Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Na výrobu špičkových jeřábů a ocelových konstrukcí je tu FERRO OK

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Za dvacet let své existence se společnost FERRO OK zařadila mezi špičku výrobců jeřábů a ocelových konstrukcí. Jeřáby této firmy důvěrně znají zákazníci nejenom v České republice, ale také v Rusku, Německu, Egyptě a na Slovensku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na výrobu špičkových jeřábů a ocelových konstrukcí je tu FERRO OK

Důvodem jejich obliby je špičková kvalita jeřábů, záruční a pozáruční servis, revize i případné modernizace.

Jeřáby na všechny způsoby

Mostové jednonosníkové a dvounosníkové jeřáby, jednonosníkové s bočním vyložením, portálové a poloportálové, otočné sloupové, podvěsné s pojezdem po dvou nebo třech drahách či jeřáby do výbušného prostředí. Výrobní portfolio uspokojí i ty nejnáročnější požadavky odběratelů od A do Z.

Mostové jeřáby od společnosti FERRO OK jsou osazeny kvalitními komponenty předních světových výrobců. Společnost dodává mostové jeřáby s nosností do 16 000 kg a rozpětím až 100 metrů. Mostové jeřáby FERRO OK jsou navrhovány dle individuálních potřeb a požadavků zákazníka s možností volby několika výkonových parametrů a výbavy.

Stejně tak portálové a otočné jeřáby uspokojí i specifické požadavky zákazníků. Potřebujete manipulovat s břemeny ve venkovních či vnitřních prostorách, kde není možné zbudovat jeřábovou dráhu?  Žádný problém. Portálové jeřáby nacházejí využití například při skladování, v montážních a servisních dílnách, jsou vhodným řešením pro manipulaci s materiálem nad rozsáhlejšími skladovacími prostory.

Otočné jeřáby oceníte na místech, kde je potřeba zajistit přesnou a jemnou manipulaci s materiálem u technologického výrobního zařízení. Otočné jeřáby jsou převážně osazovány kvalitními kladkostroji Stahl.

Na výrobu špičkových jeřábů a ocelových konstrukcí je tu FERRO OK

Jeřáby na všechny způsoby

Jeřábové dráhy a ocelové konstrukce

V oblasti ocelových konstrukcí se FERRO OK orientuje především na halové konstrukce a jeřábové dráhy.

FERRO OK nabízí vyprojektování, výrobu, montáž i rekonstrukci ocelových jeřábových drah, včetně dodávky napájecích trolejí. Podle požadavku zákazníka mohou být konstrukce drah vybaveny průchozími lávkami a revizními plošinami s přístupovými žebříky nebo schodišti.

V uplynulých letech však byly kromě těchto druhů konstrukcí realizovány významné dodávky ocelových konstrukcí především do SRN, jako např. zastřešení areálu Fachhochschule v Bonnu, schodišťové věže pro SIEMENS a ocelovou konstrukci betonážního vozíku pro DYWIDAG.

FERRO OK jde s kvalitou v nabídce jeřábů stále dál

Díky technickému vývoji firma používá stále kvalitnější komponenty pro výrobu jeřábů, přesto udržuje příznivou ceny pro odběratele. Vedle špičkové kvality, bezproblémového provozu s nízkými náklady na údržbu jeřábů, flexibility a serióznosti je právě cena tím, co u zákazníků boduje.

Firma FERRO OK je držitelem certifikátu jakosti dle ČSN EN ISO  9001:2009 s jeho přílohou dle ČSN EN ISO 3834-2:2006 o splnění požadavků na jakost při svařování, certifikátu provádění ocelových konstrukcí podle ČSN EN 1090-2 a také Velkého průkazu způsobilosti pro výrobu, dílenskou a staveništní montáž ocelových konstrukcí dle DIN 18800-7, DIN 4132, DIN 15018.

Má oprávnění ITI ČR pro opravy, montáže, revize a zkoušky zdvihadel a jeřábů na území České republiky i  oprávnění TI SR pro opravy a montáže na území Slovenské republiky.

Podrobné informace o společnosti FERRO OK s.r.o. sídlící na Radlíku a její nabídce jeřábů a ocelových konstrukcí najdete na internetové adrese www.ferro-ok.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Najdete na iDNES.cz