Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Na český trh přichází AFRO COFFEE. Prémiová káva a čaj s vůní Afriky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
AFRO COFFEE je značka prémiové fairtrade kávy, čajů a čokolády z Afriky, které na český trh nově zavádí společnost DrinXperience. Produkty jsou určeny těm, pro které je důležité spojení vysoké kvality se svěží originalitou produktů vonících exotickou Afrikou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na český trh přichází AFRO COFFEE

Značka AFRO COFFEE představuje filosofii kvalitních teplých nápojů jako je prémiová káva, čaj nebo čokoláda a dalších produktů v gastro provozech.

"Koncept AFRO COFFEE odstartoval v roce 2004 v Kapském Městě, kde byla otevřena první kavárna Afro Café. Postupem času si zejména prémiová káva AFRO COFFEE našla cestu do vybraných restaurací a kaváren po celé Evropě. V současnosti si tato značka hledá cestu i na český trh. Logo s červeno žlutými slunečními paprsky a siluetou „Afro Mana“, které označuje místa, kde si produkty AFRO COFFEE mohou spotřebitelé vychutnat, se v České republice začíná objevovat všude tam, kde provozovatelé občerstvení mají ambice nabízet zajímavé prémiové produkty s přidanou hodnotou a odlišit se od stereotypní konkurence," říká o značce Petr Farkaš, obchodní ředitel DrinXperience - společnosti, která je výhradním distributorem AFRO COFFEE v ČR a na Slovensku.

"Káva je v Africe víc než nápoj, káva je součástí africké kultury. V oblasti Kaffa uprostřed Etiopie kdysi rostla ve volné přírodě. AFRO COFFEE dnes jako prémiový produkt reprezentuje Afriku především prostřednictvím kvality," dodává Petr Farkaš.

Prémiová káva v pražské pasáži Lucerna

V ČR je možné produkty AFRO COFFEE ochutnat v provozovnách rychlého občerstvení VIVA v síti benzinových čerpadel OMV a také ve vybraných kavárnách, restauracích a hotelech po celé ČR. První českou kavárnou, kde je i prémiová káva a všechny ostatní produkty značky AFRO COFFEE, je kavárna v pražské pasáži Lucerna.

AFRO COFFEE

Kavárna Afrocoffee v Rakousku

Kromě vysoké kvality se produkty AFRO COFFEE mohou pochválit také certifikátem Fair Trade, který je pro zákazníky zárukou ekologického pěstování kávových zrn s maximálním důrazem na šetrnost k životnímu prostředí a vyloučení genetického inženýrství.

Současně, stejně jako ostatní výrobci Fair Trade pruduktů, také prémiová káva a další výrobky značky AFRO COFFEE zaručují, že zisky z produktů vypěstovaných místními zemědělci v Africe jsou použity na zvýšení jejich životní úrovně. Je to přirozený projev úcty k lidem, kteří pěstují suroviny pro produkty AFRO COFFEE. Proto všechny tyto produkty mají FAIRTRADE certifikát.

Prémiová káva AFRO COFFEE z těch nejlepších kávových zrn

Hlavním produktem AFRO COFFEE je prémiová káva. Charakteristická chuť kávy této značky je dosažena mícháním nejlepších kávových zrn typu Arabica  s vybranými odrůdami typu Robusta.

Exotické aroma černého kontinentu se odráží také v nabídce jedenácti čajů AFRO TEA. Většina čajových směsí je založena na rooibos nebo honeybush, které jsou původem z Jižní Afriky. Aroma a chuť čajů dotvářejí přidané exotické květiny a africké lesní plody. Pro čokoládové nápoje jsou použity kakaové boby nejvyšší kvality, které jsou ručně sbírány. Aroma čokoládových nápojů je výrazné a čokoládové. Chuť je jedinečná, stejně jako Ghana, ze které pochází.

AFRO COFFEE

DrinXperience / (AC Gastro s.r.o.) je výhradním distributorem AFRO COFFEE pro ČR. Společnost AC Gastro je distribučním partnerem značky Afro Coffee pro Českou republiku a distribuuje také další prémiové značky WMF a La Scala.
Značka DrinXperience je garantem kvality nejen surovin a produktů, ale také servisu, který je všem obchodním partnerům poskytován.

Kontakt

AC Gastro s.r.o.

Oderská 333/5
196 00 Praha 9 – Čakovice
+420 606 790 089

www.drinxperience.cz

petr.farkas@drinxperience.cz

O rozvoj značky DrinXperience a obchodní aktivity se stará Petr Farkaš jehož více než desetileté zkušenosti z oboru jsou zárukou kvality a profesionální péče. Ve své kariéře také absolvoval zahraniční stáže zakončené certifikáty a má tedy mimo zkušeností také kvalitní vzdělání v oboru gastro.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Najdete na iDNES.cz