Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Národní divadlo Brno nabízí nejlepší předplatné v Brně již nyní!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Celkem 80 inscenací žánru činoherního, operního a baletního nabízí Národní divadlo Brno v předplatném na divadelní sezonu 2014/2015.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Národní divadlo Brno nabízí nejlepší předplatné v Brně již nyní! | foto: Národní divadlo Brno, příspěvková organizace

Stálí i noví divadelní příznivci si mohou vybrat z 27 abonentních řad Národního divadla Brno. Nabídka je opravdu pestrá a uspokojí všechny, kteří si chtějí vychutnat několik večerů v roce podle své představy. Toužíte-li vidět všechny premiéry, které pro vás Národní divadlo Brno připravilo, jako první a zúčastnit se po premiéře společenského setkání a seznámit se s umělci NDB, vyberte si nejdražší abonentní skupinu s názvem Zlatá řada. Čeká vás 15 nových premiér, z toho 8 činoherních, 3 baletní a 4 operní. Hned v září zhlédnete v Divadle Reduta strhující příběh posedlosti mocí Jak chutná moc Ladislava Mňačka v režii Ondřeje Elbla. Próza Jak chutná moc byla na konci šedesátých let přijata s velkým nadšením a pro mnohé se stala téměř kultovní knihou.

V říjnu na vás čeká v Janáčkově divadle baletní pohádka pro celou rodinu o kouzlu Štědrého večera Louskáček. Verze kanadského choreografa Fernanda Naulta z roku 1964 nabídne svěží rytmus, plynulý sled scén a obrazů a zejména velkolepou divadelní a kostýmní výpravu. K Roku české hudby a k 160. výročí narození autora hudby uvede 21. listopadu Janáčkova opera dílo Leoše Janáčka, které vytvořil podle stejnojmenné hry Karla Čapka Věc Makropulos. Ke spolupráci pozvalo vedení Janáčkovy opery jednoho z nejvýznamnějších českých režisérů současnosti Davida Radoka, který bude pro Národní divadlo Brno režírovat poprvé.

Inscenace se připravuje v koprodukci se švédskou OPEROU GÖTEBORG a hlavní roli Emilie Marty ztvární slavná švédská sopranistka Gitta-Maria Sjöberg. Martin Františák, nový umělecký šéf Mahenovy činohry, se představí divákům jako režisér ve své "inaugurační" inscenaci Sofoklova Oidipa a také jako autor. Jeho hru s názvem Havel v zemi čeledínů zrežíruje ředitel NDB Martin Glaser v únoru 2015 v Mahenově divadle. I přesto, že drama má v názvu jméno našeho prvního prezidenta po roce 1989, on sám se v něm neobjeví.

Národní divadlo Brno nabízí nejlepší předplatné v Brně již nyní!

Národní divadlo Brno nabízí nejlepší předplatné v Brně již nyní!

Ve stejném měsíci bude v Divadle Reduta uvedena česká premiéra inscenace Černá labuť tvůrců Braňa Holíčka a Ilony Smejkalové, jejíž základ vychází ze stejnojmenného bestselleru amerického akademika i investičního poradce Nassima Nicholase Taleba. Globální finanční a ekonomická krize, teroristický útok 11. září, fenomenální úspěch společnosti Google – to jsou nepředvídatelné jevy a události s významným dopadem na celou společnost i její jednotlivce a jsou označovány jako černé labutě. Konec sezóny a poslední premiéra, kterou má Národní divadlo Brno na programu, vzdá hold první republice, její noblesnosti a poklidné atmosféře, ale také poněkud nekorektnímu a dvojsmyslnému humoru inscenací Saturnin, 19. června 2015 v Mahenově divadle v režii Emila Horvátha.

Navštivte Národní divadlo Brno

Přijďte se pobavit, potěšit a příjemně naladit. Navštivte Národní divadlo Brno, kde je pro vás připraveno dalších 26 abonentních řad, které jsou vytvořeny jak ze stávajících, ale i nových abonmá, která vycházejí z návrhů a přání našich diváků – Shakespearovská mistrovská díla, Opera a balet pro studenty, S dětmi o víkendu do divadla, Hudební předplatné na zkoušku, Činoherní předplatné na zkoušku, Baletní předplatné na zkoušku, Předplatné pro pedagogy a další. Národní divadlo Brno se těší na vaší návštěvu v příští  sezoně, která bude ještě lepší než ta, která v červnu skončí.

Národní divadlo Brno nabízí nejlepší předplatné v Brně již nyní!

Odkaz na videospot

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí, která...

Staropramen, to byl, je a bude pražský Smíchov. Pouto s osobitou pražskou čtvrtí, jejíž součástí je už téměř 150 let,...

Fillovo Zátiší se sokolem bude ozdobou další aukce obrazů Galerie Art Praha

Emil Filla, Zátiší se sokolem 1930.

V „Mekce českého moderního umění“, v pražské Galerii Mánes, bude už tuto neděli další aukce atraktivních obrazů a...

Cizinka potřetí a Mořeplavec

Hrdinové, které děli propast staletí, se opět vydají na hodně divokou vodu.

Zapomenuté dějiny a láska, která překoná propast staletí, tak by se dal charakterizovat fenomenální příběh zdravotní...

Najdete na iDNES.cz