Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Na dětské kolo připraví vaše ratolesti odrážedlo

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V čem jsou potíže při učení jízdy na kole? Nejčastěji je to pro dnešní dobu tak specifický nedostatek pohybu. Odrážedlo Ybike však připraví pro první dětské kolo lépe než tatínek dříve než si vaše dítě zvykne na televizi a počítačové hry.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ybike je opravdická motorka a umí oslovit i děti, které jinak obyčejné odrážedlo či dětské kolo nezajímá. | foto: HANAME

Snaha rodičů naučit dítě co nejdříve jízdě na kole naráží velmi často na silný odpor potomka. Dříve bylo obvyklé, že děti dostali své první dětské kolo ve věku 5-7 let.

Společně s rychlostí doby jsou však nároky na dítě stále stupňovány a protože se rodiče nechtějí omezovat, děti musí sportovat s nimi. Vhodným prostředkem pro přípravu na první dětské kolo může být pro děti ve věku již od 2 let odrážedlo.

Jak to však vnímá dítě?

Je vystaveno tlaku okolí, které naléhá, aby vyzkoušelo své první dětské kolo a začalo jezdit. Naléhání rodičů vnímá dítě jako velmi osobní úkol a jeho nesplnění jako prohru a možnou ztrátu lásky rodičů. "Když nebudu umět jet na kole, jak chce tatínek, tak mě nebude mít rád." Takto po svém si to dítě může vyložit!

Protichůdné zájmy

Dříve byl přirozený pohyb dětí podstatně větší. Dnešní "počítačová" doba a množství zájmových kroužků limituje svobodný pohyb dětí. Hrát si jen tak venku, jak to bylo obvyklé u jejich rodičů, dnes nepřipadá v úvahu. Děti vlivem mobilů, počítačů a her zlenivěly.

Všude se jezdí auty. Přibývá poruch řeči a dalších handicapů. Společným jmenovatelem problému je NEDOSTATEK POHYBU. Proto má smysl najít způsob, jak děti k pohybu motivovat.

Na dětské kolo připraví vaše ratolesti odrážedlo 3
Jak naučit jezdit na dětském kole a přitom nenutit?

Současnost nabízí nepřeberné množství lákadel a atraktivních činností pro děti. Mobily, televize a počítač nabízejí zábavu s minimální námahou, proto je třeba dítě k pohybu motivovat velmi důmyslně.

Opravdu si myslíte, že 2-3leté dítě touží vyzkoušet dětské kolo? Mnohem častěji se u rodičů i hraček setkávají s auty či motorkami, které jsou pro ně mnohem zajímavější.

Vyberte pro své dítě to pravé odrážedlo

Odrážedla YBIKE jsou jedním ze způsobů, jak probudit v dětech zájem o pohyb. Svým opravdovým vzhledem motorky odvedou pozornost od učení k nadšení. Aniž by si to děti uvědomovaly, začnou jezdit, balancovat a učit se rovnováze.

Ybike je "opravdická motorka" a umí oslovit i děti, které jinak obyčejné odrážedlo či dětské kolo nezajímá. Přes radost z jízdy se buduje v dítěti kladný vztah ke sportu. Jeho skvělý vzhled je podtržen trvanlivým provedením, které v rodině odchová více dětí a následně může být darován či prodán.

Na dětské kolo připraví vaše ratolesti odrážedlo 2Pro malé caparty ve věku od 2 let je svojí stavbou nejbližší odrážedlo Ybike se zdvojeným zadním kolem a širokým rámem. Sedátko je pouhých 26,5 cm nad zemí a dítě se neobává případného pádu.

Pro děti ve věku 3-5 let lze doporučit YBIKE EXTREME – odrážedlo s gumovými koly, které nepotřebuje žádnou údržbu. Tuto výhodu uvítají především maminky, které se nemusí starat…

Prvotní radost a nadšení z pohybu, které dítě získá zvládnutím jízdy na odrážedle, jsou základem snadného přechodu na první dětské kolo. Dítě již plně zvládá rovnováhu a pouze trénuje rozjezd a zastavení. Rychlost a elegance s jakou jízdu zvládne, zvedne dítěti sebevědomí a rodičům ušetří nepříjemné chvilky při učení.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Arome.cz Přetřít rtěnkou a hotovo? Kdepak, jen se nebojte věnovat líčení svých rtů pár minut navrch a použijte k tomu víc než jen...

Najdete na iDNES.cz