Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Multifokální progresivní brýle - pohodlné řešení na všechny vzdálenosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Místo brýlí na dálku, na pracovní vzdálenost a na čtení můžete mít jen jedny multifokální brýle na všechny vzdálenosti. Ušetříte za obruby a nemusíte stále hledat ty správné brýle. Multifokální progresivní brýle jsou vhodným řešením.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V Axis Optik najdete široký výběr brýlí | foto: Axis Optik

Čas je neúprosný a příroda si nedá poručit. A tak kolem čtyřicítky přichází doba, kdy už třeba nepřečteme malou cenovku na zboží v obchodě nebo kdy nám dělá potíže číst, aniž bychom nemuseli natahovat ruce s knížkou nebo s novinami.

To je čas pro první brýle na čtení. A pro někoho, kdo už nosí například brýle na dálku, třeba i čas na multifokální brýle, tedy víceohnisková skla na různé vzdálenosti.

Co jsou to multifokální progresivní brýle?

Multifokální brýle je obecné označení pro víceohnisková brýlová skla. Tedy taková, se kterými vidíte ostře na dálku, na blízko na čtení nebo na ruční práce, ale třeba i na pracovní vzdálenost, například na počítač, na pracovní stůl a podobně.

Starší typy takových skel měly viditelný předěl, většinou zatavený půlměsíček, který byl na blízko ve sklech dobře vidět. A když vám v optice nabídnou multifokální brýle, znamená to totéž, ale s tím rozdílem, že je dnes od běžných skel vůbec nepoznáte. Předěl mezi jednotlivými zónami na blízko nebo na dálku není vůbec vidět.

Brýle na čtení nebo multifokální brýle?

Když nastane doba pro brýle na čtení, není třeba zoufat. I brýle na čtení můžete nosit s grácií a elegancí. Kdo už je na brýle zvyklý, může se už jen sám rozhodnout, jestli dá přednost střídání brýlí na čtení a na dálku nebo jestli je mu příjemnější mít multifokální brýle, tedy pouze jedny. S těmi uvidí ostře na všechny vzdálenosti, aniž by musel brýle střídat.

Multifokály ano či ne?

Dnes vítězí pohodlí při nošení. Multifokální progresivní brýle vám umožní vidět dobře na čtení, na práci i na dálku, aniž byste museli neustále střídat dvoje nebo dokonce troje brýle. Svou roli, samozřejmě, hraje i cena.

Místo několika obrouček si koupíte jen jedny a do nich si necháte zabrousit skla, která jsou vyrobena přímo pro vás a to na všechny vzdálenosti. Ráno brýle nasadíte a večer sundáte, aniž byste neustále museli přemýšlet, kde jste je zase odložili. A to opravdu bez rizika, že byste si na ně nezvykli.

Oční optika Axis má jednu skvělou výhodu. Pokud si na multifokální brýle do 30 dnů od vyzvednutí nezvyknete, můžete je vyměnit za jednoohnisková skla - na dálku a na blízko.

Které brýle jsou pro mě ty pravé?

Brýle z Axis OptikNabídka krásných a slušivých obrub i pro multifokální progresivní brýle je v Axisu skutečně široká. Obruby pro multifokální brýle musí nejen dobře sedět a slušet, ale je i potřeba, aby splňovaly určité nároky na velikost a hlavně na výšku skel.

Obvykle se proto pro ně obruby vybírají tak, aby se do nich vešla na výšku všechna ohniska - na dálku, na pracovní vzdálenost i na blízko.

Pokud ale jinak brýle na dálku nenosíte a potřebujete brýle nejen na čtení, ale třeba i na počítač, můžete si nechat vyrobit brýle, které budete používat jen při práci. Tedy na čtení a na počítač. Protože i na tyto dvě vzdálenosti se může hodnota potřebných dioptrií lišit. Někdy se jim říká kancelářské popř. degresivní brýle, protože nemají dioptrickou hodnotu na dálku a používají se většinou v kanceláři pro čtení a pro práci na počítači nebo na pracovní stůl.

