Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nakupujte kvalitu, navíc s jistotou. Je tu NářadíOnline.cz

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Internetová prodejna NářadíOnline.cz je jeden z největších prodejců profesionálního elektrického nářadí BOSCH, FESTOOL, PROTOOL, NAREX, FEIN, DREMEL a distributor japonských řezačů OLFA pro celou ČR. Nakupujte kvalitní nářadí z pohodlí domova a s jistotou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nakupujte kvalitní nářadí a příslušenství s jistotou. Je tu NářadíOnline.cz | foto: AEOLUS, řecká cestovní kancelář, s.r.o.

Tradice rodinné firmy jsou pevným základem pro další rozvoj

Provozovatelem internetové prodejny NářadíOnline.cz a kamenné pobočky je firma BP-SERVICE, s.r.o. postavená na základech rodinné firmy NÁŘADÍ POJER. Firma funguje  od roku 1999 v kamenné pobočce a od roku 2002 provozuje také vlastní e-shop, kde najdete kvalitní nářadí, nástroje a příslušenství.

Základním mottem všech zaměstnanců firmy je spokojený zákazník. Každá zakázka má svého obchodního zástupce, který zodpovídá za kvalitu a rychlost vyřízení. Kvalitní nářadí a zboží je možno odebrat přímo na prodejně, nechat zaslat přepravní službou, nebo vlastní dopravou společnosti BP-SERVICE.

Pravdivé informování zákazníků je u nás samozřejmostí

NářadíOnline.cz byl jedním z prvních obchodníků, který získal certifikát "kodexu terminologie lhůt dodání" a "certifikovaný obchod" od sdružení pro elektronickou komerci APEK.

Zákazníci, kteří mají zájem o kvalitní nářadí a příslušenství, mají okamžitý přehled o dostupnosti zásob na našem skladě. U momentálně nedostupných položek je obratem zjištěn stav skladu u výrobce a zákazník obdrží informaci o požadovaném zboží do několika minut.

Orientace pouze na spolehlivé dodavatele a kvalitní nářadí

NářadíOnline.cz je proslulý svou spoluprací pouze s renomovanými a prověřenými výrobci, kteří dodávají opravdu kvalitní nářadí. V oblasti elektrického nářadí jsou hlavními partnery značky BOSCH, FESTOOL, PROTOOL a NAREX.

Měřící technika značek BOSCH a CST-BERGER již přesvědčila zákazníky o své kvalitě a komfortu obsluhy. Motorové stroje nabízíme výhradně od značky HONDA. Pneumatické nářadí, kompresory a rozvody vzduchu SCHNEIDER mají v sortimentu NářadíOnline.cz své pevné místo.

V oblasti hobby nářadí zastupujeme výrobce mikronářadí DREMEL. V sekci ručního nářadí zastupujeme japonského výrobce řezačů OLFA.

Videa u produktů BOSCH, PROTOOL, FESTOOL a DREMEL

NářadíOnline.cz pokračuje ve zdokonalování nabídky nářadí zastupovaných značek. Ve spolupráci s výrobcem nářadí BOSCH jsme jako první v ČR zprovoznili video prezentace u jednotlivých výrobků BOSCH profi řady a některých hobby produktů BOSCH a příslušenství.

Stejným způsobem připravujeme propojení videoportálů u značek FESTOOL, PROTOOL a DREMEL. Videa budou za několik let samozřejmostí u kvalitních internetových prodejen nářadí a nástrojů.

Nakupujte kvalitní nářadí a příslušenství s jistotou. Je tu NářadíOnline.cz1

Nakupte kvalitní nářadí a dostanete navíc odměnu

Pokračujeme v rozšiřování produktů v našem bonusovém programu. Snížila se hranice pro nárok na dárek za nákup z původních 6 000 Kč na současných 5 000 Kč včetně DPH.

Registrovaní zákazníci získávají po prvním nákupu automaticky výhodnější obchodní podmínky pro další nákupy, které mohou kombinovat se slevovými poukazy zasílanými společně s informačními newslettery. 

Připravujeme na letošní rok 2012

Před spuštěním do plného provozu na NářadíOnline.cz je poradna, díky které si zákazník vybere vhodné kvalitní nářadí, nástroje či příslušenství. Nebude chybět ani průvodce s vyhledáváním a tříděním produktů podle vybraných parametrů.

Zákazník si bude každým krokem v průvodci vybírat parametry odpovídající jeho požadavkům a přáním. Na konci výběru se zobrazí skupina produktů splňující zákazníkova kritéria.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz