Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Na střední odborné škole START mají cizí jazyky zelenou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Domluvit se alespoň jedním světovým jazykem se dnes považuje za samozřejmost. Téměř lhostejno, v jaké profesní oblasti. Pro pracovníky cestovního ruchu je znalost cizích jazyků alfou a omegou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na STARTU mají cizí jazyky zelenou

Proto na Soukromé střední odborné škole START v Praze 9 věnují výuce cizích jazyků patřičnou pozornost. Ale nenechte se mýlit, nejde jen o nudné biflování slovíček.

Výuka probíhá i netradičními metodami. Ředitelka školy i učitelé jazyků neustále vymýšlejí zajímavé metody a formy práce, akce a projekty na podporu jejich výuky. Vždyť zážitkově nabyté znalosti se pamatují mnohem snáz a také déle. A tak START pro své studenty připravuje nejrůznější projekty.

Na STARTU mají cizí jazyky zelenou

Edison: projekt výuky cizích jazyků je oblíbencem mezi studenty

 Projekt Edison je stálicí mezi projekty díky své oblibě u studentů.  Jak takový projekt vypadá? To se sejde osm lektorů z různých zemí světa, připraví se program pro všechny studenty školy a celý týden zní ve škole jenom angličtina.

Na zahajovacím ceremoniálu se všichni navzájem představí a vysvětlí si, co a jak bude probíhat. Následují jednotlivé etapy programu, např. "Global village", kdy mají studenti možnost poznat kulturu a odlišnosti jednotlivých zemí. Kromě povídání si u fotek, reklamních materiálů a dokumentů připravují ve cvičné kuchyni i typická jídla dané země.

Dalšími body programu je například seznámení se sociálním, politickým a ekonomickým systémem dané země. Ale opět prakticky, studenti si zodpovídají otázky z běžného života: co je typické pro lidi v konkrétních zemích, z čeho mají strach, v čem jsou země a národy jedinečné. Snaží se také podívat na celou problematiku i obráceně: co se studentům v ČR zdá zvláštní na dané zemi, jak tady lidé reagují na cizince. Studenti porovnávají český a zahraniční školní systém a diskutují na mnoho dalších témat.

K učení a studentskému životu však neodmyslitelně patří také zábava. A tak se při projektech konají nejrůznější zábavné hry, kvízy, a také se vydatně sportuje.
Taková výuka cizích jazyků se všem moc líbí. Je sice finančně náročná, ale svůj účel splňuje na sto procent. Určitě napomáhá tomu, že studenti školy nemají problém složit státní maturitu z cizího jazyka a umísťují se na předních příčkách v hodnocení středních škol.

Na STARTU je dobře studentům i učitelům

Jen nezasvěcení si myslí, že na soukromé škole studují pouze rozmazlené děti z bohatých rodin, že je možné si maturitu koupit a není třeba chodit do školy. Z omylu každého může vyvést příklad Soukromé střední odborné školy START v Praze 9.

Studují zde děti z úplně běžných rodin. Někteří rodiče "ukrajují" z rodinného rozpočtu dva tisíce měsíčně na školné a v mnoha případech jim v tom pomáhají i jejich děti - ty starší, které si přivydělávají na brigádách. Přesto se rozhodli pro tuto soukromou školu. Důvod je jednoduchý. Na této škole se cítí všichni dobře a navíc se tu hodně naučí.  

Na STARTU mají cizí jazyky zelenou

Základem je zkušený a erudovaný učitelský sbor, odborníci ve svém oboru s širokým všeobecným rozhledem, kteří dobře vysvětlí učivo, navíc jsou empatičtí, pomáhají žákům a zajímají se o ně. Heslo paní ředitelky Jany Novotné "všechno je o lidech" tu platí stoprocentně. Dobré vztahy mezi lidmi jsou základem pro dobrou práci. A je to znát: na atmosféře i na výsledcích.

S dalšími benefity, které škola studentům poskytuje, se můžete seznámit na dni otevřených dveří 16. ledna 2013. Pokud byste chtěli nasát atmosféru školy, zeptat se na všechno, co vás zajímá, ale termín otevřených dveří vám nevyhovuje, nic se neděje. Stačí se telefonicky domluvit s paní ředitelkou na jiném datu.

Bližší informace o Soukromé střední odborné škole START a kontakty najdete na internetových stránkách www.sos-start.cz nebo přímo na adrese školy: Chvaletická 918, Praha 14 (9).

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce.
Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce

Potvrzení prezidentští kandidáti si na stránkách www.prezident21.cz nově sami upravují své profily, komunikují se svými voliči a odpovídají pravidelně na...  celý článek

Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci.
Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci

Občané České republiky a soukromí lékaři v celé ČR s podporou České lékařské komory v těchto dnech protestují proti ministerstvu zdravotnictví.   celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.