Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Národní divadlo Brno nabízí nejlepší předplatné v Brně již nyní!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Celkem 80 inscenací žánru činoherního, operního a baletního nabízí Národní divadlo Brno v předplatném na divadelní sezonu 2014/2015.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Národní divadlo Brno nabízí nejlepší předplatné v Brně již nyní! | foto: Národní divadlo Brno, příspěvková organizace

Stálí i noví divadelní příznivci si mohou vybrat z 27 abonentních řad Národního divadla Brno. Nabídka je opravdu pestrá a uspokojí všechny, kteří si chtějí vychutnat několik večerů v roce podle své představy. Toužíte-li vidět všechny premiéry, které pro vás Národní divadlo Brno připravilo, jako první a zúčastnit se po premiéře společenského setkání a seznámit se s umělci NDB, vyberte si nejdražší abonentní skupinu s názvem Zlatá řada. Čeká vás 15 nových premiér, z toho 8 činoherních, 3 baletní a 4 operní. Hned v září zhlédnete v Divadle Reduta strhující příběh posedlosti mocí Jak chutná moc Ladislava Mňačka v režii Ondřeje Elbla. Próza Jak chutná moc byla na konci šedesátých let přijata s velkým nadšením a pro mnohé se stala téměř kultovní knihou.

V říjnu na vás čeká v Janáčkově divadle baletní pohádka pro celou rodinu o kouzlu Štědrého večera Louskáček. Verze kanadského choreografa Fernanda Naulta z roku 1964 nabídne svěží rytmus, plynulý sled scén a obrazů a zejména velkolepou divadelní a kostýmní výpravu. K Roku české hudby a k 160. výročí narození autora hudby uvede 21. listopadu Janáčkova opera dílo Leoše Janáčka, které vytvořil podle stejnojmenné hry Karla Čapka Věc Makropulos. Ke spolupráci pozvalo vedení Janáčkovy opery jednoho z nejvýznamnějších českých režisérů současnosti Davida Radoka, který bude pro Národní divadlo Brno režírovat poprvé.

Inscenace se připravuje v koprodukci se švédskou OPEROU GÖTEBORG a hlavní roli Emilie Marty ztvární slavná švédská sopranistka Gitta-Maria Sjöberg. Martin Františák, nový umělecký šéf Mahenovy činohry, se představí divákům jako režisér ve své "inaugurační" inscenaci Sofoklova Oidipa a také jako autor. Jeho hru s názvem Havel v zemi čeledínů zrežíruje ředitel NDB Martin Glaser v únoru 2015 v Mahenově divadle. I přesto, že drama má v názvu jméno našeho prvního prezidenta po roce 1989, on sám se v něm neobjeví.

Národní divadlo Brno nabízí nejlepší předplatné v Brně již nyní!

Národní divadlo Brno nabízí nejlepší předplatné v Brně již nyní!

Ve stejném měsíci bude v Divadle Reduta uvedena česká premiéra inscenace Černá labuť tvůrců Braňa Holíčka a Ilony Smejkalové, jejíž základ vychází ze stejnojmenného bestselleru amerického akademika i investičního poradce Nassima Nicholase Taleba. Globální finanční a ekonomická krize, teroristický útok 11. září, fenomenální úspěch společnosti Google – to jsou nepředvídatelné jevy a události s významným dopadem na celou společnost i její jednotlivce a jsou označovány jako černé labutě. Konec sezóny a poslední premiéra, kterou má Národní divadlo Brno na programu, vzdá hold první republice, její noblesnosti a poklidné atmosféře, ale také poněkud nekorektnímu a dvojsmyslnému humoru inscenací Saturnin, 19. června 2015 v Mahenově divadle v režii Emila Horvátha.

Navštivte Národní divadlo Brno

Přijďte se pobavit, potěšit a příjemně naladit. Navštivte Národní divadlo Brno, kde je pro vás připraveno dalších 26 abonentních řad, které jsou vytvořeny jak ze stávajících, ale i nových abonmá, která vycházejí z návrhů a přání našich diváků – Shakespearovská mistrovská díla, Opera a balet pro studenty, S dětmi o víkendu do divadla, Hudební předplatné na zkoušku, Činoherní předplatné na zkoušku, Baletní předplatné na zkoušku, Předplatné pro pedagogy a další. Národní divadlo Brno se těší na vaší návštěvu v příští  sezoně, která bude ještě lepší než ta, která v červnu skončí.

Národní divadlo Brno nabízí nejlepší předplatné v Brně již nyní!

Odkaz na videospot

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Cizinka potřetí a Mořeplavec

Hrdinové, které děli propast staletí, se opět vydají na hodně divokou vodu.

Zapomenuté dějiny a láska, která překoná propast staletí, tak by se dal charakterizovat fenomenální příběh zdravotní...

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK čeká letos mnoho událostí

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK čeká letos mnoho událostí.

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK má před sebou rok plný událostí. „83. koncertní sezóna bude vyvrcholením první...

Hudební festival Znojmo spojuje kvalitní víno, hudbu a unikátní místa

V malebném prostředí historického Znojma se ve dnech 6. až 23. července bude...

Třináctý ročník hudebního festivalu opět přinese to, proč ho návštěvníci rádi navštěvují. V malebném prostředí...

Najdete na iDNES.cz