metodám.

Spolehněte se na osvědčené metody

Nejlepší volbou je vždy kurz, který nabízí kombinaci více výukových metod, které se vzájemně podporují a doplňují. Cizí jazyk a používání jednostranné výuky je vždy ošidné a nevyhovuje každému.

Jazyková škola Lingua Centrum naproti tomu vždy využívá kombinaci komunikativní metody, přímé metody, metody drilu a metody zvané Total Physical Response. V tomto případě se tak vhodně propojuje klasické "šprtání", názorné příklady, zážitková výuka a konkrétní použití jazyka v praxi.

Kvalitní pomaturitní studium cizích jazyků.

Čím větší intenzita, tím větší pokrok

V neposlední řadě má na rozvoj jazykových dovedností v cizím jazyce vliv intenzita výuky. Jednoznačně platí, že čím vyšší intenzita je, tím jsou výsledky viditelnější a rychlejší. Pokud tedy zamýšlíte v krátké době zlepšit své znalosti a naučit se cizí jazyk, zvolte kurz, který vám nabízí co nejvíce hodin v co nejkratším čase.

Jazyková škola Lingua Centrum Vám může nabídnout FAST TRACK (aneb cizí jazyk 5x rychleji), v kterém absolvujete během 5 týdnů 60 vyučovacích hodin. Kurz je navíc veden plně kvalifikovanými a zkušenými lektory prověřenými nezávislou inspekcí ACERT.

Přihlaste se do FAST TRACKU na www.lingua-centrum.cz a my vám pomůžeme zužitkovat všechen váš zápal a motivaci.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Bayer posiluje svou značku

Bayer posiluje svou značku

Dynamické, otevřené, osobní...To jsou aktuální atributy inovovaného loga společnosti Bayer. Jak CEO společnosti Werner...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Jaké všechny produkty Abbkine nabízí společnost BIOGEN Praha?

Jaké všechny produkty Abbkine nabízí společnost BIOGEN Praha?

Kvalitní produkty Abbkine nabízí na českém trhu společnost BIOGEN Praha. V její nabídce najdete labeling kity,...

Najdete na iDNES.cz