Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nákup ve velkoobchodě se vyplatí a dovezou Vám ho až domů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Levnější nakupování je dnes možné díky velkoobchodům. Ty už nejsou určeny pouze pro podnikatele, ale na své si tu přijdou i běžní zákazníci.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nákup ve velkoobchodě se vyplatí a dovezou Vám ho až domů | foto: LEKO Příbram, s.r.o.

V současné době rozlišujeme dva typy velkoobchodů. "Tradiční velkoobchod prodává zboží na fakturu registrovaným zákazníkům, většinou podnikatelům v pohostinství. Ve velkoobchodě typu Cash-and-Carry může nakoupit každý. Zboží si tu neregistrovaný zákazník vybere na provozovně, kde ho také v hotovosti na pokladně zaplatí,“ říká Jaromír Smrčina z LeKo Příbram, kde můžete nakupovat v obou typech velkoobchodu. 

Výhoda velkoobchodu spočívá zejména v příznivých cenách, které se mohou oproti těm maloobchodních výrazně lišit. "Průměrný spotřebitelský koš bude u nás vždy výrazně lacinější. Pracujeme se stabilně nízkou marží a snažíme se svým zákazníkům nabízet co nejlepší ceny na všechno naše zboží. Oproti tomu zahraniční řetězce mají takovou politiku, že vypíchnou jen několik výrobků do akčního letáku, které prodávají klidně i pod cenou,“ vysvětluje Jaromír Smrčina z LeKo Příbram, která je rodinnou firmou. 

Ale přiznejme si, kdo v obchodě nakupuje pouze zboží z letáku? Většina zboží v košíku není za akční ceny, a to je hlavní cíl obchodní řetězců. "S tím je spojen fakt, že je akční zboží sice prodávané pod cenou, ale je také zpravidla kusově omezeno a často se stává, že ho v obchodě ani nemají. To se u nás neděje, protože máme zpravidla větší skladové zásoby a nepodrážíme nákupní ceny u svého akčního zboží, tím pádem se nebráníme zboží prodávat v neomezeném množství,“ říká Jaromír Smrčina z LeKo Příbram. 

LeKo Příbram nabízí službu nákupu do domu. Vybrané zboží vám ve všední dny do 19 hodin doručí až k vašim dveřím. Uzávěrka objednávek je vždy do 12 hodin v den závozu. Služba se vztahuje na veškeré zboží z nabídky Lekomarketu. Neuplatňují se zde však akčí ceny z měsíčních letáků. Podmínkou je objednávka zboží v minimální hodnotě 500 korun. Do této částky se nezapočítávají cigarety a zálohy na obaly jako jsou basy a přepravky. "Po Příbrami rozvážíme zdarma v ostatních lokalitách je rozvoz zpoplatněn jednotnou cenou 80 korun,“ říká Jaromír Smrčina.

Lokality s rozvozem za 80 korun:

Lhota u Příbramě, Obecnice, Oseč, Staré Podlesí, Nové Podlesí, Orlov, Lazec, Kozičín, Vysoká Pec, Bohutín, Havírna, Tisová, Vysoká, Narysov, Třebsko, Brod, Žežice, Lešetice, Konětopy, Slivice, Milín, Jerusalem, Jesenice, Háje, Bytíz, Dubno, Dubenec, Občov, Trhové Dušníky

Rozvoz můžete objednávat na telefonním čísle 739 374 794 nebo emailem nakupdomu.leko@volny.cz. V objednávce e-mailem nezapomeňte uvést svoji adresu a telefonní číslo. Více informací najdete na www.lekomarket.cz.

Autor:
Témata: Bytíz

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Centrum služeb PRE v novém

Centrum služeb PRE v novém

Chystáte se řešit vytápění svého bytu, přemýšlíte, který způsob je pro vás nejvýhodnější, zda volit lokální topidla pro...

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Křest knihy, která 15 let Divadelní společnosti Jana Hrušínského ukazuje z divácky nezvyklého pohledu, nová...

Střední škola mediální grafiky: Biflování nahrazuje odborná praxe

Střední škola mediální grafiky: Biflování nahrazuje odborná praxe

Co spojuje fotografa Jana Saudka, herečku Jitku Molavcovou a majitele inzertních novin Annonce Josefa Kudláčka?...

Najdete na iDNES.cz