Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Na český trh přichází AFRO COFFEE. Prémiová káva a čaj s vůní Afriky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
AFRO COFFEE je značka prémiové fairtrade kávy, čajů a čokolády z Afriky, které na český trh nově zavádí společnost DrinXperience. Produkty jsou určeny těm, pro které je důležité spojení vysoké kvality se svěží originalitou produktů vonících exotickou Afrikou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na český trh přichází AFRO COFFEE

Značka AFRO COFFEE představuje filosofii kvalitních teplých nápojů jako je prémiová káva, čaj nebo čokoláda a dalších produktů v gastro provozech.

"Koncept AFRO COFFEE odstartoval v roce 2004 v Kapském Městě, kde byla otevřena první kavárna Afro Café. Postupem času si zejména prémiová káva AFRO COFFEE našla cestu do vybraných restaurací a kaváren po celé Evropě. V současnosti si tato značka hledá cestu i na český trh. Logo s červeno žlutými slunečními paprsky a siluetou „Afro Mana“, které označuje místa, kde si produkty AFRO COFFEE mohou spotřebitelé vychutnat, se v České republice začíná objevovat všude tam, kde provozovatelé občerstvení mají ambice nabízet zajímavé prémiové produkty s přidanou hodnotou a odlišit se od stereotypní konkurence," říká o značce Petr Farkaš, obchodní ředitel DrinXperience - společnosti, která je výhradním distributorem AFRO COFFEE v ČR a na Slovensku.

"Káva je v Africe víc než nápoj, káva je součástí africké kultury. V oblasti Kaffa uprostřed Etiopie kdysi rostla ve volné přírodě. AFRO COFFEE dnes jako prémiový produkt reprezentuje Afriku především prostřednictvím kvality," dodává Petr Farkaš.

Prémiová káva v pražské pasáži Lucerna

V ČR je možné produkty AFRO COFFEE ochutnat v provozovnách rychlého občerstvení VIVA v síti benzinových čerpadel OMV a také ve vybraných kavárnách, restauracích a hotelech po celé ČR. První českou kavárnou, kde je i prémiová káva a všechny ostatní produkty značky AFRO COFFEE, je kavárna v pražské pasáži Lucerna.

AFRO COFFEE

Kavárna Afrocoffee v Rakousku

Kromě vysoké kvality se produkty AFRO COFFEE mohou pochválit také certifikátem Fair Trade, který je pro zákazníky zárukou ekologického pěstování kávových zrn s maximálním důrazem na šetrnost k životnímu prostředí a vyloučení genetického inženýrství.

Současně, stejně jako ostatní výrobci Fair Trade pruduktů, také prémiová káva a další výrobky značky AFRO COFFEE zaručují, že zisky z produktů vypěstovaných místními zemědělci v Africe jsou použity na zvýšení jejich životní úrovně. Je to přirozený projev úcty k lidem, kteří pěstují suroviny pro produkty AFRO COFFEE. Proto všechny tyto produkty mají FAIRTRADE certifikát.

Prémiová káva AFRO COFFEE z těch nejlepších kávových zrn

Hlavním produktem AFRO COFFEE je prémiová káva. Charakteristická chuť kávy této značky je dosažena mícháním nejlepších kávových zrn typu Arabica  s vybranými odrůdami typu Robusta.

Exotické aroma černého kontinentu se odráží také v nabídce jedenácti čajů AFRO TEA. Většina čajových směsí je založena na rooibos nebo honeybush, které jsou původem z Jižní Afriky. Aroma a chuť čajů dotvářejí přidané exotické květiny a africké lesní plody. Pro čokoládové nápoje jsou použity kakaové boby nejvyšší kvality, které jsou ručně sbírány. Aroma čokoládových nápojů je výrazné a čokoládové. Chuť je jedinečná, stejně jako Ghana, ze které pochází.

AFRO COFFEE

DrinXperience / (AC Gastro s.r.o.) je výhradním distributorem AFRO COFFEE pro ČR. Společnost AC Gastro je distribučním partnerem značky Afro Coffee pro Českou republiku a distribuuje také další prémiové značky WMF a La Scala.
Značka DrinXperience je garantem kvality nejen surovin a produktů, ale také servisu, který je všem obchodním partnerům poskytován.

Kontakt

AC Gastro s.r.o.

Oderská 333/5
196 00 Praha 9 – Čakovice
+420 606 790 089

www.drinxperience.cz

petr.farkas@drinxperience.cz

O rozvoj značky DrinXperience a obchodní aktivity se stará Petr Farkaš jehož více než desetileté zkušenosti z oboru jsou zárukou kvality a profesionální péče. Ve své kariéře také absolvoval zahraniční stáže zakončené certifikáty a má tedy mimo zkušeností také kvalitní vzdělání v oboru gastro.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Najdete na iDNES.cz