Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nástroj pro efektivní hodnocení zaměstnanců proHR vám ušetří čas i finance

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Neinvestujte tam, kde je to zbytečné. Moderní podniky hledají cesty a nové technologie k maximálnímu využití času a lidských zdrojů. Tam, kde jsou všichni členové týmu sehraní, přicházejí také větší zisky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

(Ilustrační snímek)

(Ilustrační snímek) | foto:  Tomáš Krist, MAFRA

Aby se kompetence pracovníků ve firmě mohly úspěšně rozvíjet, je potřeba sledovat jejich výkony. Co by mohli zaměstnanci dělat lépe a které školení by jim pomohlo odstranit nedostatky?

Výkonnější pracovní tým zvýší vaše příjmy

Každá pracovní pozice, kterou ve své firmě máte, se dá zhodnotit. Často ale právě hodnocení znamená běh na dlouhou trať. Firma proHR leaders vyvinula nástroj proHR, který slouží k vyhodnocování zaměstnanců porovnáváním kompetencí. Díky němu nejen ušetříte potřebný čas na personální agendu, ale především zjistíte, který druh školení by jednotlivé zaměstnance zdokonalil. Tímto způsobem může vaše firma výrazně uspořit náklady na neefektivní školení.

Čím výkonnější tým si vybudujete, tím více dokáže vydělat. K tomu vám pomůžou efektivně umístění zaměstnanci na odpovídajících pracovních pozicích.

Rozvíjejte své pracovníky s kompetenčním modelem na míru

Nemáte kompetenční modely, které byste použili pro personální řízení? proHR leaders ho pro vás vytvoří! Model nastaví v souladu se strategií vaší společnosti. Získáte tak nové možnosti, jak pozitivně ovlivnit rozvoj zaměstnanců a motivovat je k lepším výsledkům. Pomocí cílení personálního řízení se vám podaří ušetřit čas a také minimalizovat lidské chyby.

Pokud trávíte vy nebo vaši personalisté přípravou dat a následným reportingem vysilující množství času, je ta správná doba udělat změnu.

S proHR získáte přesný obraz o jednotlivcích nebo týmech

Systém proHR má za úkol zjišťovat klíčové dovednosti každého pracovníka na základě organizační struktury ve firmě. Porovnává je s kompetencemi potřebnými pro danou pozici a pomocí jejich hodnocení uvádí přesná data o kvalifikační úrovni zaměstnance v jednotlivých oblastech. Získáte tak graficky přehledná data zobrazující vývoj klíčových dovedností. Pro možnost reportingu stačí jen data exportovat do přednastavených PDF šablon.

Podle informací, které vám proHR poskytne, můžete zaměstnanci navrhnout konkrétní školení zaměřené na posílení jeho slabých stránek. ProHR představuje také způsob, jak po zkvalitnění kompetencí udržovat pracovní výkony dlouhodobě na vysoké úrovni.

ProHR má oproti jiným systémům řadu výhod

Hodnotící nástroj proHR mohou využít firmy všech velikostí. Zjištěné informace lze aplikovat do firemních systémů, jako jsou mzdové systémy, školení, sebevzdělávací kurzy a další procesy týkající se lidských zdrojů.

Systém proHR se dá používat na všech mobilních zařízeních. Hodnocení můžete rovnou zadávat do systému. Také je schopný zabezpečit data před nedovoleným přístupem. Pracovníci na odlišných pozicích vidí různě omezené informace, které slouží pro jejich vlastní využití.

Mít přehled se vyplácí. S nástrojem proHR od firmy proHR leaders jednoduchým způsobem objevíte slabá místa vašich zaměstnanců a získáte informace pro jejich další rozvoj. Tímto způsobem lze vytvořit silný tým, kde se jednotliví členové doplňují a podávají tak špičkový pracovní výkon.


Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Další z rubriky

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Kompletní dětská výbavička za hubičku
Kompletní dětská výbavička za hubičku

Vše pro miminko pořídíte za výhodnou cenu v Bazaru eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz