Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Myslete před dovolenou na cestovní pojištění od AXA ASSISTANCE

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Cestování patři v dnešní době k nejoblíbenějším aktivitám a stále více se rozvíjí. Nemělo by se tudíž zapomínat na kvalitní cestovní pojištění, které by mělo být součástí povinné výbavy na každou cestu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Myslete před dovolenou na kvalitní cestovní pojištění od AXA ASSISTANCE | foto: AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.

Každému, kdo slyší slovo dovolená, se vybaví slunné pláže, horské radovánky, nebo bádání po historických památkách těch nejkrásnějších měst. Ať už vypadá vaše vysněná dovolená jakkoli, všechny mají jedno společné, a to riziko, že se vám něco stane. Proto je důležité být v případě potřeby připraven možné komplikace řešit a to co s nejhladším průběhem. Nezapomeňte si před odjezdem zařídit cestovní pojištění.

Prvním předpokladem klidné a bezstarostné dovolené je sjednání cestovního pojištění. Kvalitní cestovní pojištění vám zajistí klidnou dovolenou. Žádná pojišťovna nemůže zaručit, že se vám nic nestane, nebo že nebudete řešit nepříjemné situace stejně, jako nezařídí krásné počasí.

Dobrá a kvalitní pojišťovna vás ale může připravit o zbytečné dohadování, soudní vyjednávání a zpětné řešení, které se může protáhnout i na celé roky. Cestovní pojištění se Vám vyplatí.

Zařiďte si cestovní pojištění, ať jedete kamkoli mimo ČR

Axa Assistance 2

Moment sjednání kvalitního cestovního pojištění by měl přicházet automaticky. Často se totiž stává, že si člověk řekne, že když jede pouze na Slovensko, nemá smysl zařizovat si cestovní pojištění. Není to pravda. Při překročení hranic, by měl být každý připravený na to, že se mu právě tam může cokoli přihodit a nezáleží na tom, jestli se bude nacházet dva nebo tisíc kilometrů od své rodné země.

Vysoce kvalitní cestovní pojištění nabízí například AXA ASSISTANCE. Ta svým zákazníkům nabízí i další služby navíc, které jistě každý rád ocení. Mezi tyto nadstandardy patří připojištění zavazadel, stornování dovolené, právní ochrana, možnost připojistit prakticky jakýkoliv sport a mnohé další.

Určitě každý velmi ocení kvalitní asistenční službu, kdy přímo s dotyčným zákazníkem, který se nachází v zahraničí, hovoří rodným jazykem. Cestovní pojištění s AXA ASSISTANCE se vyplatí.

Uzavřete cestovní pojištění s AXA ASSISTANCE

Právě AXA ASSISTANCE upozorňuje své klienty, aby si řádně přečetli pojistné podmínky. Klient by si měl dávat pozor na to, co všechno pojistka kryje.

Některé pojišťovny sice nabízí velmi výhodné cestovní pojištění, ale klient tam nemá žádné doplňkové služby a vlastně se mu pojistka vztahuje pouze na úraz nebo onemocnění, ale klient už například neví, že se mu cestovní pojištění nevztahuje na sportovní aktivity, jako je třeba lyžování nebo turistika.

Již před samotnou cestou proto AXA ASSISTANCE upozorňuje, na co všechno by si měli klienti dávat při případných problémech pozor. Pokud totiž klient splní všechny nezbytnosti a bude mít k dispozici vše, co pojišťovna potřebuje k následnému řešení situace, pak AXA ASSISTANCE slibuje hladký průběh.

AXA Assistance 1

Uzavřít cestovní pojištění AXA ASSISTANCE můžete přímo z domova přes internet na stránkách www.axa-assistance.cz, nebo stačí jednoduše zajít do jakékoli pobočky AXA, kde vám profesionálně a osobně pomohou vybrat pojištění přímo na míru dle vaší cesty.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Najdete na iDNES.cz