Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nahlédněte do datových center FORPSI po celé Evropě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost INTERNET CZ otevírá svá datacentra rozmístěná po celé Evropě svým současným i potenciálním zákazníkům. Mohou se tak sami přesvědčit, že internetové služby poskytované pod značkou FORPSI jsou postavené na nejmodernějších technologiích.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nahlédněte do datových center FORPSI po celé Evropě | foto: INTERNET CZ, a.s.

Nový web na adrese dc.forpsi.com umožňuje návštěvníkům seznámit se s vybavením datových center, dokumentuje zázemí poskytovaných služeb a v neposlední řadě poskytuje příležitost nahlédnout do zajímavého prostředí, kde se běžný smrtelník často neocitá.

Zhmotněné představy

Prostřednictvím fotografií umístěných na stránkách si každý může udělat jasný obrázek o tom, kde hostují jeho webové stránky nebo kde je uložen jeho dedikovaný server a jak je o něj postaráno. Návštěvník zjistí, na jaké technologii si může zřídit virtuální server, nebo si ověří, že jeho server bude uložen na místě, kde ve dne v noci někdo dohlíží na bezporuchový a bezpečný provoz.

Nahlédněte do datových center FORPSI po celé Evropě

Informace budí důvěru

Bezpečnost a kvalita jsou rámcem, v němž se návštěvníci webu mohou za pomoci grafů, tabulek a přehledů podrobně informovat o používaných technologiích. Získají zde přehledné informace o konektivitě datacenter, o způsobu zabezpečení napájení nebo o systémech chlazení serveroven, stejně jako o bezpečnosti uložených dat či použitých hasicích systémech.

Oddělená řešení

Zevrubné informace o datacentrech, která má FORPSI pro poskytování služeb k dispozici, dostávají nový smysl právě v době, kdy se pozornost velkých, ale i středních a malých firem při podnikání na internetu stále více soustřeďuje na cloudové služby. Výběr mezi více datacentry je totiž jednou z důležitých vlastností cloudu. Rozdílná lokalizace služeb otevírá vítané možnosti pro vytvoření geograficky oddělených řešení používaných např. pro zálohování.

Vytvořte si vlastní datacentrum

U cloudových služeb ručí za veškerý hardware výhradně poskytovatel. Zákazník si může během několika minut jako ze stavebnice vybudovat virtuální datacentrum, které se ve výsledku neliší od jeho fyzické obdoby. Přenesení odpovědnosti za funkčnost hardware s garancí dostupnosti, dovoluje uživatelům/správcům soustředit se na konfiguraci systému, optimalizaci výkonu hostovaných aplikací a využití možnosti okamžité úpravy alokovaných zdrojů podle aktuálních potřeb. 

Přijďte se podívat

Web dc.forpsi.com je věnován datacentrům v ČR, Itálii, Francii, Německu a Velké Británii. Pro návštěvníky stránek je připravena také zajímavá možnost ověřit si získané informace osobní návštěvou. Na stránkách je možné objednat prohlídku libovolného datacentra, v každém z nich zájemce rádi uvítají.

Zveme i do Ktiše

Společnost INTERNET CZ, a.s., která na trhu působí pod značkou FORPSI,  v současné době spravuje více než 310 000 domén, z nichž téměř 2/3 jsou domény s koncovkou .CZ. Sídlo společnosti se nachází v jihočeské obci Ktiš v okrese Prachatice, kde je zároveň umístěno datacentrum FORPSI s nejmodernějším technickým vybavením a zabezpečením, ze kterého jsou obsluhováni nejen zákazníci z České republiky, ale i ze Slovenska, Maďarska a Polska.

Mateřská společnost ARUBA  S.p.A. patří ke světové špičce v oblasti poskytování hostingových a cloudových  služeb a správě doménových jmen. Více informací na www.aruba.it.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Přichází Backend Stories, příběhy ze světa IT budoucnosti

Přichází Backend Stories: příběhy ze světa IT budoucnosti.

V pátek 20. října zažil literární svět velký třesk. Vznikla nová edice Backend Stories zaměřená na vědeckofantastickou...

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE.

Philips HUE je osobní bezdrátový systém osvětlení, který vám umožní jednoduše ovládat světlo a vytvářet správnou...

Najdete na iDNES.cz