Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stolní tenis byl přivezen z Číny do Evropy kolem roku 1880 v podobě společenské stolní hry. Následným vývojem se z něj stala hra také zvaná "pingpong". V nynější době stolní tenis představuje celosvětově zažitý sport, ve kterém se konají mistrovství světa mužů i žen a dokonce si své místo vybojoval i na olympijských hrách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sponsor and official table supplier World Team Cup 2007 - 2009 - 2010 - 2011 | foto: DOMAFIT FITNESS, s.r.o.

Vývojem neprošla jen samotná hra, technika nebo nové tréninkové metody, ale také  vybavení, které je to nejdůležitější pro rychlou a přesnou hru, na čemž staví hráči tak, jako fotbalisté na svém fotbalovém míči a kopačkách.

Základními technickými parametry stolů na stolní tenis jsou především stabilita konstrukce, kvalitní a rychlý povrch. Rovněž design a pevnost celé konstrukce hraje roli pro tak náročné uživatele, jako jsou profesionální hráči stolního tenisu, kteří stoly opravdu nešetří.

MS ve stolním tenisu očima oficiálního distributora stolů pro stolní tenis2

Francouzská společnost Cornilleau vyrábí vybavení pro stolní tenis již přes 40 let a garantuje nejkvalitnější produkty pro stolní tenis na světě. Důkazem je již nedílná přítomnost stolů značky Cornilleau na každém druhém mistrovství světa mužů ve stolním tenisu, kde na nich hrají ty největší hvězdy stolního tenisu.

Stát se předním dodavatelem pro mistrovství světa není náhoda, ale odměna za dlouholetou práci a nejvyšší kvalitu od předních výrobců stolů a vybavení na stolní tenis.

Podle slov českých i zahraničních profesionálních hráčů jim tato značka natolik přirostla k srdci, že si tyto stoly kupují do svých tréninkových center, kde využívají profesionální stoly řady PROFI, které splňují podmínky ITTF. Vnitřní stoly na stolní tenis z modelové řady SPORT jsou využívány ve školách a tréninkových střediscích.

Pro rekreační sport jsou vyráběny stoly na stolní tenis venkovní (OUTDOOR), které slouží pro hraní na zahradách a ve všech dalších venkovních prostorech. Stoly mají vysoce kvalitní laminátovou hrací desku, odolnou proti mechanickému poškození.

MS ve stolním tenisu očima oficiálního distributora stolů pro stolní tenis3

Stoly na stolní tenis jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších a nejmodernějších materiálů. Od precizně vyrobených koleček, speciálních skládacích systémů dovolujících složení celého stolu za 10 vteřin, kvalitně zpracované dřevotřískové a laminátové povrchy, které zaručují dokonalou přilnavost míčku, až po antireflexní povrch stolů odstraňující nežádoucí odrazy světel ze soutěžních hal či slunečních paprsků.

MS ve stolním tenisu očima oficiálního distributora stolů pro stolní tenis1

Distributor profesionálního i domácího vybavení posiloven a potřeb pro stolní tenis, Domafit Fitness, s.r.o., zařazuje tyto stoly ke světové špičce díky svým jedinečným vlastnostem splňujícím naprosto všechny oficiální normy profesionálního stolního tenisu ITTF a především všechny požadavky a potřeby profesionálních hráčů:

"Zkoušeli jsme prodej i jiných značek hracích stolů, na stolní tenis, ale zákazníci chtějí už pouze Cornilleau a nedají na tuto značku dopustit," řekl jednatel Domafit Fitness, s.r.o., Roman Klvaňa, který již osm let distribuuje tuto značku jak pro domácí, tak vrcholové použití po celé České Republice a na Slovensko.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Značka smartphonů Honor na náš trh uvedla trhák střední třídy. Honor 7S je v současnosti nejmenším Honor modelem vůbec...

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Jen málokdo z nás si libuje v komunikaci se státní správou. Úředníci bývají často přehlceni a na jejich odpověď se...

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

Těšit se můžete i na větší množství sportu.

Sledujte 1. českou fotbalovou ligu živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte 1. českou fotbalovou ligu živě na TV Tipsport a vsaďte si

Jízda Plzně za obhajobou vs. ambice pražských rivalů. Vyhecované fanouškovské bitvy Opavy s Baníkem a nový herní...

Kdo ovládne finále? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Francie vs. Chorvatsko

Je tady netrpělivě očekávaný vrchol! Kdo ovládne finále MS 2018? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si...

Další z rubriky

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Značka smartphonů Honor na náš trh uvedla trhák střední třídy. Honor 7S je v současnosti nejmenším Honor modelem vůbec...

Průmyslové turné GDELS nabídlo českým firmám miliardové zakázky

Průmyslové turné GDELS nabídlo českým firmám miliardové zakázky

Po celý minulý týden vysocí manažeři skupiny General Dynamics European Land Systems (GDELS) cestovali po několika...

Osvěžující letní nápoj, zkuste třeba Terere

Osvěžující letní nápoj – zkuste třeba Terere

S horkým počasím přichází čas servírování chlazených čajů. Když si jej připravíte doma sami, ušetříte svou peněženku,...

Najdete na iDNES.cz