Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nápojová ambulance – italské espresso a švédská spolehlivost

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nejvíce se v práci pije káva a stále žádanější je Latte a espresso. Proto k základnímu vybavení všech pracovišť již dnes patří zdroj pitné vody a nápojový automat na kávu. Společnost Nápojová ambulance JEDE již dvacátým rokem pomáhá klientům řešit občerstvení v práci a vytvořila standard pro nápojový servis v kancelářích.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nápojová ambulance – italské espresso a švédská spolehlivost | foto: Level

Systém Nápojové ambulance zajistí úsporu časových výdajů a dostupnost kvalitního nápoje, vždy, když je potřeba. Nemusíte před jednáním s klientem řešit otázku, kdo má zrovna čas, aby uvařil dobré espresso a hledal propriety, protože máte vše na jednom místě.

Nápojová ambulance obsahuje i osobní péči, kvalitní techniku a následný obchodní a technický servis.

Základem je kvalitní zdroj - Nápojové automaty JEDE

Jedna z nejznámějších značek nápojových automatů pro kanceláře a výrobní prostory u nás, švédská společnost Jede, vyvíjí a vyrábí přístroje pro občerstvení ve firmách. Rozmanitost strojů umožňuje uspokojit firmy od několika porcí do stovek nápojů denně.

Pro rychlý a hygienický výdej nápojů vyvinuli v JEDE unikátní systém náplní JEDE MATIC. Nápoj je bezpečně uschován v ochranné atmosféře. Po vložení do stroje přesný a jednoduchý dávkovač zajistí správné množství směsi. Pak už je jenom na Vás, zda použijete kelímky nebo Vaše "kafáče".

U všech náplní JEDE vidíte datum výroby a doporučené spotřeby. Porovnejte s ostatními automaty. Vysypaná směs v plastovém kanystru toho mnoho o svém původu a výrobě neprozradí. Od letošního roku je k dispozici několik variant mléka pro přípravu míchaných kávových nápojů jedním tlačítkem. Více na www.jede.cz.

Stále žádanější je v kancelářích Espresso - program ZOEGAs ESPRESSO

ZOEGAs ESPRESSO "Zavřete oči, odcházím", říká Kristián ve stejnojmenném filmu. Chce navodit večerním partnerkám emoce dalekých a exotických krajů. Emoce jsou důležité i pro rituál pití kávy. Pokud si opravdu chcete vychutnat čerstvě připravené espresso, pomáhá, když zavřete oči, pomalu vdechnete aroma, napijete se a necháte ve Vás působit košatou chuť kávy. Ne vždy je možné se duševně vzdálit z místa, kde kávu pijeme, ale zkuste to.

Pokud máte zákazníky, hosty, nebo i vy v práci (tajně, aby šéf naviděl) zkuste to. Zkuste jim nebo sobě navodit emoce… "Zavřete oči, přichází espresso"

Dost klasiky a snění. Pragmaticky: kde, jak a z čeho připravit takové dobré espresso? A kolik to stojí?

Za prvé kde: Z espresso automatu ZOEGAs ESPRESSO. Je totiž vytvořen pro znalce dobré kávy. Vedle toho, že umí espresso stejně dobře jako profesionální složité příšery, má i příjemný, měkký design a malé rozměry. Nevadí, nebo lépe řečeno, hodí se, do různých prostředí. Navíc vnitřní vybavení je odolné až klientuvzdorné a výkon 60 šálků je velmi vysoký.

Za druhé jak: Stisknutím velkého tlačítka s jasným popisem druhu a typu nápoje na ZOEGAs ESPRESSO.

Za třetí z čeho (i do čeho): ZOEGAs ESPRESSO je s Nápojovou Ambulancí systém.

ZOEGAs je producentem kávy, káva je základ pro espresso a káva je součástí systému. Nápojová ambulance se postará o její osobní dovoz a technický servis na stroje. Pro segemnt HORECA jsou k dispozici i obrandované hrnky, šálky, kelímky a víčka cup2go nebo lžičky.

Pro více informací navštivte www.zoegas.cz.

V Práci máme vyřešeno. Co doma ? – kapslový espresso systém ECAFFE

průtok vodyPosunout skvělý zážitek z pití tradičního espressa do pohodlí domova a ještě více tak popularizovat oblibu kávových nápojů. Projekt Ecaffe propojuje italský designu a tradiční italské espresso.

Díky unikátnímu systému kapslí je snadné si připravit espresso v "barista kvalitě” i doma. Výhody? Hygiena přípravy, rychlost, precizní dávkování a dodržení principů vzniku espressa a na rozdíl od klasických strojů s mlýnky je téměř bezúdržbový.

Samotné espresso vzniká uvnitř kapsle, kterou po použití odstraníte. S ní také zbytkový "lógr", který znečisťuje centrální jednotky klasických kávovarů. Žádné čištění mlýnku a žádné každodenní proplachování centrální jednotky. Kapsli jednoduše vyhodíte a přístroj je připraven vydávat další lahodné espresso.

Trvanlivost kapslí je více než rok, takže není problém mít aktuálně k dispozici více druhů kávy a neriskovat tak ztrátu chuti a aroma jako u zrnkové kávy.

Kapsli jednoduše založíte do stroje a neřešíte gramáž ani čerstvost kávy. Jednotlivé kávovary se liší designem, ovládacími prvky a množstvím funkcí. Se stoupající cenou kávovaru roste kvalita materiálů a počet funkcí, které automat zvládá. Kapsle jsou chráněny patentem, mají různé rozměry a tak je nelze používat do všech strojů současně.

Další výhodou kávovaru je systém aktivního předpaření kávové kapsle. Předpařením ještě více zvýšíte účinky pressování a vyluhování kávové směsi. Zmaximalizujete tím chuť a aroma výsledné emulze-espressa.

Kolik to stojí je správná otázka. Každý má svoje představy a každý je jiný. Cena je výsledek Vašich představ, potřeb a našich možností. Tuto otázku s Vámi probere společnost Nápojová ambulance osobně.

V případě, že o doplnění vybavení Vaší kanceláře nebo Vašeho bytu o malé espreso uvažujete, určitě by jste neměli přehlédnout internetové stránky www.ecafffe.cz

Co je to Nápojová ambulance?

Nápojová ambulance je česká firma, která zajišťuje klientům občerstvení ve firmě a která tuto službu dělá již 18 let. V sortimentu firmy najdete nápojové automaty, instantní nápoje, kávovary pro espresso, kávovary, výrobníky vody, kvalitní čaj, kvalitní balené čaje

bezplatná infolinka: 800 100 586

tel: 485 151 730 fax: 482 770 351 internet: www.n-a.cz, www.ecaffe.cz

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Najdete na iDNES.cz