Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Národní divadlo pro vás připravilo mnoho novinek. Už máte předplatné?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Národní divadlo chystá svou již 134. sezonu. Těšit se můžete na 20 premiérových titulů a dalších více než 60 oblíbených inscenací. Předplatné na divadelní sezonu 2016/17 si můžete vybrat z celkem 42 různých skupin, každý si zde tedy přijde na své.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rodinné představení Jeníček a Mařenka bude Národní divadlo v nové sezoně uvádět v Hudebním divadle Karlín. | foto: NÁRODNÍ DIVADLO

Novinkou letošní sezony je exkluzivní skupina Světové operní hvězdy, ve které se v repertoárových titulech Národního divadla představí výjimeční sólisté světového renomé, jakými jsou Yusif Eyvazov, Piotr Beczala, Dmytro Popov nebo Julia Novikova.

Další novinkou je skupina s názvem Nová opera, ve které můžete zhlédnout 4 představení soudobé komorní opery inscenované na Nové scéně.

Národní divadlo uvede některá představení v Karlíně

Z důvodu rekonstrukce Státní opery se některá představení konají na scéně Hudebního divadla Karlín. Těšit se tak můžete i na skupinu předplatného sestavenou pouze z představení Národního divadla uváděných na této pražské historické scéně pod názvem Vítejte v Karlíně.

I nadále budou pokračovat nové skupiny z minulé sezony, které se setkaly s velkým ohlasem, a to exkluzivní premiérové skupiny, které abonentům umožní navštívit přímo premiérové večery, nebo společná skupina s Českou filharmonií s názvem Ladíme spolu.

Národní divadlo pro vás připravilo mnoho novinek. Už máte předplatné?

V rytmu swingu buší srdce mé. Swingovou revue režíroval v Národním divadle Ondřej Havelka. Spoluúčinkuje orchestr Melody Makers

Předplatné pro každého – zajímá vás spíše balet, nebo činohra?

Nabídka předplatného je přehledně uspořádaná tak, abyste mohli co snáze najít skupinu, která je šita na míru právě pro vás. Skupiny jsou pečlivě sestavené podle přání diváků. Zvláště výhodné budou mít předplatné studenti a senioři, kteří si mohou vybrané skupiny předplatného pořídit až s 50% slevou.

Národní divadlo pro vás připravilo mnoho novinek. Už máte předplatné?

Divácky úspěšný pohádkový balet Sněhová královna

Lákavé výhody pro předplatitele

Jako předplatitel budete mít přednostní právo na koupi míst v předplatném ještě před zahájením prodeje běžných vstupenek. Navíc získáváte stejné místo v hledišti při více představeních v jednom sále a právo na přenos stejných míst do další sezony. Bude to tak vaše místo.

Díky předplatnému máte také šanci se dostat na často vyprodané tituly, jakými jsou například činohry Audience u královny a V rytmu swingu buší srdce mé nebo balety Louskáček či Sněhová královna.

Národní divadlo pro vás připravilo mnoho novinek. Už máte předplatné?

S předplatným do Národního divadla má divák zajištěné i nejčastěji vyprodané tituly. Např. úspěšnou činohru Audience u královny

Abonentní vstupenky jsou nejen cenově zvýhodněné, ale také dárkově balené. Můžete je tedy věnovat svým blízkým, se kterými na představení půjdete. Předplatitelé se dokonce mohou účastnit bezplatných lektorských úvodů k představením a speciálních akcí pro předplatitele. Také každý měsíc obdržíte e-mailem bezplatný bulletin. K předplatnému náleží jako bonus 3 hodiny parkování zdarma v parkingu ND v Ostrovní ulici v den představení.

Předplatné je možné zakoupit pohodlně online na www.predplatnend.cz či osobně v pokladně předplatného (Národní divadlo, Národní 4, Praha 1, po–pá 9–18 hod., so-ne 10-18 hod.).

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Mimořádné sportovní dobrodružství nabízí legenda mezi českými závody v běhu na lyžích, Jizerská 50. Ta nejdříve první...

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby.

Žaluzie, rolety a další stínicí prvky vám zajistí příjemnou teplotu v interiéru a podle zvoleného typu i další...

Najdete na iDNES.cz