Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nač čekat? Vysoká škola podnikání a práva nabízí studium již od února

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Rozhodli jste se začít studovat vysokou školu? Neodkládejte své přání na jindy a začněte již nyní! Možnost studia od letního semestru nabízí Vysoká škola podnikání a práva.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nač čekat? Vysoká škola podnikání a práva nabízí studium již od února | foto: VSPP

Vysoká škola podnikání a práva (VSPP) stabilně působí na trhu již 16. rokem a studovat můžete ve třech největších městech, tedy v Praze, Brně a Ostravě. Sloučení s Vysokou školou manažerské informatiky, ekonomiky a práva v Praze jí umožňuje nabízet čtyři unikátní obory – Ekonomika, Aplikovaná informatika, Právo a Podnikání. Absolventi tak mají široké možnosti uplatnění a často se pouštějí do vlastního podnikání.

Kvalitní průprava na budoucí povolání

„Máme studenty, kteří začali budovat svou firmu již v průběhu studia. Ostatně na pomoc začínajícím podnikatelům u školy funguje podnikatelský inkubátor. Studenti jsou připravováni právě na podnikatelskou dráhu nebo na zaměstnání v managementu firem,“ prozradil Vladimír Dragon, obchodní ředitel školy.

Proto je pro školu velmi důležité sepětí s praxí. „Spolupracujeme nejen s výrobními firmami, ale také například s úřady. Jsme partnery na akcích, které rozvijí podnikání a podnikatelské nápady a snažíme tímto podporovat i naše studenty. Zároveň také pedagogický sbor tvoří nejen akademici, ale i praktici, kteří přinášejí náhled do reálného byznysu. Po ukončení studia naši absolventi vědí, jak postupovat při zakládání a řízení své firmy. Jsou připraveni uspět v managementu firem díky praktickému využití získaných znalostí a dovedností v jednotlivých oborech studia, které nabízíme.“ dodal Vladimír Dragon.

Přestože v dnešní době mohou mnohá zaměstnání nahradit stroje, škola vyznává praktické vzdělávání kreativních lidí, jejichž výsledek práce roboticky nahraditelný nebude. Můžete se tak spolehnout, že přestože se svět okolo vás neustále vyvíjí, vaše profese bude zapotřebí stále.

Nač čekat? Vysoká škola podnikání a práva nabízí studium již od února

Nač čekat? Vysoká škola podnikání a práva nabízí studium již od února

Vysoká škola podnikání a práva nabízí svým studentům pobyty v zahraničí

„V rámci programu „Erasmus“ mohou studenti strávit semestr výuky v zahraničí na partnerských školách. Zároveň pořádáme pro naše studenty i pedagogy v rámci spolupráce se studentskou agenturou, která patří právě našim studentům, zájezdy do zahraničí. Jedná se o víkendové pobyty v evropských metropolích, summercampy i snowcampy. Právě připravujeme další akce na slovenských horách,“ říká Vladimír Dragon a dodává, že všechny informace škola zveřejňuje na svých facebookových stránkách.

Unikátní navazující čtyřstupňový systém vzdělávání – holding Akademická aliance

Vysoká škola podnikání a práva patří do unikátního vzdělávacího holdingu Akademické aliance, který vznikl za účelem propojení všech stupňů vzdělávání. Patří do něj Mateřská a základní škola MONTE, Moravskoslezská obchodní akademie, Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská. Na vrcholku jsou tři vysoké školy (Vysoká škola podnikání a práva, Vysoká škola obchodní a Paneurópská vysoká škola), které nabízejí všechny tři úrovně vysokoškolského vzdělávání, přes bakalářské, magisterské a doktorské, jakož i rigorózní, habilitační a profesorská řízení.

„Mateřská a základní škola MONTE s pedagogikou Montessori funguje už třetím školním rokem a kapacita v jejích dvou třídách, které mají po dvaceti dětech, je zcela zaplněna. Nyní v září otevíráme první třídu základní školy rovněž s pedagogikou Montessori, kam mohou nastoupit děti nejen z naší školky, ale i odjinud, pokud budou mít rodiče pocit, že právě Montessori systém vzdělávání je pro jejich děti ten pravý. A protože rodiče, kteří mají své děti v naší mateřské školce, jsou nadmíru spokojeni, poskytují nám přirozeně ty nejlepší reference,“ prozradil Vladimír Dragon.

Studujte již od února a získejte náskok!

Čím dříve začnete, tím dříve vystudujete. Při nástupu od února navíc získáte slevu na školném 10 000 Kč.

Více informací a přihlášku ke studiu najdete na www.studujodunora.cz nebo na www.vspp.cz. Zároveň vás zveme na Dny otevřených dveří, které škola pořádá v Praze, Brně i Ostravě ve dnech 18. 2., 17. 3., 9. 6. a 8. 9. 2016.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Bydlení v pražské Libni? Klidné, pohodlné a luxusní.
Bydlení v pražské Libni? Klidné, pohodlné a luxusní

Libeň patří do velmi dynamicky se rozvíjející Prahy 9. Městská část mezi Vysočany a Karlínem se těší ze snadné dostupnosti do centra Prahy díky skvělé...  celý článek

Soutěž o Hyundai TUCSON s plnou nádrží na víkend dle Vašeho výběru.
Soutěž o Hyundai TUCSON s plnou nádrží na víkend dle vašeho výběru

Tradičně dvakrát za rok pořádá Hyundai Centrum Praha oblíbenou a hojně navštěvovanou akci Dny otevřených dveří a ty nejbližší připadají na 8. a 9. září....  celý článek

Studenti VOŠ Michael zvou na Čtení ve vlaku.
Studenti VOŠ Michael zvou na Čtení ve vlaku

Již čtvrtým rokem zpestří kulturní život Pražanů i obyvatel středních Čech originální akce Čtení ve vlaku. Od 18. do 21. září budou hvězdy českého literárního...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.