Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Na svátečním stole nesmí chybět Myslivecká šunka nejvyšší jakosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Myslivecká šunka nejvyšší jakosti od tradiční rodinné firmy VÁHALA a spol. s r.o. je výtečná nejen na silvestrovských chlebíčcích. Dopřejte třeba svým dětem na svačinu do školy kvalitní šunku, která je oceněna značkou KLASA a navíc zcela bez lepku!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na svátečním stole nesmí chybět Myslivecká šunka nejvyšší jakosti | foto: VÁHALA A SPOL. S R.O. VÝROBA A PRODEJ MASNÝCH A LAHŮDKÁŘSKÝCH VÝROBKŮ

Myslivecká šunka nejvyšší jakosti je vyrobena z té nejkvalitnější části vepřové kýty. Specifickou chuť a vůni jí dodává bobkový list a nové koření na povrchu, který je dozlatova zauzený. Tato šunka ve tvaru malé šunkové kýty je dodávána v kartonku a působí tak ještě exkluzivnějším dojmem. Miluje váš dědeček, maminka, nebo kamarád uzeniny? Myslivecká šunka může být skvělým dárkem!

Na svátečním stole nesmí chybět Myslivecká šunka nejvyšší jakosti

Již v roce 2003 byla Myslivecká šunka oceněna za svou výjimečnost značkou kvality KLASA.

Myslivecká šunka nejvyšší jakosti od tradičního českého výrobce

„Dělejte dobré výrobky a nemáte se čeho bát,“ prozradil tajemství úspěchu své firmy Robert Váhala, který své první řeznické zkušenosti sbíral již od roku 1927 a vlastní jemné uzeniny a masové konzervy začal vyrábět v roce 1933.

Na svátečním stole nesmí chybět Myslivecká šunka nejvyšší jakosti

Bohužel se ale výroba uzenářských produktů v rodinné firmě ŘEZNICTVÍ ROBERT VÁHALA musela na dlouhých 41 let zastavit. V roce 1991 se pak stalo to, v co už nikdo z Váhalovy rodiny nedoufal. Po dlouhých letech byla panu Robertu Váhalovi navrácena firma, kterou dlouhé roky budoval. Výroba byla obnovena a pan Váhala do ní zapojil i své potomky. Společně tak založili novou rodinnou firmu VÁHALA a spol. s r.o. a vybudovali nový výrobní závod v Hustopečích nad Bečvou.

Odborník na výrobu šunek, paštik a masných specialit

Dnes má společnost VÁHALA a spol. s r.o. své pevné místo na trhu a je známá jako odborník na výrobu šunek, paštik a masných specialit s vysokým obsahem masa. Denní produkce masných výrobků v současné době překračuje 25 tun a během Vánoc nebo na Velikonoce dosahuje denní produkce dokonce 50 tun. Produkty společnosti VÁHALA jsou oblíbené i v Německu, Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Itálii.

Na svátečním stole nesmí chybět Myslivecká šunka nejvyšší jakosti

Na výrobě specialit se podílí 153 zaměstnanců, dopravu výrobků k zákazníkům zajišťuje 25 řidičů a na firemních prodejnách zákazníky obsluhuje 40 prodavaček. Váhalovy speciality si tak můžete zakoupit v prodejně v Hustopečích, Valašském Meziříčí, Hranicích, Hradci Králové, Brně Bohunicích, na Ponavě, v Židenicích a ve Slatině.

Firma VÁHALA je vám ještě blíž – objednáte na e-shopu a zítra můžete mít uzeniny doma

Od letošního roku si mohou obchodníci i koncoví spotřebitelé z celé Moravy, Prahy a Středočeského kraje objednat kvalitní masné výrobky na e-shopu firmy a nechat si tak dovézt z Hustopečí nad Bečvou šunky, paštiky, vyhlášené extra vázané špekáčky a další výtečné produkty. Ve většině případů své zboží obdržíte hned následující den, nejpozději však do 48 hodin od objednání.

Šunka, která pomáhá Libušínu

Firma VÁHALA a spol. s r.o. pomáhá potřebným. V rámci podpory dobročinných organizací spolupracuje s Charitou a Diakonií, podporuje regionální spolky tělesně postižených nebo neziskové spolky dětí a dospělých, kteří se podílejí na zachování kulturních tradic v okolí.

Spolu s Valašským muzeem také vytvořila projekt „Společně pomáháme Libušínu!“ pro opravu této památky, která v minulém roce lehla popelem. Pomoci můžete i vy, a to prostřednictvím výrobku Šunka Libušín. Za každý prodaný kilogram této výtečné uzeniny firma VÁHALA odešle 1,50 Kč na účet sbírky. Ke dni 30. 11. 2015 výtěžek činil 165 790 Kč.

„Úspěch není jen to, co je tvořeno penězi. Úspěch je vytváření kvalitních hodnot pro své okolí, ale člověk musí cítit uspokojení také u sebe. Že dělá dobrou práci, která potom nachází potěšení u jiných a ruku v ruce s tím mohou přijít i peníze. Ony zpravidla přijdou, přijdou později, ale o to víc může takový úspěch těšit a je zasloužený,“ prozradil Ing. Ladislav Denk, jednatel a spolumajitel firmy VÁHALA a spol.

Prestižní ocenění Czech Superbrands 2015

Za svou kvalitu, pečlivost a svědomitost získala společnost VÁHALA spol. s r.o. celosvětově uznávané hodnocení Superbrands, které probíhá na základě identických kritérií v téměř 90 zemích světa.

Při nominaci se vychází z databáze všech obchodních značek registrovaných u Úřadu průmyslového vlastnictví, dále proběhne spotřebitelský průzkum a následně agentura GFK Czech Republic zúží výběr na seznam semifinalistů dle jejich obliby mezi spotřebiteli.

Konečné slovo při udělování titulů Superbrands má odborná komise Brand Council, která se skládá z profesionálů v oblasti byznysu, marketingu, komunikace, médií a marketingového výzkumu. Jednotlivé značky jsou hodnoceny podle daných kritérií, jako jsou známost, budování brandu, inovace či prestiž.

Více informací o společnosti VÁHALA a jejích výrobcích najdete na www.vahala.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Získejte montované haly rychle, profesionálně a na klíč

Administrativní hala s výrobou Podolí

Více než 650 referenčních staveb vystavěla za 23 let své činnosti společnost MONT-KOVO spol. s r.o. z Břestu na...

Kremace zvířat aneb důstojný odchod člena rodiny

Krematorium zvířat Brno

Když pánové Bezděk a Foltýn v roce 2003 zakládali první krematorium zvířat v České republice, nebylo mnoho lidí, kteří...

Z e-shopu mizí tuny ořechů i ovoce. Značka GRIZLY táhne tisíce zákazníků

Olomoucká firma GRIZLY.cz vsadila před čtyřmi lety na zdravý životní styl.

Internetový nákup zákazníky v Česku baví. Je totiž pohodlný a šetří čas. Boom nakupování po síti zažívá nyní i...

Najdete na iDNES.cz