Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nadstandardní zdravotní péče a prostředí. Mýtus, nebo realita?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Hlavním nedostatkem českého zdravotnictví je úroveň služeb a prostředí, ve kterém je zdravotní péče poskytována. Pokulhávající je taktéž přístup zdravotníků k pacientům… Má tento neutěšený stav řešení?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nadstandardní zdravotní péče a prostředí – mýtus nebo realita? | foto: SurGal Clinic, s.r.o.

Má… Brno je zatím jediným městem, které se může pochlubit komplexní privátní nemocnicí, zaměřenou právě na potřeby a přání klientů - SurGal Clinic. Jejím hlavním cílem je poskytování nadstandardní zdravotní péče pomocí nejmodernější techniky v příjemném prostředí.

Nemocnice je po kompletní rekonstrukci a již nyní nabízí 30 nadstandardních pokojů v režimu SurGal GRAND CLASS, které kopírují hotelový ráz (TV, sat, internet, Skype TV, minibar, trezor, sociální zařízení, hotelový servis). Je výborné, že pacient zde nemusí mít obavy, zda bude při jeho hospitalizaci volný nadstandardní pokoj, ale s předstihem si může pokoj vybrat a zarezervovat.

Při příjezdu k ošetření zaparkuje na hlídaném parkovišti s kapacitou 60 míst a při ošetřování se dostane do kontaktu jen s příjemným a vždy ochotným personálem, v jehož čele stojí vysoce erudovaný lékařský tým.

Nadstandardní zdravotní péče a prostředí – mýtus nebo realita?1

Absolvujte všechna potřebná vyšetření na jednom místě

Velkou výhodou SurGal Clinic je spolupráce se zdravotními pojišťovnami, které zde plně proplácejí zdravotní péči svým klientům a proto se klienti nemusejí obávat plateb/doplatků za zdravotní péči.

Další důležitou výhodou SurGal Clinic je komplexnost poskytované zdravotní péče, díky které je klient schopen absolvovat všechna potřebná vyšetření na jednom místě a v předem dohodnutém čase, aniž by musel ztrácet čas přejížděním mezi různými specialisty.

Mezi stěžejní obory SurGal Clinic patří všeobecná chirurgie, ortopedie, urologie, cévní chirurgie a plastická chirurgie. Ambulantně je zde nabízena zdravotní péče v oborech všeobecné chirurgie, ortopedie, urologie, cévní chirurgie, vnitřní lékařství, obeziotologie, diabetologie, sportovní lékařství, rehabilitace, endoskopie a kolonoskopie. Poskytovanou péči doplňuje oddělení zobrazovacích metod (MRI, CT, ultrazvuk, rtg), laboratoř a lékárna. Zcela nově nabízí SurGal Clinic i komplexní rehabilitaci.

Individuální zdravotní péče se v Surgal Clinic nebere jako pouhé klišé

Ani pojem "individuální zdravotní péče" zde není pouhým klišé, ale skutečností. Právě díky své velikosti si nemocnice může dovolit věnovat se individuálně každému z klientů a nastavit léčbu podle jeho potřeb, bez shonu, zmatků a čekání.

Jedinečnou službou SurGal Clinic jsou recepční služby - veškerá zdravotní péče je přehledně organizována přímo přes recepci, na kterou je možné se obrátit 24 h denně.

Nadstandardní zdravotní péče a prostředí – mýtus nebo realita?2

Díky SurGal Clinic se do českého zdravotnictví dostává nádech zahraničního přístupu a zdravotní péče, kterou si zaslouží každý klient. A spokojenými klienty se to v SurGal Clinic jen hemží…

Vidíte nějaký důvod, proč si nedopřát takové zdravotní péče? Objednejte se a nechejte se přesvědčit, doporučujeme…

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.