Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Naše auto je předehřáté

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Namísto shonu a škrábání námrazy zmrzlými prsty můžete v klidu relaxovat a pít šálek kávy, nebo spát o něco déle. Díky nezávislému topení Webasto je Vaše auto předehřáté a skla čistá.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Naše auto je předehřáté | foto: Webasto Thermo & Comfort Czech Republic s.r.o.

V mnoha každodenních situacích se vyplatí komfort nezávislého topení vozu. Chcete najít zmrzlý automobil večer, nastupovat do studeného vozu po lyžování, nebo škrábat jinovatku ve večerních šatech? V zimě jezdíte častěji, než si myslíte a ne každý si užívá komfort vytápěné garáže. Udělejte to pro sebe. Budete žasnout, jak rychle se nákup nezávislého topení vyplatí. Webasto zajišťuje technologickou nadřazenost a kvalitu. Svoje topení testuje v extrémních podmínkách, tvrdších než vyžaduje jakákoliv zkušebna. Potvrzením jsou ocenění z nezávislých institucí a médií.

Atˇ už osvědčené Thermo Top C, nebo nové kompaktní Thermo Top Evo lze použít do každého vozidla. Nevzdávejte se výhody účinného nezávislého topení a předehřátého vozidla. Prostor pro cestující může být rychle a levně předehřán. Okna jsou čistá před jízdou a motor ohřátý na provozní teplotu, takže můžete vyjet bezpečně a šetrně k životnímu prostředí.

Vladimír Hradecký, jednatel společnosti Webasto

Vladimír Hradecký, jednatel společnosti Webasto

Vladimír Hradecký, jednatel společnosti Webasto

Můžete nám prosím v krátkosti představit společnost Webasto?
Webasto je firma s rodinnou tradicí sídlící u Mnichova v Německu. Aktuálně má přes 50 poboček a zaměstnává více než 10 000 zaměstnanců. V České republice působíme od roku 1997. Poslední novinkou je akvizice výrobního závodu v Liberci.

Pokud bychom se vrátili k topným systémům můžete nám v krátkosti nastínit jednotlivé možnosti včetně jejich předností a nevýhod?
V zásadě rozlišujeme teplovodní a teplovzdušný systém. Teplovodní systém je určen především pro ohřev motoru a následně kabiny před jízdou u osobních vozidel, ale úspěšně je tento systém aplikován u jakéhokoliv vozidla, nebo stroje s kapalinovým chladícím okruhem. Teplovzdušný systém je pak určen především k delšímu vytápění prostor, ať už se jedná o kabinu cestujících, obytné prostory, nebo nákladový prostor.

Jak teplovodní nezávislé topení Webasto funguje?
Teplovodní topení je napojeno na chladicí systém vozu a pro svůj provoz využívá palivo z nádrže. Spuštěné topení postupně ohřívá kapalinu v chladícím okruhu vozu a po dosažení teploty 30-55°C je aktivován ventilátor vozu, který začne vhánět do kabiny cestujících teplý vzduch. Následně je odmraženo čelní sklo a vyhřeje se celý interiér vozu. Spotřeba paliva je minimální a rozhodně stojí za luxus vyhřátého vozu.

Naše auto je předehřáté

Naše auto je předehřáté

Jaká je pořizovací cena takového topení a kteří zákazníci se pro něj rozhodují?
Cena topení včetně montáže se pohybuje od 30 tis. Kč dle výkonu topení a zvoleného ovladače. Mezi našimi zákazníky najdete majitele velkých SUV, manažery s luxusními sedany i uživatele malých vozidel do města.

Připravujete nějaké novinky do letošního roku?
Samozřejmě! Webasto průběžně inovuje a zdokonaluje svoje produkty. U topení obou kategorií dochází k technickým změnám, které průběžně snižují spotřebu paliva i elektřiny. Na podzim jsme představili nové ovladače MultiControl a SmartControl s moderním designem a intuitivním ovládáním. Pro střešní okna přicházíme s novou generací okna H300 NSG. V klimatizačních systémech přicházíme s novou řadou transportního chlazení Frigo Top. Dá se říci, že nepodceňujeme žádnou maličkost a řešíme každý detail.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz