Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Na pořádnou lyžovačku do Skiareálu Harrachov za loňské ceny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Perfektně upravené svahy, sjezdové trati z Čertovy hory v nabídce všech tří náročností, dostatečné dopravní kapacity lanovek a vleků, večerní lyžování a bezchybné zázemí. To jsou hlavní důvody, proč se lyžaři rádi vrací do Skiareálu Harrachov. První lyžaře očekávají v Harrachově již v úterý 11.12. kdy bude spuštěn provoz lanové dráhy na Čertovu horu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na pořádnou lyžovačku do Skiareálu Harrachov za loňské ceny

Sjezdovka v Harrachově je připravena pro lyžaře

V úterý 11.12.2012 se rozjede lanovka z Harrachova na Čertovu horu a lyžaři se budou moci svézt na červené sjezdovce do Harrachova v celé její šířce i délce. „Poslední týden jsme se intenzivně věnovali zasněžování a následné úpravě sjezdovky červená II. do Harrachova tak, aby byla ve 100% kvalitě připravena pro lyžaře i snowboardisty. Neuspěchali jsme otevření provozu o víkendu, právě z důvodu důrazu na kvalitu, ta by o víkendu ještě nebyla 100%. Sjezdovka je dlouhá 1800m a široká až 80m, a v úterý bude pokryta souvislou vrstvou 50 cm kvalitně upraveného sněhu, směsi sněhu přírodního a technického, bude 100% kvalita a ideální podmínky“ říká ředitel SA Harrachov ing. Jiří Krejčí.

Výhodné ceny jízdného ve Skiareálu Harrachov

 Letos je o důvod víc - Skiareál Harrachov na rozdíl od dalších lyžařských středisek téměř nemění ceny jízdného. Naopak. Jde lyžařům vstříc dalšími výhodami. Pro letošní sezonu nově zavádí časovou jízdenku na 3 hodiny a jednotlivé jízdy využívané především běžkaři výrazně zlevnil. A další možnosti zlevnění lyžování nabízí systémy věrnostních karet Harrachovcard nebo Krkonošecard.

Na pořádnou lyžovačku do Skiareálu Harrachov za loňské ceny

Výhodné ceny jízdného

Rodiny s dětmi potěší Rodinný balíček 2+1, 2+2. Tedy dvě dospělé jízdenky za plnou cenu a 1 nebo 2 dětské jízdenky s výraznou slevou. Rodinné balíčky je možné si v průběhu sezony koupit v sortimentu vícedenních jízdenek.

Sjezdové lyžování i běžecké trati v Harrachově pro všechny

Harrachovský skiareál svojí nabídkovou paletou uspokojí všechny. Láká vás náročný terén černé téměř 1 300 metrů dlouhé sjezdovky? Nebo jste spíše vyznavači příjemně dlouhých sjezdových tratí se střední červenou náročností, na které si jízdu na lyžích skutečně užijete? Či jste začínající lyžař? Skiareál Harrachov má co nabídnout všem.

Variabilita Čertovy hory je úctyhodná. Stejně jako panorama Krkonoš za jasného počasí, které můžete obdivovat ze dvou lanovek na vrchol Čertovky. Odsud právě vedou zmiňované sjezdovky různých náročností dvěma směry - do středu Harrachova, či na Rýžoviště (okraj Harrachova).

Obě lyžařská centra Siareálu Harrachov jsou propojena, není problém přejezd z jedné strany Čertovy hory na druhou. Společné mají i perfektní zázemí s dostatečnou kapacitou parkovacích míst a občerstvení různých kategorií. Nechybí ani lyžařské a snowboardové školy.

Neoslovilo vás sjezdové lyžování, ale zasněžené kopce jsou pro vás magnetem? Zkuste běžecké trati.

Harrachov a jeho okolí nabízí několik mnohakilometrových okruhů lyžařských běžeckých tras, celkem až 250 km. Lyžařská běžecká magistrála po hřebenech v okolí Harrachova je náročností turistická trať a úpravou crosscountry.

Skiopening pro letošní lyžařskou sezonu v Harrachově je plánován na 15. prosince

Všichni nedočkavci zimních radovánek a lyžování už určitě netrpělivě vyhlížejí sněhové vločky. Na sobotu 15. prosince je v  Harrachově naplánováno slavnostní zahájení letošní lyžařské sezony.

Nejen sníh, o třicet procent zlevněné akční jízdné, ale spoustu zábavy, hudby a dobrého jídla a pití pro vás připravují organizátoři. Od 10.00 do 15.00 budete moct poslouchat moderovanou hudební produkci DJ Vosa, nechat se zlákat předváděcími akcemi firem Dynastar a Rosignoll, od 11.15 půl hodiny obdivovat modely zimního oblečení na módní přehlídce či si od 12.30 hodinu a půl zazpívat s Rangers.

Po celou dobu budou na sněhu připraveny hry pro děti, zdarma pro všechny Krakonošův gulášek, sladké pečivo a smažené pochoutky a v několika stanech se budete moct ohřát drinky za symbolické ceny.

Na pořádnou lyžovačku do Skiareálu Harrachov za loňské ceny

Využijte slevy s HARRACHOV CARD

Užívejte zimní pohodu s HARRACHOV CARD

Pokud budete v Harrachově ubytovaní u člena Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu (SRCR), máte automaticky nárok na bezplatné vydání HARRACHOV CARD a následně na získání slev a výhod na sjezdovkách, v některých wellness, restauracích, obchodech.

Využijete tak například desetiprocentní slevu na denní časové jízdenky, patnáctiprocentní slevu na vícedenní jízdenky či třicetiprocentní zlevnění na bodové jízdenky. Zkrátka v Harrachově lyžujete s potěšením a finančním benefitem.

Podrobné informace o Skiareálu Harrachov a jeho možnostech najdete na webových stránkách www.skiareal.com.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Najdete na iDNES.cz