Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stolní tenis byl přivezen z Číny do Evropy kolem roku 1880 v podobě společenské stolní hry. Následným vývojem se z něj stala hra také zvaná "pingpong". V nynější době stolní tenis představuje celosvětově zažitý sport, ve kterém se konají mistrovství světa mužů i žen a dokonce si své místo vybojoval i na olympijských hrách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sponsor and official table supplier World Team Cup 2007 - 2009 - 2010 - 2011 | foto: DOMAFIT FITNESS, s.r.o.

Vývojem neprošla jen samotná hra, technika nebo nové tréninkové metody, ale také  vybavení, které je to nejdůležitější pro rychlou a přesnou hru, na čemž staví hráči tak, jako fotbalisté na svém fotbalovém míči a kopačkách.

Základními technickými parametry stolů na stolní tenis jsou především stabilita konstrukce, kvalitní a rychlý povrch. Rovněž design a pevnost celé konstrukce hraje roli pro tak náročné uživatele, jako jsou profesionální hráči stolního tenisu, kteří stoly opravdu nešetří.

MS ve stolním tenisu očima oficiálního distributora stolů pro stolní tenis2

Francouzská společnost Cornilleau vyrábí vybavení pro stolní tenis již přes 40 let a garantuje nejkvalitnější produkty pro stolní tenis na světě. Důkazem je již nedílná přítomnost stolů značky Cornilleau na každém druhém mistrovství světa mužů ve stolním tenisu, kde na nich hrají ty největší hvězdy stolního tenisu.

Stát se předním dodavatelem pro mistrovství světa není náhoda, ale odměna za dlouholetou práci a nejvyšší kvalitu od předních výrobců stolů a vybavení na stolní tenis.

Podle slov českých i zahraničních profesionálních hráčů jim tato značka natolik přirostla k srdci, že si tyto stoly kupují do svých tréninkových center, kde využívají profesionální stoly řady PROFI, které splňují podmínky ITTF. Vnitřní stoly na stolní tenis z modelové řady SPORT jsou využívány ve školách a tréninkových střediscích.

Pro rekreační sport jsou vyráběny stoly na stolní tenis venkovní (OUTDOOR), které slouží pro hraní na zahradách a ve všech dalších venkovních prostorech. Stoly mají vysoce kvalitní laminátovou hrací desku, odolnou proti mechanickému poškození.

MS ve stolním tenisu očima oficiálního distributora stolů pro stolní tenis3

Stoly na stolní tenis jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších a nejmodernějších materiálů. Od precizně vyrobených koleček, speciálních skládacích systémů dovolujících složení celého stolu za 10 vteřin, kvalitně zpracované dřevotřískové a laminátové povrchy, které zaručují dokonalou přilnavost míčku, až po antireflexní povrch stolů odstraňující nežádoucí odrazy světel ze soutěžních hal či slunečních paprsků.

MS ve stolním tenisu očima oficiálního distributora stolů pro stolní tenis1

Distributor profesionálního i domácího vybavení posiloven a potřeb pro stolní tenis, Domafit Fitness, s.r.o., zařazuje tyto stoly ke světové špičce díky svým jedinečným vlastnostem splňujícím naprosto všechny oficiální normy profesionálního stolního tenisu ITTF a především všechny požadavky a potřeby profesionálních hráčů:

"Zkoušeli jsme prodej i jiných značek hracích stolů, na stolní tenis, ale zákazníci chtějí už pouze Cornilleau a nedají na tuto značku dopustit," řekl jednatel Domafit Fitness, s.r.o., Roman Klvaňa, který již osm let distribuuje tuto značku jak pro domácí, tak vrcholové použití po celé České Republice a na Slovensko.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Sedíte v dálkovém autobuse z Ostravy do Prahy. Vlak má zase zpoždění. Potřebujete zabavit děti při čekání u lékaře nebo...

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Druhá prohra s Realem, nebo plzeňské překvapení? Největší komunita sázkařů žene za druhou výhrou Real.

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření...

Galerie Harfa k narozeninám naděluje 8 dní slev a Čokoládový festival

Galerie Harfa k narozeninám naděluje 8 dní slev a Čokoládový festival

Galerie Harfa oslaví 11. listopadu už 8. narozeniny a k nim nadělí návštěvníkům obchodního centra 8 dní nabitých...

Bestseller s velkým B

Bestseller s velkým B

Oblíbená dodávka značky Ford již dlouhá desetiletí určuje standard užitkových automobilů. Aktuálně ji značka nabízí za...

Další z rubriky

Sbírka Srdce dětem. Loňských 25 milionů pomohlo více než 700 rodinám

Sbírka Srdce dětem. Loňských 25 milionů pomohlo více než 700 rodinám

Od pondělí 5. do neděle 18. listopadu probíhá už osmý ročník celorepublikové sbírky Srdce dětem. Ta se zaměřuje na...

V soutěži KB Nastartujte se uspěl nápad na Priessnitzovy zábaly

V programu KB Nastartujte se uspěl nápad na Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP...

Pojištění schopnosti splácet: Jak funguje a na co si dát pozor?

Pojištění schopnosti splácet: Jak funguje a na co si dát pozor?

Pojištění schopnosti splácet. Pro někoho geniální doplňkový produkt, bez kterého se hypotéka neobjede, pro jiného zcela...

Najdete na iDNES.cz