Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nákladní automobily DAF jsou jedničkou na trhu. Přesvědčte se o tom i vy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma NEVA Group je výhradním zástupcem nákladních automobilů značky DAF pro region západních Čech. Nabízené vozy jsou v kategoriích od malých rozvážkových vozů DAF FA LF45 až po velké silniční tahače DAF FT XF105 s celkovou hmotností 42 t.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

DAF je jedničkou na trhu. Přesvědčte se i vy o jeho výhodách přímo u výhradního zástupce. | foto: Neva Group

Nízká spotřeba, spolehlivost, bezkonkurenční jízdní pohodlí, dlouhá životnost, motory šetrné k životnímu prostředí, moderní design. Že všechny tyto požadavky marně hledáte splněné u jednoho auta, navíc nákladního?

Pak vaší pozornosti ušla značka DAF a kroky nesměřovaly k výhradnímu zástupci - firmě Neva Group, která DAF zastupuje v západních Čechách. Společnost vznikla 1. 1. 2010 jako nástupce firmy NEVA Západní Čechy s.r.o., která působila na trhu více jak 10 let.

Neva Group vám půjčí auto na zkoušku

Neva Group nabízí vozy v kategoriích od malých rozvážkových vozů DAF FA LF45 až po velké silniční tahače DAF FT XF105 s celkovou hmotností 42 t. Samozřejmě se jedná o tahače i o šasí, na něž firma zajistí nástavbu dle požadavků a specifikace zákazníka. V této oblasti spolupracuje s renomovanými nástavbářskými firmami na území celé ČR.

Nákladní vůz potřebujete, ale neradi kupujete zajíce v pytli? Pak jste u Neva Group na správné adrese. Firma nabízí společnostem sídlícím v Plzeňském nebo Karlovarském kraji možnost zapůjčení demo vozidel maximálně na týden za cenu 100 Kč/den.

Konkrétně tahač DAF FT XF105, motor 510PS, kabina Super Space Cab nebo tahač DAF FT XF105, motor 460PS, kabina Space Cab, hydraulika - vhodné pro sklápěčky a pochodovací podlahy.

DAF se stal nejprodávanějším vozidlem v roce 2010

DAF opakovaně přesvědčil svými kvalitami, především nízkou spotřebou a bezkonkurenčním jízdním pohodlím i vlastnostmi, a stal se v kategorii nad 15t nejprodávanější značkou užitkových automobilů v republice.

Výčet úspěchů tím nekončí. Model DAF LF byl oceněn jako nejlepší dovážené 7,5tunové nákladní vozidlo v Německu. Společnost DAF získala ocenění na přehlídce "Bus World Asia". Ocenění získala společnost DAF díky výjimečné spolehlivosti, životnosti a vynikající úspornosti paliva 9,2litrového motoru PACCAR PR a 12,9litrového motoru PACCAR MX.

Auto DAF a super servis k tomu

U společnosti Neva Group pořídíte nové vozy několika typů DAF. A protože firma dobře ví, že koupí auta spolupráce teprve začíná a že kvalitu je potřeba držet na všech úrovních, je v jejím portfoliu služeb i autorizovaný servis DAF. Ten provádí pravidelné garanční i servisní prohlídky, střední i generální opravy vozů DAF a veškeré ostatní práce spojené se servisováním.

Dále nabízí opravy po nehodách včetně odtahu z celé ČR, ale i Evropy.Kromě této činnosti zajišťuje i údržby a opravy přívěsů a návěsů jak podvozkové části, tak i opravy nástaveb.

Perličkami na dortu jsou potom akční nabídky jako kompletní servis hydraulických systémů či namontování LED diod na denní svícení, které prodlouží životnost žárovek.

Podrobné informace k prodávaným typům DAF, nabídky autorizovaného servisu a veškeré kontakty najdete na webové adrese firmy www.nevagroup.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Firma vyrábějící přívěsné vozíky AUTOVIA vám přináší řadu novinek

Firma vyrábějící přívěsné vozíky - AUTOVIA vám přináší řadu novinek.

Který nadšený domácí kutil, profesionální stavař nebo zemědělec by neznal kvalitní přívěsné vozíky tradičního českého...

Appka a PowerPedal zrychlí váš vůz

Appka a PowerPedal zrychlí váš vůz.

Aplikace ve vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku vašeho vozu. Vybrat si můžete...

Stabilní dopravce nabízí perspektivní povolání

Stabilní dopravce

Je mnoho oborů, které jsou přehlíženy, přestože by bez nich svět nemohl fungovat tak, jak jej známe. Skvělým příkladem...

Najdete na iDNES.cz