Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Multifunkční zásuvky s ovládáním přes internet. To je série NETIO

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na první pohled vypadají multifunkční zásuvky NETIO-230B od společnosti Koukaam jako standardní prodlužovací kabely se čtyřmi zásuvkami. Ve skutečnosti se jedná o sofistikované a multifunkční síťové zařízení, umožňující ovládat napájení čtyř různých spotřebičů na dálku prostřednictvím internetového prohlížeče.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Multifunkční zásuvky s ovládáním přes Internet. To je série NETIO | foto: KOUKAAM a.s.

Jednoduše připojíte multifunkční zásuvky NETIO k počítačové síti či internetu a pak již můžete pomocí jednoduchého webového rozhraní přímo vypínat či zapínat jednotlivé zásuvky. Třešničkou na dortu je pak možnost nastavení časového rozvrhu spínání a vypínání zásuvek a funkce nazvaná WATCHDOG.M

Multifunkční zásuvky s přepěťovou ochranou a robustním hliníkovým tělem

Přepěťová ochrana celého zařízení ale také u všech čtyř výstupů zabrání poškození vašich cenných zařízení při elektrickém přepětí, proudové špičce a podobně. A navíc, robustní hliníkové tělo Netia-230B chrání proti mechanickému poškození.

Multifunkční zásuvky s ovládáním přes Internet. To je série NETIO1

NETIO-230B je síťové zařízení, které umožňuje prostřednictvím počítačové sítě vzdáleně ovládat napájení externích zařízení připojených na čtyři zásuvky s napětím 230 V. K ovládání není třeba instalovat žádný speciální software, přístup z lokální sítě či Internetu je možný přes webové prohlížeče Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome a další.

Spínání výstupů je možné ovládat vzdáleně přes Internet, interním časovačem, případně přímo tlačítky na předním panelu, kde se nachází také LED indikace stavu každého výstupu.

NETIO-230B dále umožňuje prostřednictvím rozhraní Telnet nebo CGI příkazů snadnou integraci do větších systémů. Multifunkční zásuvky je tak možné ovládat například automatickými externími skripty.

Multifunkční zásuvky umí hlídat stav jednotlivých síťových zařízení

Multifunkční zásuvky NETIO-230B jsou vybavené funkcí WATCHDOG, takže umí hlídat stav jednotlivých síťových zařízení a v případě jejich zamrznutí je dokáží automaticky restartovat (rebootovat) a znovu uvést do chodu. Není pak nutné ke každému zařízení v případě chyby vyjíždět jen kvůli stisknutí tlačítka restart. Díky NETIU jsou síťová zařízení jednoduše pod vzdálenou kontrolou.

Mezi další vlastnosti a funkce multifunkční zásuvky NETIO-230B patří bezpečný design proti úrazu elektrickým proudem, použití nehořlavých materiálů, podpora protokolů HTTP, SMTP, SNTP, DHCP, DNS a Telnet, možnost zabezpečeného přihlášení šifrovaným heslem, uživatelské účty s různou úrovní oprávnění, časové ovládání, nastavení výchozího stavu výstupů, upozorňování e-mailem a další.

"V rámci zabezpečovacích systémů je možné kombinovat a propojit multifunkční zásuvky NETIO-230B i s dalšími prvky IP zabezpečení, například se  síťovým nahrávacím zařízením IPCorder a pomocí pravidel nastavit a zajistit chování zabezpečovacího systému v závislosti na různých událostech," dodává Lubomír Kadaně ze společnosti Koukaam a.s. .

Multifunkční zásuvky s ovládáním přes Internet. To je série NETIO

O společnosti KOUKAAM a.s.

Společnost KOUKAAM a.s. je certifikovaným dovozcem a distributorem IP kamerových zabezpečovacích systémů od firem VIVOTEK, IQnVision, ACTi, Axis, Sony a dalších. V roce 2007 společnost na trh poprvé uvedla vlastní unikátní samostatné nahrávací zařízení pro IP kamery – IPCorder a v  roce 2009 první z  řady produktů NETIO, inteligentní ovladač napájení – Netio-230A.

Standardem společnosti je zákaznicky orientovaný přístup a vysoká flexibilita. Partnerům společnost poskytuje odbornou technickou podporu na vysoké úrovni. Je členem Asociace Gremium Alarm a držitelem prestižního ocenění VIVOTEK Top Distribution Award.

Další zdroje informací:
www.koukaam.se
www.ipcorder.com

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Jsme součástí kybernetického bojiště, žádný web se útoku nevyhne

Český internet je součástí velkého kybernetického bojiště a žádný web se válce...

Představa hackerů jako mladých kluků, kteří se snaží prolomit obranu tajných vládních institucí, aby odhalili pravdu,...

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE.

Philips HUE je osobní bezdrátový systém osvětlení, který vám umožní jednoduše ovládat světlo a vytvářet správnou...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Najdete na iDNES.cz