Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


MP3 přehrávač Fun Beat EM270 - kolibřík s extrémní výdrží

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
MP3 přehrávač Fun Beat EM270, který i přes své miniaturní rozměry nabízí neobvyklé množství funkcí a extrémní výdrž vestavěné baterie, si rozhodně zaslouží Vaši pozornost při výběru MP3 přehrávače.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

MP3 přehrávač Fun Beat EM270 - kolibřík s extrémní výdrží | foto: ahr

Vzhledem k tomu, že přehrávání hudby umožňují v poslední době prakticky všechny moderní mobilní telefony, je MP3 přehrávač často označován za přežitek. Důležité je však zamyslet se nad účelem použití jednotlivých zařízení a zaměřit se také na podstatné rozdíly, které nejsou zřejmé na první pohled.

Mobilní telefony jsou primárně určeny k telefonování a funkce jako např. poslech hudby, prohlížení obrázků nebo poslech rádia jsou pouze doplňkové. Rozdíly si uvědomíme nejen ve způsobu ovládání, výdrži baterie nebo velikosti přístroje, ale také v jeho ceně.

Každého, kdo hledá zařízení určené pro přehrávání hudby nebo mluveného slova, jistě upoutá miniaturní MP3 přehrávač Fun Beat EM270 společnosti Fun Beat, který je k dostání na trhu od října letošního roku.

Základní představení přehrávače Fun Beat EM270

V následujícím krátkém představení se zaměříme na hlavní funkce a parametry toho zajímavého přístroje, který může být Vašim společníkem na cestách, při sportu nebo domácím odpočinku.

MP3 přehrávač Fun Beat EM270
MP3 přehrávač Fun Beat EM270

Konstrukce a ovládání MP3 přehrávače

Přístroj je zabudován do těla z hladkého tvrzeného plastu a hlavní ovládací tlačítka na přední straně jsou dotyková. Na přední straně je také OLED display o vel. 1,1". Druhá generace tohoto MP3 přehrávače má pogumovaný povrch, který eliminuje nevzhledné otisky prstů a zvyšuje také odolnost proti poškrábání.

V delších bočních stranách jsou další ovládací tlačítka, vestavěný mikrofon, tlačítko "záznamník". Na kratších bočních stranách naleznete vstup pro microSD kartu, očko pro zavěšení, mini USB konektor a výstup na sluchátka. Velikost přístroje je 84x29x11 mm a hmotnost pouhých
30 gramů.

Fun Beat
MP3 přehrávač Fun Beat EM270

Hlavní funkce a parametry

MP3 přehrávač Fun Beat EM270 je díky svým parametrům a množství komfortních uživatelských nastavení vhodný pro všechny hudební fanoušky. Celé menu nabízí několik jazykových mutací vč. češtiny.

Mezi hlavní přednosti MP3 přehrávače patří výdrž baterie pro nepřetržité přehrávání hudby po dobu až 70 hodin. Přehrávač také umožňuje výběr z 12-ti přednastavených režimů ekvalizeru a 2 vlastních nastavení.

Kapacitu vnitřní paměti (2, 4, 8 GB) lze rozšířit pomocí paměťové karty microSD SDHC až o 32 GB na celkových 40 GB což je cca 11 430 skladeb (1 skladba/3,5 MB).

Přehrávač má rádio se záznamem hudby do formátu MP3 a také vestavěný FM vysílač, což ocení např. řidiči z hlediska možnosti bezdrátového přenosu hudby z přehrávače do autorádia. Praktickou funkcí jsou také hodiny a kalendář.

V režimu přehrávání hudby je funkce "zvukové smyčky", která je vhodná např. pro výuku jazyků. Tlačítkem "záznamník" lze rychle a jednoduše zaznamenat zvuk do paměti přístroje. Kapacita záznamníku je cca 1 hod./1 GB.

Pokud hledáte MP3 přehrávač, který má miniaturní rozměry a přesto požadujete vysoký výkon a množství pokročilých funkcí, Fun Beat EM270 si zcela jistě zaslouží Vaši pozornost.

MP3 přehrávač je v prodeji v ČR a SK od října 2009 a orientační cena za variantu s 8 GB vnitřní pamětí je 1500 Kč vč. DPH.

Podrobné informace o produktu naleznete na www.funbeat.cz.

Produkty Fun Beat zakoupíte na www.alza.cz a u všech dobrých prodejců elektra.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Přichází Backend Stories, příběhy ze světa IT budoucnosti

Přichází Backend Stories: příběhy ze světa IT budoucnosti.

V pátek 20. října zažil literární svět velký třesk. Vznikla nová edice Backend Stories zaměřená na vědeckofantastickou...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Najdete na iDNES.cz