Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Na trh přišly speciální EET pokladny pro ženy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
EET se bohužel nevyhne nikomu, ohledy se neberou ani na méně technicky zdatné uživatele, kteří si s novým systémem za spoustu tisíc neví rady. Chyba často ani nebývá na jejich straně – buď nefunguje EET portál, nebo pokladní systémy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na trh přišly speciální EET pokladny pro ženy | foto: AWIS Holding, a.s

Obzvlášť nepříjemné bývají tyto problémy pro ženy. Jednak se musí učit s novým systémem, jednak to pro ně znamená tahat si všude s sebou pokladní zařízení. Majitelky různých butiků jsou na tom ještě docela dobře, ale třeba takové Avon lady, která cestuje za zákaznicemi, přibylo dost starostí. Naštěstí prodejci EET pokladen myslí i na tyto případy, nově se na trhu objevilo vychytané řešení přizpůsobené přímo pro ženy.

Růžové PEXESO od AWISu

Za unikátním počinem přišla společnost AWIS Holding, a.s., která se už od roku 1992 věnuje pokladním systémům. Od té doby se snaží reagovat na aktuální požadavky klientů a momentálně je největší zájem o EET pokladny. Verze pro ženy na českém trhu úplně chyběla. Je to možná zvláštní, ale nikoho ještě nenapadlo, že by potřebovaly něco lehkého na přenášení, snadného na pochopení a hezkého na pohled. A přesně tato tři základní kritéria splňuje Lady EET Box.

Lady EET Box zahrnuje tablet Asus Zenpad 10′′a pokladní systém PEXESO, který firma AWIS už delší dobu využívá. V tomto případě je však oblečen do nového růžového hávu, aby zaujal dámské publikum. Určen je zejména ženám podnikatelkám v různých oborech, jako jsou kadeřnictví, kosmetika, cukrárny, fitness centra, svatební salony, dámské kluby apod. To však neznamená, že by si Lady EET Box nemohl pořídit muž. Pokud pracuje především s klientkami opačného pohlaví, mohl by díky tomuto řešení slavit úspěchy.

Práci s PEXESEM zvládne každý nehledě na pohlaví

Systém PEXESO je dělaný opravdu pro každého podnikatele nezávisle na oblasti zájmu. Zvládne vytisknout objednávku a účtenku, přijímat platby, integruje rozvoz zboží, bez problémů se domluví se čtečkou čárových kódů a váhou. Samozřejmě dokáže spravovat sklad, umí se spojit s tiskárnou a poradí si s více provozy. Nejvíce si ovšem zákazníci chválí dvě funkce. PEXESO dokáže pracovat i bez internetového připojení, účtenky prostě odešle, až se připojí. A navíc díky němu není problém udělat storno nebo vratku zboží.

Růžová je esem v rukávu

PEXESO je pro Lady EET Box předělané do odstínů růžové, které se pohybují od světlé pudrové až po vínové odstíny. Každá žena si jednoduše najde ten svůj, tyto barvy na většinu klientek působí elegantním a uklidňujícím dojmem. Růžová je navíc vnímaná jako barva slavnostních nálad, sentimentálních citů, štěstí a spokojeného života. A všechny tyto pocity působí i na podnikatelku, která systém používá.

Také desetipalcový Asus Zenpad je úžasným doplňkem

Asus Zenpad 10′′se vejde do každé kabelky. Bílá varianta se k aplikaci PEXESO perfektně hodí, ovšem i kdyby vás zajímal výkon, nebudete nespokojení. Jedná se o stylové a spolehlivé zařízení, na němž budou všechny aplikace běžet svižně. Navíc se k němu pro snadnější ovládání dá připojit i tiskárna, čímž z něj snadno vykouzlíte malý notebook. Deset palců je přitom tak akorát, aby se tato přenosná pokladna vešla do kabelky.

EET pokladna pro dobrou věc

Z nákupu každé registrační pokladny pro dámy jde 400 korun na konto charitativního projektu Mamma Help. Peníze jdou na pomoc v boji a prevenci proti rakovině prsu, ženy by totiž měly držet spolu. A podle tohoto hesla se mimochodem řídí i společnost AWIS. K produktu Lady EET Box má totiž připravenou růžovou help linku pro ženy, na jejímž konci čeká také žena, která EET a aplikaci PEXESO rozumí.

Ačkoliv se to nezdá, i k EET je možné přistupovat stylově a s grácií. Muži to neocení, ale klientky budou zajisté potěšené.


Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Chcete kariérně růst a rozvíjet svůj manažerský potenciál? Toužíte znát nejnovější trendy v oblasti leadershipu a...

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Na internetu jsou k dohledání různé „osvědčené“ tipy, jak odstranit neplatnou dálniční známku. Jsou ale opravdu...

Najdete na iDNES.cz