Dnešní brýle na čtení už vůbec nemusí připomínat brýle našich babiček a dědečků. Axis Optik, například, nabízí krásné obruby značky Esprit, Elle, Jaguar, Fossil, Reebok přímo pro ženy a muže, pro které jsou multifokální brýle zároveň prvními. Brýle na čtení tak mohou vypadat jako jakékoliv jiné brýle a není třeba, aby to byly klasické poloviční brýle na čtení nebo naopak obrovské obruby s těžkými skly.

Nabídka krásných a slušivých obrub už je dnes obrovská, a to i pro multifokální brýle. S výběrem vhodných obrouček a skel ve všech cenových kategoriích i stylech vám rádi pomohou naši optici a optometristé.

Sledujte po celý rok aktuální nabídky Axis Optik v tisku, v rádiu i na internetu a ušetřete! Můžete tak získat například i multifokální brýle za polovinu ceny.
http://www.axis-optik.cz/prodejny.aspx

Měření zraku přímo v oční optice Axis Optik

Málokdo má čas vysedávat v čekárnách u lékaře. Pokud ale nemáte předpis na brýle, nechte si změřit zrak přímo v optice. V dohodnutý čas vám přímo v Axisu změříme zrak. Hned nato si můžete vybrat brýle, které Vám budou nejlépe slušet a objednáte si jejich zhotovení.

Při jedné návštěvě Axisu tak zvládnete vše najednou a bez zbytečného čekání. Pak si už brýle jen vyzvednete a vyzkoušíte, aby vám správně a pohodlně seděly. Oční optika Axis Optik Vám poskytne veškeré služby na jednom místě. Přijďte se přesvědčit do našich prodejen.

Prodejna Axis Optik

Kde najdu Axis Optik?

Oční optika Axis Optik je největší síť očních optik v západních Čechách. Nabízí široký sortiment dioptrických brýlí včetně multifokálních, sluneční brýle ve všech stylech a cenových relacích, aplikaci kontaktních čoček, měření zraku a bezplatný servis.

Oční optika Axis Optik nabízí celoročně výhodné akce na obruby, brýlová skla i kompletní brýle.

Kontakty a otevírací doby očních optik Axis najdete na www.axis-optik.cz

Provozovny Axis Optik:

Město: Ulice: Tel.:
Karlovy Vary Moskevská 22, 360 01 353 221 296
Plzeň B. Smetany 1, 301 35 377 323 979
Cheb Tř. Svobody 547/19, 350 01 354 424 329
Sokolov Staré náměstí 137, 356 01 352 625 660
Domažlice Kostelní 168 379 720 099
Klatovy Vídeňská 2, 339 01 376 323 007
Strakonice Bezděkovská 30, 386 01 383 322 045
Příbram Pražská 149, 261 01 318 770 309
Písek Velké náměstí 2, 397 01 382 228 659
Horažďovice Ševčíkova 38, 341 01 376 511 571
Tábor Tyršova 1004, 390 02 381 582 124
Klatovy Pražská 26, 339 01 376 323 013
Ostrov Hroznětínská 350, 363 01 353 540 747
Horšovský Týn J.Jindřicha 280, 346 01 371 870 609
Sezimovo Ústí Rudé armády 614/9, 391 02 774 337 912
Optici, optometristé a speciálně vyškolení vizážisté vám v Axisu dobře poradí.

www.axis-optik.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Vykročte do jara s novou výzvou, dosáhněte vysněné postavy. Společně s Cambridge Weight Plan vám s tím pomůžeme. Nedaří...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Arome.cz Do postele byste se s make-upem neodvážily, pleť poctivě drhnete gelem i peelingem, a tvář máte přesto plnou "nedokonalo...

Najdete na iDNES.cz