Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nakupujte na internetu jinak, inspirujte se na Zootu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každý den se na trhu objeví spousta nabídek, ve kterých najdeme zajímavé zboží. Mnohé z nich inspiruje nejen zákazníky, ale třeba i další výrobce. Existuje nákupní centrum zaměřené na nákup přes internet, které tyto nabídky shrnuje pod svá křídla a nabízí zájemcům jen to, o co právě mají zájem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nechte se inspirovat, zkuste nákup přes internet | foto: Zoot

Zákazník si pro svůj nákup přes internet sám vybere oblast, která ho zajímá a virtuální obchodní dům Zoot se pak postará o to, aby byl informován o novinkách ve vybrané oblasti.

Nákup přes internet s inspirací

Virtuální obchodní dům Zoot nabízí spoustu produktů. Jeho přístup odpovídá přesně trendu dnešní doby, vybíráte si z oblasti svého zájmu a nakupujete doma ze své židle. Přitom ale můžete být stále na nákupech společně se svými známými prostředním vazby na Facebook.

Nejste nijak omezeni prostorem, takže Zoot vám může nabídnout zajímavé zboží i ze zahraničních obchodů. Pro našince je takový nákup mnohdy i levnější, než když zboží kupuje na našich portálech, ne-li v obchodech nebo nákupních galeriích.

Je spousta případů, kdy se dá některé zajímavé zboží sehnat pouze na serverech v zahraničí, protože se k nám třeba vůbec nedováží.

Dostávejte jen to, co vás opravdu zajímá

dámské bikiny Rip CurlZoot vás informuje pouze o nabídce zboží, o které máte zájem. Ke zboží se můžete dostat buď zadáním oblasti svého zájmu, nebo prostřednictví své oblíbené značky. V obou případech je cesta k vysněnému zboží hračkou, viz třeba kopačky Puma se slevou 67% nebo dámské bikiny Rip Curl se slevou 37%

Nejlepší nákup přes internet není jen o nejmenší ceně

Pro Zoot není nabídka s nejmenší cenou brána hned jako nejlepší, ale k nákupu přistupuje jako k ucelené službě. Monitoruje názory lidí na určité servery či zboží a schraňuje informace, zda je nákup – tedy služba – dokonalá a server seriózní.

Nejlepší nerovná se nejlevnější, jak to znáte například ze serverů, které monitorují pouze nejnižší cenovou nabídku. Zoot sleduje i problematiku dostupnosti zboží, rychlost jeho dodání í spolehlivost dodavatele. Vybírá a doporučuje pouze ověřené e-shopy, na které se může zákazník spolehnout. Váš nákup přes internet je pak pohodlnější a kvalitnější.

Ve virtuálním obchodním domě Zoot najdete i rady mistrů v určitém oboru, kteří u témata nákup přes internet doporučují trendy a zajímavé zboží s návazností na ověřené servery. Taková služba je k nezaplacení. Doslova a do písmene. Pro vás, jako návštěvníky serveru Zoot je ale samozřejmě zdarma. To je slušná cena za jistotu, ne?

Více na www.zoot.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Najdete na iDNES.cz