Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Na tepelné čerpadlo Daikin Altherma lze využít kotlíková dotace

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nejúčinnějším systémem na trhu, který nabízí vytápění, chlazení a ohřívání teplé užitkové vody v jednom, je tepelné čerpadlo Daikin Altherma, které představuje flexibilní a úspornou alternativu kotle na pevná paliva, snižuje spotřebu energie i emisí CO2 a navíc se na něj vztahuje kotlíková dotace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyměňte starosti s uhlím za pohodu s tepelným čerpadlem Daikin Altherma | foto: DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE - CZECH REPUBLIC spol. s r.o.

Na tepelné čerpadlo Daikin Altherma lze využít kotlíková dotace

Na tepelné čerpadlo Daikin Altherma lze využít kotlíková dotace

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo Daikin Altherma v závislosti na modelu a podmínkách dodává z každé 1 kWh spotřebované elektrické energie přibližně 5 kWh použitelného tepla. To znamená, že asi 4/5 tepla máte zadarmo! To je opravdu dobrá investice.

Kotlíková dotace vám vrátí až 85 % nákladů za tepelné čerpadlo

Navíc vám s náklady pomůže kotlíková dotace, program Ministerstva životního prostředí, který finančně podporuje majitele rodinných domů ve výměně starých nevyhovujících kotlů na tuhá paliva za moderní, úsporné a ekologické zdroje vytápění.

Tepelné čerpadlo je pohodlné na obsluhu, odpadne vám mnoho manuální práce. Budete mít vždy k dispozici teplou vodu a zmizí vám starosti se zásobováním a odpadem. Také významně ušetříte na vytápění i na elektřině a hodnota vaší nemovitosti se zvýší, dokonce i získáte další místnost v domě, protože tento zdroj vytápění nezabere příliš místa. Tepelné čerpadlo je navíc ekologické, takže šetříte přírodu pro sebe i své děti.

A jaké výhody nabízí konkrétně tepelné čerpadlo Daikin Altherma?

1)Šetří provozní náklady a udržuje optimální pohodlí

Pokročilá technologie tepelného čerpadla Daikin Altherma přizpůsobuje výkon požadavkům, používá komponenty šetřící energii a výkon je řízen inteligentními ovladači. Dosáhne tak příjemné teploty místnosti i významné finanční úspory za vytápění.

2)Je více než vhodné pro použití v novostavbách a nízkoenergetických domech

Systém Daikin Altherma je ideálním řešením pro nové domy nebo snižování energetické náročnosti stávajícího domu. Slučuje vytápění, chlazení a ohřev teplé vody a poskytuje tak po celý rok maximální pohodlí.

3)Kompaktní řešení s užitkovou teplou vodou

Vnitřní jednotka kombinuje topení a chlazení s ohřevem teplé vody. Zkrátka „vše v jednom“. Přestože má kompaktní jednotka malý půdorys, nabízí velké výhody.

Na tepelné čerpadlo Daikin Altherma lze využít kotlíková dotace

Na tepelné čerpadlo Daikin Altherma lze využít kotlíková dotace

4)Snadné intuitivní ovládání

Sofistikované ovládání systému Daikin Altherma, které velmi snadno pochopíte a ovládáte, má i funkci rozšířené správy spotřeby energie. Uživateli slouží velký panel displeje.

5)Také jako nástěnná jednotka

Pokud je vyžadováno napojení na solární systém Daikin, vnitřní nástěnná jednotka je vynikajícím řešením. Solární souprava Daikin Altherma přenáší solární teplo do zásobníku horké vody prostřednictvím výměníku tepla. Tento systém umožňuje účinný ohřev celého obsahu zásobníku ze solárního zdroje, v případě potřeby i z tepelného čerpadla.

6)Konvektor tepelného čerpadla

Na tepelné čerpadlo Daikin Altherma lze využít kotlíková dotace

Na tepelné čerpadlo Daikin Altherma lze využít kotlíková dotace

Mnohem výhodnější než topná spirála nebo jakékoliv jiné otopné těleso je konvektor tepelného čerpadla, který může podle potřeby topit nebo chladit. Po připojení k systému tepelného čerpadla Daikin Altherma přináší optimální využití energie a úspory provozních nákladů. Při využití spolu s podlahovým topením může zlepšit využití energie ve srovnání s topnou spirálou přibližně o 25 %.

7)Vyrábí se v Evropě

Továrny na výrobu tepelných čerpadel se nacházejí v České republice, Německu a Belgii, kde dbají na nejvyšší stupeň jakosti výrobků Daikin. Japonská kvalita je synonymem pro spolehlivost, dlouhou životnost a bezproblémové produkty.

8)Sedmiletá záruka

Na kvalitní tepelná čerpadla Daikin získáte prodlouženou záruku 7 let.

9)Tepelné čerpadlo si můžete osobně prohlédnout v showroomu

Po celé České republice se nacházejí showroomy, kde si můžete před nákupem tepelné čerpadlo pořádně prohlédnout.

10)Služby na vysoké úrovni a profesionální servis

Prodejci a instalatéři společnosti Daikin jsou prvotřídními odborníky ve svých oborech. Pravidelně navštěvují školení pro zvýšení své kvalifikace a zákazník je pro ně vždy na prvním místě.

Pro obdržení kotlíkové dotace je podmínkou profesionální instalace odbornou firmou, která má všechny potřebné certifikace. Partneři společnosti Daikin tuto podmínku splňují. Dopřejte si kvalitní tepelné čerpadlo a ušetřete nejen při počáteční investici, ale i každý rok na vytápění!

Pro více informací o tepelných čerpadlech a společnosti Daikin navštivte internetové stránky www.daikin.cz/dotace.

Na tepelné čerpadlo Daikin Altherma lze využít kotlíková dotace

Na tepelné čerpadlo Daikin Altherma lze využít kotlíková dotace

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

KOLO ŠTĚSTÍ je zpět! SLEVY 40 % až 100 % na podzimní a zimní zboží!
Kolo štěstí je zpět! Slevy až 100 % na podzimní a zimní zboží

Ve všech 56 prodejnách Mountfield se opět roztočilo slavné Kolo štěstí! A v novém atraktivním hávu.  celý článek

Úžasní Lords of the Sound zahrají nejznámější melodie z Oskarových filmů
Lords of the Sound zahrají nejznámější melodie z Oskarových filmů

Klasická hudba v koncertních sálech se může někomu zdát náročná na poslech. O opaku vás ale přesvědčí hudební uskupení špičkových hudebníků z orchestru Lords...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.