Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nářaďový domek a zahradní domek: kde a jak uskladnit nářadí a techniku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S příchodem jara, kdy začínáme po zimě kultivovat naše zahrádky, nastává otázka, kam uložit veškeré nářadí a zahradní techniku. A to nemluvě o potřebě uskladnění lyží, jízdních kol nebo zimních pneu. K tomuto účelu výborně slouží dřevěné nářaďové domky, zahradní domky nebo zahradní chatky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nabídka nářaďových domků, zahradních domků a zahradních chatek je velmi široká. | foto: Delta Svratka

Díky použitému materiálu, robustní a vkusné konstrukci, zapadnou nářaďové domky a zahradní chatky bez obtíží do stylu Vaší zahrady. Barevně je můžete sladit pomocí lazurovacích laků s okolními prvky, jako je například barva plotu, odstín střešní krytiny můžete sladit s již použitou krytinou na vašem domě. Nářaďové domky a zahradní chatky se tak stanou nejen užitečným pomocníkem, ale budou dalším okrasným prvkem zahrady.

A čím se liší nářaďový domek od zahradního domku nebo od zahradní chatky?

Nářaďový srubový domek                  Nářaďový domek je zpravidla jednoprostorový, většinou nemá okno (pokud ano, tak neotvíravé) a nabízí se převážně v menších rozměrech,
zhruba do 10 m2. Jeho konstrukce může být srubová nebo panelová. Jeho využití je zcela účelové pro uskladnění nářadí nebo zahradní techniky. Vhodným doplňkem bývá boční přístřešek, který může sloužit například pro uskladnění dřeva.

Nářaďový panelový domek
Nářaďový panelový domek

Zahradní domek je opět většinou jednoprostorový. Je vybaven otvíracím a výklopným oknem. Rozměry bývají různé, nejsou výjimkou ani rozměry o ploše 16 m2. Často se též doplňuje například bočním přístřeškem nebo čelní zastřešenou terasou.

Jeho konstrukce je srubová o síle stěny 28 nebo 33 mm. Vzhledem k větším rozměrům se dá využít i jako místo k odpočinku, zvláště tam, kde není příslušenstvím rodinného domu, ale slouží jako domek na zahrádkářské parcele. Též se může využít k příležitostnému přespání.

zahradní domek
zahradní domek

Zahradní chatky bývají buď jednoprostorové anebo častěji víceprostorové. Mají silnější srubovou konstrukci - síla stěny 28, 33 nebo 50 mm, větší počet oken a prioritně neslouží k úschově nářadí a zahradní techniky, ale zejména k rekreaci. zahradní chatkaVelmi často mívají dva a více pokojů, které mohou být například rozděleny na obývací pokoj, koupelnu a prostor pro úschovu nářadí.

Též se mohou zateplit a tím poskytnout pohodu uživateli i v chladnějším období roku. Často si je zákazníci pořizují jako menší rekreační zařízení anebo naopak jako komfortnější zahrádkářské chatky.

Nabídka nářaďových domků, zahradních domků a zahradních chatek je velmi široká, střecha bývá sedlová nebo pultová.

Společnost Delta Svratka, s. r. o.

Společnost Delta Svratka, s. r. o. patří k největším společnostem v ČR, zabývající se výrobou zahradních domků, nářaďových domků a zahradních chatek. Nabízí široký sortiment výrobků, doplňků a služeb za velmi přijatelné ceny. Navíc vyrábí domky i na míru, podle přání zákazníka. Spolupracují se širokou sítí obchodních partnerů. Doprava domků je po území ČR zdarma.

logo Delta Svratka

Dřevostavby vyrábí z kvalitního, řádně vysušeného smrkového řeziva. Samozřejmostí je kvalitně odvedená práce jejich truhlářů, tesařů a montážníků.

Více informací o sortimentu společnosti Delta Svratka, s. r. o. se dozvíte z internetových stránek: www.deltasvratka.cz . Kontaktovat můžete buď e - mailem:
info@deltasvratka.cz, obchod@deltasvratka.cz
anebo telefonicky: 271 750 637, 603 804 264.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Dáváme lesu více prostoru

Dáváme lesu více prostoru

Že lesy nejsou jen na houby, ví lidstvo po tisíciletí. Dřevo se v lesích těžilo od nepaměti a jen díky lesníkům na...

Zastiňte okno markýzou

Zastiňte okno markýzou.

Zastíní nejen okna, ale i posezení u domu či jeho část. Pomůže okennímu zastínění v ochraně před přímými slunečními...

Dáváme životu více prostoru

Dáváme životu více prostoru

Co les, to unikátní ekosystém. Sídliště milionů symbioticky provázaných živočišných a rostlinných organismů. Od velkých...

Najdete na iDNES.cz