Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Na studium MBA není nikdy pozdě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Největší poptávka po vzdělání je u lidí středního věku. Zkušenosti, dovednosti a příslušné vzdělání - to jsou nesporné benefity, dle kterých si firmy vybírají své nové posily do pracovních týmů. Asi překvapí informace, že na studium MBA není pozdě ani v pozdějším věku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na studium MBA není nikdy pozdě | foto: Ústav práva a právní vědy®

Vzdělání se cení

Co však dělat v situaci, kdy jste výborným odborníkem ve svém oboru, ale nemáte žádné zkušenosti z manažerské nebo právní oblasti? Jenže! Firma potřebuje nejen specialistu, ale zároveň i manažera s právním vzděláním, který dokáže převzít tým odborníků a samostatně s ním dosáhnout požadovaných výsledků. Řešením je studium MBA.

Výhodou je studium MBA v češtině

Studium manažerských a právních dovedností nabízí například Ústav práva a právní vědy, kde lze na základě absolutoria získat prestižní titul MBA. Studium tohoto oboru je dostatečně komplikované samo o sobě, z důvodu exaktní srozumitelnosti je tedy celý MBA program nabízen v českém jazyce.

Vybírat lze mezi programem komerčního práva a veřejného práva, přičemž obsah studia určuje studentem vybrané zaměření. Zajímavé je, že sami lektoři preferují studenty s dostatečnou praxí a ukončeným vysokoškolským vzděláním. Jinými slovy studium MBA na Ústavu práva a právní vědy je vhodné pro všechny, kteří cítí potřebu si rozšířit své znalosti a opřít je o zkušenosti, získané letitou praxí.

Nikdy není pozdě. Zvláště na studium MBA

Není tedy žádnou výjimkou, že se na studium MBA zapisují lidé velmi rozdílného věku. Na Ústavu práva a právní vědy se tak bez problémů můžete potkat i se studenty, kterým již bylo padesát a přesto cítí potřebu se ve své kariéře posunout výš právě díky nově získaným znalostem, zajímavým osobním kontaktům, potažmo udělenému titulu MBA.

"Jsou to právě zkušenosti z praxe, které jsou poměrně klíčové pro každého studenta MBA. Není proto žádnou výjimkou, že se nám do studijních programů přihlašují lidé ve věku kolem 40 let a výše," potvrzuje uvedenou skutečnost Mgr. Patrik Frk, tajemník Ústavu práva a právní vědy.

Distanční forma studia

Zajímavá je i distanční forma pro studium MBA, která je velmi vstřícná k běžným pracovním povinnostem studujícího a nenarušuje jeho běžný pracovní rytmus.

"O to větší nároky jsou kladeny na jeho vnitřní disciplínu a sebevzdělávání, které je nezbytně nutné pro úspěšné obhájení závěrečné práce a složení závěrečné zkoušky, na jejímž základě lze udělit titul MBA," upozorňuje Frk na možná úskalí dálkového studia.

Studium MBA je rozděleno do dvou semestrů, které provází série kolokvií s vysoce erudovanými garanty jednotlivých oborů. Výhodou je individuální přístup školitelů a aktuální tématika, které vychází ze současné situace na trhu a ve společnosti.

Život s titulem MBA

Důvody pro studium MBA mohou být různé, jedno však mají společné, každý student si od studia slibuje získání nových poznatků a navázání přínosných kontaktů v rámci svého oboru a zároveň i určitý posun ve své dosavadní kariéře.

Studium MBA

Máte-li zájem o studium MBA na Ústav práva a právní vědy®, o.p.s., přihlášky je možné mimořádně podat do 31.10. 2011.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Najdete na iDNES.cz