Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Na těsnění a izolace od EBK spoléhají DOOSAN i TRANSPORTATION

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost EBK ERET BERNARD dodává široký sortiment kvalitní produkce nejen předním strojírenským a energetickým firmám. Nabízí těsnění, žáruvzdorné izolace, pryže, hadice, lepidla, tmely či plasty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na těsnění a izolace od EBK se spoléhají DOOSAN i TRANSPORTATION | foto: EBK ERET BERNARD

Doosan, plzeňská Škoda, AIR POWER či Ingersoll-Rand anebo také České dráhy. To všechno jsou čeští průmysloví giganti a tahouni tuzemského hospodářství. Ale také odběratelé produkce západočeské společnosti EBK ERET BERNARD, která dodává široký sortiment kvalitního těsnění a izolací nejen předním českým strojírenským a energetickým firmám.

Mezi hlavní komodity, které EBK ERET BERNARD vyrábí, patří těsnění a průmyslové izolace. To byl také předmět podnikání, s nímž dva spolupracovníci před sedmnácti lety začínali. Od té doby neustále rozšiřují svůj tým, který nyní čítá 30 stálých zaměstnanců a mnohem pestřejší je i nabídka produktů.

těsnění

Obrovská nabídka zejména těsnění a pryží EBK ERET BERNARD

Mezi současné hlavní činnosti vlastní výroby společnosti EBK ERET BERNARD patří kromě produkce těsnění různých tvarů a druhů, také lepení a šití izolací, šití plachet a zhotovení krycích měchů.

V sídle společnosti v Plzni na Lochotíně v obchodním centru Atom pak mohou klienti zakoupit další zboží z obrovské nabídky rozličných polotovarů nebo konečných výrobků z různorodých materiálů.

Jde o těsnící a izolační desky, ucpávkové a izolační šňůry, průmyslové textilie, hadice, klínové řemeny, nejrůznější druhy pryží, technické plasty jako jsou silon, teflon či polytan, dále plstě, lepidla a tmely, ložiska a pochopitelně opět těsnění. Na výběr jich je obrovská škála - k dostání jsou plochá, spirálová či hydraulická.

těsnění II.

EBK vyrobí i atypické těsnění na míru

Výroba těsnění patří k základní nabídce firmy EBK ERET BERNARD. Zákazníci si mohou vybrat z bohaté nabídky produktů, které slouží k utěsňování vzájemně nepohyblivých i pohyblivých strojních součástí.

Na výběr jsou těsnění plochá přírubová, dále spirálová, hřebínková, obalovaná, hydraulická, profilová či vysekávaná.

EBK ERET BERNARD plní i přání na nestandardní rozměry těsnění včetně rozličných tvarů i příček. Stačí, když si zákazník dodá technickou dokumentaci, a firma dle toho těsnění vyrobí.

Všechna těsnění se mohou pyšnit skvělými vlastnostmi, které umožňují takřka univerzální použití. Vydrží při velkém kolísání tlaků a odolají extrémně nízkým i vysokým teplotám. Kombinací různých materiálů a kovů se těsnění dají použít v širokém spektru provozních podmínek dle požadavků uživatele.

Všestranné pryže pro všechny obory průmyslu

Vyhlášenými produkty jsou kromě těsnění i mimořádně všestranné pryže, které umožňují použití prakticky ve všech technologiích a tudíž ve všech oborech průmyslu. Jde o pryže potravinové, mikroporézní, podlahové, membránové či silikonové. Ty vynikají mimořádnou tepluvzdorností a pevností.

K dostání jsou silikony s různými stupni tepelné a elektrické vodivosti i rozdílnými stupni chemické odolnosti. Jsou i vysoce odolné proti roztržení, a používají se proto například ve zdravotnictví. Ze silikonové fólie odolné proti roztržení se vyrábí gumové vložky pro zubní chirurgii.

Tepelné izolace

Tepelné izolace

Patent z dílny EBK ERET BERNARD

EBK ERET BERNARD má navíc v patentovém řízení unikátní novinku - do automobilového průmyslu chce přinést speciální bezpečnostní membrány umístěné ve vzduchových vacích.

Mezi odběrateli jsou oblíbené i pěnové silikony, které se používají při výrobě osvětlení jako těsnění krytů svítidel odolné proti ultrafialovému záření a ozonu. Uplatnění najdou i v průmyslu lékařských přístrojů do izolačních trubek sterilizačních zařízení.

Některé druhy silikonů z EBK ERET BERNARD se pak používají i v leteckém a kosmickém průmyslu.

Hadice na palivo i pro fekální vůz

Výtečnému renomé se těší i hadice z dílny EBK ERET BERNARD. Firma dodává jak průmyslové hadice pro vodu, chladící kapaliny, páru, vzduch, brzdy, kyslík, acetylen, propan-butan, benziny, oleje, či chemikálie, tak i potravinářské hadice, odsávací hadice a hydraulické hadice s koncovkami.

K mání je i veškeré příslušenství k hadicím - hadicové spony, spojky, přípojky a příruby.

EBK poradí, doveze, zašle

Samozřejmou součástí činnosti společnosti EBK ERET BERNARD je poradenství, dovoz zboží nebo zaslání zboží na místo určení.

Více o firmě EBK ERET BERNARD a kompletní nabídku včetně podrobného popisů jednotlivých produktů najdete na jejích webových stránkách www.ebk.cz.

logo EBK ERET BERNARD


Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Jak funguje zpětný odběr pneumatik? Nechte je přímo v servisu

Jak funguje zpětný odběr pneumatik? Nechte je přímo v servisu

Přezuli jste auto a nevíte, co se sjetými pneumatikami, které už příští zimní sezónu nazouvat nebudete? Máme pro vás...

Appka zrychlit Váš vůz bez zásahu do elektroniky

Aplikace ve Vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku Vašem vozu. Vybrat si můžete hned...

Firma vyrábějící přívěsné vozíky AUTOVIA vám přináší řadu novinek

Firma vyrábějící přívěsné vozíky - AUTOVIA vám přináší řadu novinek.

Který nadšený domácí kutil, profesionální stavař nebo zemědělec by neznal kvalitní přívěsné vozíky tradičního českého...

Najdete na iDNES.cz