Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Na šrotovné nečekejte, zkuste prodej a nákup auta on-line

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete využít krizi k pohodlnému nákupu auta on-line? Příliš neotálejte, ceny už dolů nepůjdou. Hledat zkuste na motoristickém serveru otoMoto.cz, který má ve své databázi zhruba 21 tisíc nabídek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

předání auta | foto: aje

Rozhlížet se po novém nebo ojetém vozidle můžete v terénu, ale to je v porovnání s hledáním na internetu časově hodně náročné. V pohodlí domova, v práci nebo všude tam, kde máte k dispozici internet, neuděláte ani krok a v motoristické inzerci online si prohlédnete stovky vozidel. V počítači i v mobilu.

"Server otoMoto.cz je určený pro všechny motoristy, kteří chtějí koupit nebo prodat automobil, motocykl, nákladní vozidlo, skútr, případně nějaký náhradní díl," říká manažer projektu Petr Doležel. "Předností našeho systému je rychlost vystavení inzerátu, snadná komunikace s protistranou, nízké poplatky za vystavení a nulové poplatky pro kupující. Kromě vystavení na stránkách otoMoto.cz se inzerát vždy objeví také na stránkách mateřského portálu Aukro.cz," dodává.

Nejvíce nabídek dodávají firmy, které obchodují s novými i ojetými vozy - autobazary nebo autosalony. Aktuálně je těchto inzerentů kolem 140, a to z celé republiky. Koupit můžete auto i přímo od majitele, bez prostředníka. Svůj inzerát na prodej motorky nebo auta může do nabídky vložit kdokoliv. V době letních prázdnin je navíc podání jednoho soukromého inzerátu zdarma.

Na šrotovné nečekejte

Rozhodnutí koupit si auto neodkládejte ani v souvislosti se šrotovným, v Česku dosud neschváleným. Pokud neplánujete koupit zcela nové auto, ani případná finanční kompenzace od státu pro vás nebude znamenat výhodu.

Ceny vozů jsou v současnosti na nejnižší hladině a odborníci i obchodníci se shodují, že s podzimem mohou jít nahoru. Máte-li v úmyslu vyměnit své nynější auto za jiné, na šrotovné nečekejte a nabídněte svůj vůz k prodeji. Na otoMoto.cz je možné vystavit soukromý inzerát až do konce srpna zcela bez poplatku a navíc se zúčastnit soutěže o autorádio, navigaci nebo mobilní telefon.

 otomoto auto

Tedéíčko, rodinné auto nebo sporťák?

Možná je i další propagace nabídky: za poplatek například na hlavní straně. Koupit i prodat se na otoMoto a Aukru dá cokoliv. V květnu se v nabídce objevilo například embéčko jménem Julie, čtyřicetiletá škodovka "tisícovka", která se dvěma studenty projela svět. Prodala se za 150 tisíc korun. Kdo to nezkusí, neuvěří.

Možná ještě nejste rozhodnuti, jaké vozidlo pro vás bude to pravé, možná už ale máte ze zkušenosti nebo doporučení od známých několik tipů. Ucelené informace o vybraném vozidle nemusíte složitě hledat jinde. Recenze, výsledky testů nebo vše o jednotlivých značkách aut jsou na otoMoto na dosah jedním kliknutím a zobrazí se vám obsah z Autoweb.cz.

"Výhodou otoMoto je propojení s aukční platformou Aukro.cz. Inzeráty se tak objevují online na dvou místech, přičemž návštěvnost motoristického serveru i aukční platformy je velmi dobrá. V přehledně členěné nabídce se žádný z vystavených inzerátů neztratí ani nezapadne," vysvětluje Petr Doležel.
Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Stabilní dopravce nabízí perspektivní povolání

Stabilní dopravce

Je mnoho oborů, které jsou přehlíženy, přestože by bez nich svět nemohl fungovat tak, jak jej známe. Skvělým příkladem...

Appka a PowerPedal zrychlí váš vůz

Appka a PowerPedal zrychlí váš vůz.

Aplikace ve vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku vašeho vozu. Vybrat si můžete...

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Auto je ideálním místem pro umístění odposlechu či štěnice. Často telefonujeme, vedeme soukromé hovory s přáteli a...

Najdete na iDNES.cz