Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nákladní automobily DAF jsou jedničkou na trhu. Přesvědčte se o tom i vy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma NEVA Group je výhradním zástupcem nákladních automobilů značky DAF pro region západních Čech. Nabízené vozy jsou v kategoriích od malých rozvážkových vozů DAF FA LF45 až po velké silniční tahače DAF FT XF105 s celkovou hmotností 42 t.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

DAF je jedničkou na trhu. Přesvědčte se i vy o jeho výhodách přímo u výhradního zástupce. | foto: Neva Group

Nízká spotřeba, spolehlivost, bezkonkurenční jízdní pohodlí, dlouhá životnost, motory šetrné k životnímu prostředí, moderní design. Že všechny tyto požadavky marně hledáte splněné u jednoho auta, navíc nákladního?

Pak vaší pozornosti ušla značka DAF a kroky nesměřovaly k výhradnímu zástupci - firmě Neva Group, která DAF zastupuje v západních Čechách. Společnost vznikla 1. 1. 2010 jako nástupce firmy NEVA Západní Čechy s.r.o., která působila na trhu více jak 10 let.

Neva Group vám půjčí auto na zkoušku

Neva Group nabízí vozy v kategoriích od malých rozvážkových vozů DAF FA LF45 až po velké silniční tahače DAF FT XF105 s celkovou hmotností 42 t. Samozřejmě se jedná o tahače i o šasí, na něž firma zajistí nástavbu dle požadavků a specifikace zákazníka. V této oblasti spolupracuje s renomovanými nástavbářskými firmami na území celé ČR.

Nákladní vůz potřebujete, ale neradi kupujete zajíce v pytli? Pak jste u Neva Group na správné adrese. Firma nabízí společnostem sídlícím v Plzeňském nebo Karlovarském kraji možnost zapůjčení demo vozidel maximálně na týden za cenu 100 Kč/den.

Konkrétně tahač DAF FT XF105, motor 510PS, kabina Super Space Cab nebo tahač DAF FT XF105, motor 460PS, kabina Space Cab, hydraulika - vhodné pro sklápěčky a pochodovací podlahy.

DAF se stal nejprodávanějším vozidlem v roce 2010

DAF opakovaně přesvědčil svými kvalitami, především nízkou spotřebou a bezkonkurenčním jízdním pohodlím i vlastnostmi, a stal se v kategorii nad 15t nejprodávanější značkou užitkových automobilů v republice.

Výčet úspěchů tím nekončí. Model DAF LF byl oceněn jako nejlepší dovážené 7,5tunové nákladní vozidlo v Německu. Společnost DAF získala ocenění na přehlídce "Bus World Asia". Ocenění získala společnost DAF díky výjimečné spolehlivosti, životnosti a vynikající úspornosti paliva 9,2litrového motoru PACCAR PR a 12,9litrového motoru PACCAR MX.

Auto DAF a super servis k tomu

U společnosti Neva Group pořídíte nové vozy několika typů DAF. A protože firma dobře ví, že koupí auta spolupráce teprve začíná a že kvalitu je potřeba držet na všech úrovních, je v jejím portfoliu služeb i autorizovaný servis DAF. Ten provádí pravidelné garanční i servisní prohlídky, střední i generální opravy vozů DAF a veškeré ostatní práce spojené se servisováním.

Dále nabízí opravy po nehodách včetně odtahu z celé ČR, ale i Evropy.Kromě této činnosti zajišťuje i údržby a opravy přívěsů a návěsů jak podvozkové části, tak i opravy nástaveb.

Perličkami na dortu jsou potom akční nabídky jako kompletní servis hydraulických systémů či namontování LED diod na denní svícení, které prodlouží životnost žárovek.

Podrobné informace k prodávaným typům DAF, nabídky autorizovaného servisu a veškeré kontakty najdete na webové adrese firmy www.nevagroup.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Základ péče o motor vašeho auta? Paliva s aditivy

Základ péče o motor vašeho auta? Paliva s aditivy

Udržovat motor svého vozu v pořádku by měla být povinnost každého řidiče. Tím spíše když průměrné stáří vozu v Česku...

ŠKODA AUTO pomáhá handicapovaným nejen při zajištění mobility

ŠKODA Handy Karoq

Jako největší český průmyslový podnik se ŠKODA AUTO dlouhodobě angažuje ve prospěch společnosti. Pomoc spoluobčanům,...

Najdete na iDNES.cz