Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Na dětské kolo připraví vaše ratolesti odrážedlo

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V čem jsou potíže při učení jízdy na kole? Nejčastěji je to pro dnešní dobu tak specifický nedostatek pohybu. Odrážedlo Ybike však připraví pro první dětské kolo lépe než tatínek dříve než si vaše dítě zvykne na televizi a počítačové hry.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ybike je opravdická motorka a umí oslovit i děti, které jinak obyčejné odrážedlo či dětské kolo nezajímá. | foto: HANAME

Snaha rodičů naučit dítě co nejdříve jízdě na kole naráží velmi často na silný odpor potomka. Dříve bylo obvyklé, že děti dostali své první dětské kolo ve věku 5-7 let.

Společně s rychlostí doby jsou však nároky na dítě stále stupňovány a protože se rodiče nechtějí omezovat, děti musí sportovat s nimi. Vhodným prostředkem pro přípravu na první dětské kolo může být pro děti ve věku již od 2 let odrážedlo.

Jak to však vnímá dítě?

Je vystaveno tlaku okolí, které naléhá, aby vyzkoušelo své první dětské kolo a začalo jezdit. Naléhání rodičů vnímá dítě jako velmi osobní úkol a jeho nesplnění jako prohru a možnou ztrátu lásky rodičů. "Když nebudu umět jet na kole, jak chce tatínek, tak mě nebude mít rád." Takto po svém si to dítě může vyložit!

Protichůdné zájmy

Dříve byl přirozený pohyb dětí podstatně větší. Dnešní "počítačová" doba a množství zájmových kroužků limituje svobodný pohyb dětí. Hrát si jen tak venku, jak to bylo obvyklé u jejich rodičů, dnes nepřipadá v úvahu. Děti vlivem mobilů, počítačů a her zlenivěly.

Všude se jezdí auty. Přibývá poruch řeči a dalších handicapů. Společným jmenovatelem problému je NEDOSTATEK POHYBU. Proto má smysl najít způsob, jak děti k pohybu motivovat.

Na dětské kolo připraví vaše ratolesti odrážedlo 3
Jak naučit jezdit na dětském kole a přitom nenutit?

Současnost nabízí nepřeberné množství lákadel a atraktivních činností pro děti. Mobily, televize a počítač nabízejí zábavu s minimální námahou, proto je třeba dítě k pohybu motivovat velmi důmyslně.

Opravdu si myslíte, že 2-3leté dítě touží vyzkoušet dětské kolo? Mnohem častěji se u rodičů i hraček setkávají s auty či motorkami, které jsou pro ně mnohem zajímavější.

Vyberte pro své dítě to pravé odrážedlo

Odrážedla YBIKE jsou jedním ze způsobů, jak probudit v dětech zájem o pohyb. Svým opravdovým vzhledem motorky odvedou pozornost od učení k nadšení. Aniž by si to děti uvědomovaly, začnou jezdit, balancovat a učit se rovnováze.

Ybike je "opravdická motorka" a umí oslovit i děti, které jinak obyčejné odrážedlo či dětské kolo nezajímá. Přes radost z jízdy se buduje v dítěti kladný vztah ke sportu. Jeho skvělý vzhled je podtržen trvanlivým provedením, které v rodině odchová více dětí a následně může být darován či prodán.

Na dětské kolo připraví vaše ratolesti odrážedlo 2Pro malé caparty ve věku od 2 let je svojí stavbou nejbližší odrážedlo Ybike se zdvojeným zadním kolem a širokým rámem. Sedátko je pouhých 26,5 cm nad zemí a dítě se neobává případného pádu.

Pro děti ve věku 3-5 let lze doporučit YBIKE EXTREME – odrážedlo s gumovými koly, které nepotřebuje žádnou údržbu. Tuto výhodu uvítají především maminky, které se nemusí starat…

Prvotní radost a nadšení z pohybu, které dítě získá zvládnutím jízdy na odrážedle, jsou základem snadného přechodu na první dětské kolo. Dítě již plně zvládá rovnováhu a pouze trénuje rozjezd a zastavení. Rychlost a elegance s jakou jízdu zvládne, zvedne dítěti sebevědomí a rodičům ušetří nepříjemné chvilky při učení.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Věnujte úžasný dárek, na který se jen tak nezapomene! Komu uděláte radost? Adrenalinové nebo letní zážitky můžete...

Letní krása od Mary Kay

Mary Kay Odličovač očí: 510,- Kč

Buďte v teplých letních dnech stále krásná s přípravky Mary Kay.

Najdete na iDNES.cz