Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Na Vysoké škole obchodní můžete studovat leteckou dopravu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
VŠO je jednou z nejvýznamnějších vysokých škol. Studuje zde na 3 500 studentů a nabídka studijních oborů se neustále vylepšuje a rozšiřuje. Ne každý možná ví, že na VŠO lze studovat i leteckou dopravu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na Vysoké škole obchodní můžete studovat leteckou dopravu | foto: Vysoká škola obchodní v Praze

Letový provoz

Bakalářský obor Letový provoz studenty v teoretické i praktické rovině seznamuje s problematikou přípravy, průběhu a monitorování letu, s ověřováním způsobilosti letadel a leteckého personálu a obchodně-ekonomickými procesy leteckých dopravců. Základem oboru jsou teoretické disciplíny obsahově založené na požadavcích civilních leteckých předpisů pro provozování letadel a licencování leteckého personálu. Na jeho formování se podílela řada organizací z praxe civilního letectví. Součástí studijního plánu je i povinná dvoutýdenní praxe u jedné z předních leteckých společností.

Služby letecké dopravy v cestovním ruchu

Druhý bakalářský obor zaměřený na studium letecké dopravy připravuje kvalifikované odborníky v oblasti poskytování služeb cestovního ruchu. Studenti se seznamují s teorií i praxí nabídky a realizace letecké dopravy. Absolventi tohoto oboru se uplatňují v letových službách, v leteckých společnostech, v hotelových službách, či ve státních orgánech zaměřených na leteckou dopravu.

Na Vysoké škole obchodní můžete studovat leteckou dopravu

Management leteckých podniků

Studium obou výše zmíněných bakalářských oborů poskytuje studentům ideální příležitost k pokračování ve dvouletém navazujícím magisterském studiu. Magisterský obor Management leteckých podniků vychovává studenty pro funkce středního a vyššího managementu leteckých podniků. Vedle teorie zde klademe velký důraz na praktickou průpravu studentů. Výsledky průzkumů ukazují, že absolventi s uplatněním na trhu práce nemívají problémy. I to svědčí o kvalitě studijních oborů Vysoké školy obchodní, kde dbáme na to, aby naši absolventi neměli s uplatněním na trhu práce sebemenší problémy.

Na Vysoké škole obchodní můžete studovat leteckou dopravu

Problémy s uplatněním? To absolventi VŠO neznají.

Katedra letecké dopravy je úzce propojena s odbornou praxí. Vyučuje zde řada renomovaných odborníků, kteří mohou studentům předávat své bohaté pracovní zkušenosti. Jedním z nich je i JUDr. Josef Šesták, zástupce vedoucího Katedry letecké dopravy, jež má za sebou mimo jiné 25leté působení v ČSA.

"Katedra letecké dopravy vychovává odborníky, z nichž velká část zakotví v managementu nebo v provozu leteckých společností. Mnoho našich absolventů i studentů pracuje u ČSA, ve státním podniku Řízení letového provozu ČR, v orgánech státní správy zabývajících se řízením civilního letectví v ČR a u mnoha zahraničních leteckých společností," říká JUDr. Josef Šesták. Studijní plány jsou na VŠO uzpůsobeny tak, aby měli studenti dostatek času i pro zaměstnání a získání potřebné praxe již v průběhu studia. 

Chcete se dozvědět více? Podívejte se www.vso.cz a přijďte za námi na den otevřených dveří.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Siegmar Lengauer, pracovník firmy PORR, v roli včelaře: při práci se svými...
bee@PORR: projekt, který dává včelám domov

Pod heslem „Sledovat včely. Formovat budoucnost.“ podniká koncern PORR spolu se svými dceřinými společnostmi aktivní kroky proti zvýšenému úhynu včel. Díky...  celý článek

Netrapte se se ztracenými klíči! Vyzkoušejte elektronický přístupový systém.
Netrapte se se ztracenými klíči! Vyzkoušejte elektronický přístupový systém

Zapomenutý klíč dokáže překazit plány na celý den. Ještě horší jsou komplikace spojené se ztrátou klíče. V takovém případě je nutné vyměnit zámek (zamykací...  celý článek

Vysavač Miele opět zvítězil v dTestu.
Vysavač Miele opět zvítězil v dTestu

Spotřebiče Miele jsou pověstné svou špičkovou kvalitou, a proto se pravidelně objevují nejvyšších příčkách nejrůznějších testů po celém světě. Dalším z řady...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.