Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nápojová ambulance: řešíme občerstvení v práci

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Naše služby jsme shrnuli do názvu Nápojová Ambulance. Prvním sdělením tohoto názvu je nápoj pro všechny, kdo tráví čas v práci a potřebují pro udržení výkonnosti kávu, espresso nebo čaj. Druhým slovem je ambulance. Použitím modifikovaného bílého "ambulantního" kříže jsme chtěli vyjádřit osobní péči o dodržení pitného režimu každého klienta.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Řešíme občerstvení v práci | foto: Nápojová ambulance

Tedy i o jeho zdraví. Stručně říkáme, že poskytujeme firmám osobní službu profesionálními týmy, tak aby klienti nikdy nebyli bez nápoje. Jsme schopni ji poskytnout na celém území České republiky.

V roce 1992 jsme se naučili základy od švédské firmy JEDE. Jejich nápojové automaty jsou jednoduché, atraktivní, kvalitní a snadné na obsluhu i údržbu. Systém pravidelné péče o klienty u nich funguje už více než 40 let. 

Nápojová ambulance se stává hitem

Před pěti lety vtrhl do kanceláří a do pracovního prostředí espresso styl. Skoro každý by chtěl mít v práci stejnou kávu, na jakou chodí do své oblíbené kavárny. Navíc v práci je potřeba espresso rychle a nikdo se nechce o automat starat. To jsou velmi náročné a často protichůdné požadavky.

Nápojová ambulance zajistí dostateční přísun kofeinu

Nápojová ambulance se stává hitem

Opět jsme vsadili na osvědčené Švédsko. Obecně je Skandinávie známá největší spotřebou kávy na osobu na světě a švédi jsou náruživými a náročnými znalci kávy.

Firma ZOEGA pro ně vyrábí kávu již od roku 1811. Je specialistou na tmavě pražené kávy, které jsou optimální jako základ pro míchané nápoje jako je Caffé Latte nebo Cappucino.

K této kávě jsme doplnili příslušný automat s jednoduchou jednotlačítkovou volbou a snadnou údržbou. K tomu servisní služby a celé jsme to nazvali ZOEGA ESPRESSO SERVIS.

Nápojová ambulance zajistí pitný režim

Vedle kávy a čajů řešíme v Nápojové Ambulanci i pitný režim klientů. Voda je i pro nás základem. Jednak má pití vody podstatný efekt na kondici a jednak podstatně ovlivňuje i kvalitu nápojů, které se z ní připravují.

Proto máme v nabídce výrobníky vody a vodní flitry, které vodu pro tento účel správně připraví. K tomu jsme doplnili čaje a iontové nápoje pro antioxidaci nebo redukci volných radikálů.

Nápojová Ambulance je moderní služba

logo Nápojová ambulance

Vše vyvíjíme pro splnění nároků na pracovní prostory  21. století. Proto je v logu Nápojová Ambulance ten puntík, tedy dot. Ten symbolizuje digitální věk. 

Ale i v novém tisíciletí bude důležité dodržet náš cíl: aby každý stroj na kávu nebo na vodu, v každém prostředí, kde slouží, v tovární hale, nebo kanceláři, vždy přinášel řešení pro svoje uživatele. 

(www.n-a.cz).

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Čestné uznání pro stavební projekt továrny WITTE

Čestné uznání pro stavební projekt továrny WITTE.

16. ročník soutěže Stavba roku Karlovarského kraje zveřejnil své výsledky. Průmyslová hala WITTE získala čestné uznání...

Zbavte se nejistoty okolo budoucnosti Vašeho SAP ERP

Zbavte se nejistoty okolo budoucnosti Vašeho SAP ERP.

Pokud ve firmě provozujete SAP ERP, pak stejně jako řada dalších firem stojíte před rozhodnutím, jak se v budoucnu...

Češi fandí místním podnikatelům. Investovali do nich už stovky milionů

O speciální pivo, skladované v sudech po whisky, je zájem i v Japonsku, kam...

Za peníze ze svých dluhopisů už společnost Česká Whisky postavila v Třebíči stylový whisky bar. Lidé si sami mohou...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.