Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Myslete před dovolenou na cestovní pojištění od AXA ASSISTANCE

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Cestování patři v dnešní době k nejoblíbenějším aktivitám a stále více se rozvíjí. Nemělo by se tudíž zapomínat na kvalitní cestovní pojištění, které by mělo být součástí povinné výbavy na každou cestu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Myslete před dovolenou na kvalitní cestovní pojištění od AXA ASSISTANCE | foto: AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.

Každému, kdo slyší slovo dovolená, se vybaví slunné pláže, horské radovánky, nebo bádání po historických památkách těch nejkrásnějších měst. Ať už vypadá vaše vysněná dovolená jakkoli, všechny mají jedno společné, a to riziko, že se vám něco stane. Proto je důležité být v případě potřeby připraven možné komplikace řešit a to co s nejhladším průběhem. Nezapomeňte si před odjezdem zařídit cestovní pojištění.

Prvním předpokladem klidné a bezstarostné dovolené je sjednání cestovního pojištění. Kvalitní cestovní pojištění vám zajistí klidnou dovolenou. Žádná pojišťovna nemůže zaručit, že se vám nic nestane, nebo že nebudete řešit nepříjemné situace stejně, jako nezařídí krásné počasí.

Dobrá a kvalitní pojišťovna vás ale může připravit o zbytečné dohadování, soudní vyjednávání a zpětné řešení, které se může protáhnout i na celé roky. Cestovní pojištění se Vám vyplatí.

Zařiďte si cestovní pojištění, ať jedete kamkoli mimo ČR

Axa Assistance 2

Moment sjednání kvalitního cestovního pojištění by měl přicházet automaticky. Často se totiž stává, že si člověk řekne, že když jede pouze na Slovensko, nemá smysl zařizovat si cestovní pojištění. Není to pravda. Při překročení hranic, by měl být každý připravený na to, že se mu právě tam může cokoli přihodit a nezáleží na tom, jestli se bude nacházet dva nebo tisíc kilometrů od své rodné země.

Vysoce kvalitní cestovní pojištění nabízí například AXA ASSISTANCE. Ta svým zákazníkům nabízí i další služby navíc, které jistě každý rád ocení. Mezi tyto nadstandardy patří připojištění zavazadel, stornování dovolené, právní ochrana, možnost připojistit prakticky jakýkoliv sport a mnohé další.

Určitě každý velmi ocení kvalitní asistenční službu, kdy přímo s dotyčným zákazníkem, který se nachází v zahraničí, hovoří rodným jazykem. Cestovní pojištění s AXA ASSISTANCE se vyplatí.

Uzavřete cestovní pojištění s AXA ASSISTANCE

Právě AXA ASSISTANCE upozorňuje své klienty, aby si řádně přečetli pojistné podmínky. Klient by si měl dávat pozor na to, co všechno pojistka kryje.

Některé pojišťovny sice nabízí velmi výhodné cestovní pojištění, ale klient tam nemá žádné doplňkové služby a vlastně se mu pojistka vztahuje pouze na úraz nebo onemocnění, ale klient už například neví, že se mu cestovní pojištění nevztahuje na sportovní aktivity, jako je třeba lyžování nebo turistika.

Již před samotnou cestou proto AXA ASSISTANCE upozorňuje, na co všechno by si měli klienti dávat při případných problémech pozor. Pokud totiž klient splní všechny nezbytnosti a bude mít k dispozici vše, co pojišťovna potřebuje k následnému řešení situace, pak AXA ASSISTANCE slibuje hladký průběh.

AXA Assistance 1

Uzavřít cestovní pojištění AXA ASSISTANCE můžete přímo z domova přes internet na stránkách www.axa-assistance.cz, nebo stačí jednoduše zajít do jakékoli pobočky AXA, kde vám profesionálně a osobně pomohou vybrat pojištění přímo na míru dle vaší cesty.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Najdete na iDNES.cz