Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mulačova nemocnice prokoukla, pacienti vítají nový vzhled historické budovy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Mulačova nemocnice se po dlouhých letech může pochlubit novým kabátem, k oživení vzhledu historické budovy napomohla rekonstrukce fasády celého objektu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pozn. Nová fasáda Mulačovy nemocnice | foto: PRIVAMED a.s.

 „Rekonstrukce fasády je jedním z prvních kroků, které jsme v rámci oživení nemocnice plánovali a nyní i dokončili. Také nový informační systém uvnitř nemocnice realizovaný v tomto roce již napomáhá pacientům k lepší orientaci v budově. Další kroky k modernizaci tohoto prostředí i v interiéru budovy budou následovat. Naším dlouhodobým cílem je splatit historický dluh této budově a nemocnici tak vrátit její původní jméno i věhlas profesionální péče kvalifikovaných lékařů, příjemného rodinného prostředí se vstřícným personálem. Plzeňanům tak již nyní můžeme nabídnout komplexní zdravotní péči pod jednou střechou naší nemocnice s novou tváří, ale s dlouholetou tradicí,“ uvedla Eva Milerová, tisková mluvčí společnosti Privamed, a.s., vlastnící Mulačovu nemocnici od ledna letošního roku.

Mulačova nemocnice prokoukla, pacienti vítají nový vzhled historické budovy

Hlavní vchod do Mulačovy nemocnice po rekonstrukci

Mulačova nemocnice prokoukla, pacienti vítají nový vzhled historické budovy

Nová tvář historické budovy Mulačovy nemocnice

Mulačova nemocnice prokoukla, pacienti vítají nový vzhled historické budovy

Detail fasády po rekonstrukci

Jaké další kroky tedy konkrétně plánujete pro rok 2015?
Nemocnice neprochází jen změnami, které jsou vidět na první pohled. Stále se investuje do lepšího a modernějšího přístrojového vybavení. Na začátku příštího roku se aktuální vyšetřovací metody rozrostou o CT, které slouží k bližší diagnostice například úrazu mozku, břicha a náhlých břišních příhod, plicní embolie a řady dalších. Díky propojení Mulačovy nemocnice se společností Privamed dochází již nyní také k úzké a vzájemné spolupráci mezi jednotlivými nemocnicemi v rámci této skupiny, a proto jsme zde dosáhli také značného rozšíření možností laboratorní diagnostiky a řady dalších specializovaných vyšetření.

Mulačova nemocnice byla dříve pouze pro zaměstnance Škodových závodů, jak je tomu nyní?
Mulačova nemocnice
v Plzni je již od počátku 90. let nestátní zdravotnické zařízení poskytující lůžkovou i ambulantní péči pro pacienty nejen z Plzně, ale i širokého okolí. Zvláště vítáme pacienty ze spádové oblasti Blovicka či Nepomucka.

Odborné ambulance jsou přístupné všem občanům Plzeňského kraje a již dávno nejsou omezeny jen na zaměstnance Škodových závodů. Zajišťujeme zdravotní akutní i diagnostickou péči v celé šíři nejen interní, chirurgické, gynekologicko-porodnické medicíny, ale i v dalších oborech kvalifikovanými lékaři. Jsme smluvním zařízením všech zdravotních pojišťoven, tudíž poskytovaná péče je zde plně hrazena ze zdravotního pojištění.

Jaké výhody Mulačovy nemocnice byste v souvislosti s vyhledáváním péče právě u vás zmínila?
Rozhodně si zakládáme na lidském, přívětivém a zcela osobním přístupu veškerého personálu. U nás mají lékaři o své pacienty skutečný zájem a toho si většina lidí, kteří sem přicházejí, cení. Svědčí o tom i fakt, že našimi ambulancemi projde přes 25 000 pacientů ročně a průměrně se zde narodí 500 dětí za rok.

Menší zařízení typu Mulačovy nemocnice pak může svým pacientům nabídnout vedle lidského přístupu i snazší orientaci v budově, ambulance dostupné v přízemí, krátké čekací doby v čekárnách ambulancí i kratší objednací doby na jednotlivá vyšetření, která mohou pacienti absolvovat pod jednou střechou, dále pak i dobrou kuchyni se širokým spektrem diet. Zcela běžným vybavením každé nemocnice jsou i nadstandardní pokoje, které pochopitelně nabízí i naše lůžková oddělení. Rodinná atmosféra nemocnice se ale nijak nevylučuje s vysokou odborností poskytované péče.

Kde se mohou pacienti informovat o dalších novinkách nebo možnostech objednání na jednotlivá vyšetření?
Pacientům nabízíme komplexní přehled novinek i výčet našich oddělení a ambulancí včetně ordinačních hodin na stránkách nemocnice www.mulacovanemocnice.cz nebo je jim k dispozici naše infolinka 377 677 111.

Přehled oddělení a ambulancí v Mulačově nemocnici

Pět lůžkových oddělení (168 lůžek)

Gynekologicko-porodnické oddělení (38 lůžek)

Novorozenecké oddělení (20 lůžek)

Chirurgické oddělení vč. ortopedie a urologie (60 lůžek)

Interní oddělení (38 lůžek)

Multioborová jednotka intenzivní péče – JIP (12 lůžek)

Ostatní oddělení:

Radiodiagnostické – rentgeny a sonografie

Oddělení klinické biochemie – laboratorní vyšetření krve a moče

Rehabilitační oddělení – vodoléčba, elektroléčba, magnetoterapie, lymfodrenáže, léčebná tělesná výchova, atd.

ARO – perioperační příprava pacientů s různými druhy anestezie 

Ordinační hodiny jednotlivých ambulancí a poraden:

Anesteziologická                           Oční

Cévní poradna                              - Ortopedie

Dětská                                          - Rehabilitace

Diabetologie                                 - Revmatologie

Gastroenterologie                        - Sono dětských kyčlí

Gynekologie                                - Sonografie

Chirurgie                                     - Urologie

Kardiologie                                 - Všeobecná interna

Kožní

Mamologie

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Ochraňte svůj domov proti chladu i lupičům - pomohou kvalitní okna.
Ochraňte svůj domov proti chladu i lupičům - pomohou kvalitní okna

Okna tvoří bohužel často místa s největším únikem tepla v domácnosti, proto je potřeba jejich výběr nepodcenit. Okna se dnes vyrábí z různých materiálů:...  celý článek

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu.
Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu

Pobyt v horském penzionu třeba v Alpách se vám může o stovky korun prodražit. Stačí, když budete peníze za ubytování posílat ze svého účtu na účet majitele...  celý článek

Třídění odpadu má smysl, recyklovatelné je téměř vše.
Třídění odpadu má smysl, recyklovatelné je téměř vše

Recyklování odpadu se pomalu ale jistě stává samozřejmou součástí našich životů. Modrá pro papír, žlutá pro plast, zelená pro sklo. Málokdo ale ví, co se s...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.