Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Na trh přišly speciální EET pokladny pro ženy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
EET se bohužel nevyhne nikomu, ohledy se neberou ani na méně technicky zdatné uživatele, kteří si s novým systémem za spoustu tisíc neví rady. Chyba často ani nebývá na jejich straně – buď nefunguje EET portál, nebo pokladní systémy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na trh přišly speciální EET pokladny pro ženy | foto: AWIS Holding, a.s

Obzvlášť nepříjemné bývají tyto problémy pro ženy. Jednak se musí učit s novým systémem, jednak to pro ně znamená tahat si všude s sebou pokladní zařízení. Majitelky různých butiků jsou na tom ještě docela dobře, ale třeba takové Avon lady, která cestuje za zákaznicemi, přibylo dost starostí. Naštěstí prodejci EET pokladen myslí i na tyto případy, nově se na trhu objevilo vychytané řešení přizpůsobené přímo pro ženy.

Růžové PEXESO od AWISu

Za unikátním počinem přišla společnost AWIS Holding, a.s., která se už od roku 1992 věnuje pokladním systémům. Od té doby se snaží reagovat na aktuální požadavky klientů a momentálně je největší zájem o EET pokladny. Verze pro ženy na českém trhu úplně chyběla. Je to možná zvláštní, ale nikoho ještě nenapadlo, že by potřebovaly něco lehkého na přenášení, snadného na pochopení a hezkého na pohled. A přesně tato tři základní kritéria splňuje Lady EET Box.

Lady EET Box zahrnuje tablet Asus Zenpad 10′′a pokladní systém PEXESO, který firma AWIS už delší dobu využívá. V tomto případě je však oblečen do nového růžového hávu, aby zaujal dámské publikum. Určen je zejména ženám podnikatelkám v různých oborech, jako jsou kadeřnictví, kosmetika, cukrárny, fitness centra, svatební salony, dámské kluby apod. To však neznamená, že by si Lady EET Box nemohl pořídit muž. Pokud pracuje především s klientkami opačného pohlaví, mohl by díky tomuto řešení slavit úspěchy.

Práci s PEXESEM zvládne každý nehledě na pohlaví

Systém PEXESO je dělaný opravdu pro každého podnikatele nezávisle na oblasti zájmu. Zvládne vytisknout objednávku a účtenku, přijímat platby, integruje rozvoz zboží, bez problémů se domluví se čtečkou čárových kódů a váhou. Samozřejmě dokáže spravovat sklad, umí se spojit s tiskárnou a poradí si s více provozy. Nejvíce si ovšem zákazníci chválí dvě funkce. PEXESO dokáže pracovat i bez internetového připojení, účtenky prostě odešle, až se připojí. A navíc díky němu není problém udělat storno nebo vratku zboží.

Růžová je esem v rukávu

PEXESO je pro Lady EET Box předělané do odstínů růžové, které se pohybují od světlé pudrové až po vínové odstíny. Každá žena si jednoduše najde ten svůj, tyto barvy na většinu klientek působí elegantním a uklidňujícím dojmem. Růžová je navíc vnímaná jako barva slavnostních nálad, sentimentálních citů, štěstí a spokojeného života. A všechny tyto pocity působí i na podnikatelku, která systém používá.

Také desetipalcový Asus Zenpad je úžasným doplňkem

Asus Zenpad 10′′se vejde do každé kabelky. Bílá varianta se k aplikaci PEXESO perfektně hodí, ovšem i kdyby vás zajímal výkon, nebudete nespokojení. Jedná se o stylové a spolehlivé zařízení, na němž budou všechny aplikace běžet svižně. Navíc se k němu pro snadnější ovládání dá připojit i tiskárna, čímž z něj snadno vykouzlíte malý notebook. Deset palců je přitom tak akorát, aby se tato přenosná pokladna vešla do kabelky.

EET pokladna pro dobrou věc

Z nákupu každé registrační pokladny pro dámy jde 400 korun na konto charitativního projektu Mamma Help. Peníze jdou na pomoc v boji a prevenci proti rakovině prsu, ženy by totiž měly držet spolu. A podle tohoto hesla se mimochodem řídí i společnost AWIS. K produktu Lady EET Box má totiž připravenou růžovou help linku pro ženy, na jejímž konci čeká také žena, která EET a aplikaci PEXESO rozumí.

Ačkoliv se to nezdá, i k EET je možné přistupovat stylově a s grácií. Muži to neocení, ale klientky budou zajisté potěšené.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Další z rubriky

Radiátory neslouží jen k vytápění. Chcete dokonalý tepelný komfort?

Radiátory neslouží jen k vytápění: Chcete dokonalý tepelný komfort?

Tak proč to neudělat způsobem, který bude funkční a lichotivý? Už dávno není pravidlem, že by radiátory měly sloužit...

Je možné najít někoho, kdo si nepřeje být nalezen?

Bestseller Hon na mrtvého právě vyšel také u nás

Tim Weaver, autor bestsellerových krimi thrillerů, si ve světě udělal jméno napínavými romány v hlavní roli s Davidem...

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Získat malou fotovoltaickou elektrárnu na střechu rodinného domu, víkendového sídla anebo na plochou střechu paneláku...

Najdete na iDNES.cz