Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Na studium MBA není nikdy pozdě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Největší poptávka po vzdělání je u lidí středního věku. Zkušenosti, dovednosti a příslušné vzdělání - to jsou nesporné benefity, dle kterých si firmy vybírají své nové posily do pracovních týmů. Asi překvapí informace, že na studium MBA není pozdě ani v pozdějším věku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na studium MBA není nikdy pozdě | foto: Ústav práva a právní vědy®

Vzdělání se cení

Co však dělat v situaci, kdy jste výborným odborníkem ve svém oboru, ale nemáte žádné zkušenosti z manažerské nebo právní oblasti? Jenže! Firma potřebuje nejen specialistu, ale zároveň i manažera s právním vzděláním, který dokáže převzít tým odborníků a samostatně s ním dosáhnout požadovaných výsledků. Řešením je studium MBA.

Výhodou je studium MBA v češtině

Studium manažerských a právních dovedností nabízí například Ústav práva a právní vědy, kde lze na základě absolutoria získat prestižní titul MBA. Studium tohoto oboru je dostatečně komplikované samo o sobě, z důvodu exaktní srozumitelnosti je tedy celý MBA program nabízen v českém jazyce.

Vybírat lze mezi programem komerčního práva a veřejného práva, přičemž obsah studia určuje studentem vybrané zaměření. Zajímavé je, že sami lektoři preferují studenty s dostatečnou praxí a ukončeným vysokoškolským vzděláním. Jinými slovy studium MBA na Ústavu práva a právní vědy je vhodné pro všechny, kteří cítí potřebu si rozšířit své znalosti a opřít je o zkušenosti, získané letitou praxí.

Nikdy není pozdě. Zvláště na studium MBA

Není tedy žádnou výjimkou, že se na studium MBA zapisují lidé velmi rozdílného věku. Na Ústavu práva a právní vědy se tak bez problémů můžete potkat i se studenty, kterým již bylo padesát a přesto cítí potřebu se ve své kariéře posunout výš právě díky nově získaným znalostem, zajímavým osobním kontaktům, potažmo udělenému titulu MBA.

"Jsou to právě zkušenosti z praxe, které jsou poměrně klíčové pro každého studenta MBA. Není proto žádnou výjimkou, že se nám do studijních programů přihlašují lidé ve věku kolem 40 let a výše," potvrzuje uvedenou skutečnost Mgr. Patrik Frk, tajemník Ústavu práva a právní vědy.

Distanční forma studia

Zajímavá je i distanční forma pro studium MBA, která je velmi vstřícná k běžným pracovním povinnostem studujícího a nenarušuje jeho běžný pracovní rytmus.

"O to větší nároky jsou kladeny na jeho vnitřní disciplínu a sebevzdělávání, které je nezbytně nutné pro úspěšné obhájení závěrečné práce a složení závěrečné zkoušky, na jejímž základě lze udělit titul MBA," upozorňuje Frk na možná úskalí dálkového studia.

Studium MBA je rozděleno do dvou semestrů, které provází série kolokvií s vysoce erudovanými garanty jednotlivých oborů. Výhodou je individuální přístup školitelů a aktuální tématika, které vychází ze současné situace na trhu a ve společnosti.

Život s titulem MBA

Důvody pro studium MBA mohou být různé, jedno však mají společné, každý student si od studia slibuje získání nových poznatků a navázání přínosných kontaktů v rámci svého oboru a zároveň i určitý posun ve své dosavadní kariéře.

Studium MBA

Máte-li zájem o studium MBA na Ústav práva a právní vědy®, o.p.s., přihlášky je možné mimořádně podat do 31.10. 2011.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Najdete na iDNES.cz