Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


MP3 přehrávač Fun Beat EM270 - kolibřík s extrémní výdrží

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
MP3 přehrávač Fun Beat EM270, který i přes své miniaturní rozměry nabízí neobvyklé množství funkcí a extrémní výdrž vestavěné baterie, si rozhodně zaslouží Vaši pozornost při výběru MP3 přehrávače.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

MP3 přehrávač Fun Beat EM270 - kolibřík s extrémní výdrží | foto: ahr

Vzhledem k tomu, že přehrávání hudby umožňují v poslední době prakticky všechny moderní mobilní telefony, je MP3 přehrávač často označován za přežitek. Důležité je však zamyslet se nad účelem použití jednotlivých zařízení a zaměřit se také na podstatné rozdíly, které nejsou zřejmé na první pohled.

Mobilní telefony jsou primárně určeny k telefonování a funkce jako např. poslech hudby, prohlížení obrázků nebo poslech rádia jsou pouze doplňkové. Rozdíly si uvědomíme nejen ve způsobu ovládání, výdrži baterie nebo velikosti přístroje, ale také v jeho ceně.

Každého, kdo hledá zařízení určené pro přehrávání hudby nebo mluveného slova, jistě upoutá miniaturní MP3 přehrávač Fun Beat EM270 společnosti Fun Beat, který je k dostání na trhu od října letošního roku.

Základní představení přehrávače Fun Beat EM270

V následujícím krátkém představení se zaměříme na hlavní funkce a parametry toho zajímavého přístroje, který může být Vašim společníkem na cestách, při sportu nebo domácím odpočinku.

MP3 přehrávač Fun Beat EM270
MP3 přehrávač Fun Beat EM270

Konstrukce a ovládání MP3 přehrávače

Přístroj je zabudován do těla z hladkého tvrzeného plastu a hlavní ovládací tlačítka na přední straně jsou dotyková. Na přední straně je také OLED display o vel. 1,1". Druhá generace tohoto MP3 přehrávače má pogumovaný povrch, který eliminuje nevzhledné otisky prstů a zvyšuje také odolnost proti poškrábání.

V delších bočních stranách jsou další ovládací tlačítka, vestavěný mikrofon, tlačítko "záznamník". Na kratších bočních stranách naleznete vstup pro microSD kartu, očko pro zavěšení, mini USB konektor a výstup na sluchátka. Velikost přístroje je 84x29x11 mm a hmotnost pouhých
30 gramů.

Fun Beat
MP3 přehrávač Fun Beat EM270

Hlavní funkce a parametry

MP3 přehrávač Fun Beat EM270 je díky svým parametrům a množství komfortních uživatelských nastavení vhodný pro všechny hudební fanoušky. Celé menu nabízí několik jazykových mutací vč. češtiny.

Mezi hlavní přednosti MP3 přehrávače patří výdrž baterie pro nepřetržité přehrávání hudby po dobu až 70 hodin. Přehrávač také umožňuje výběr z 12-ti přednastavených režimů ekvalizeru a 2 vlastních nastavení.

Kapacitu vnitřní paměti (2, 4, 8 GB) lze rozšířit pomocí paměťové karty microSD SDHC až o 32 GB na celkových 40 GB což je cca 11 430 skladeb (1 skladba/3,5 MB).

Přehrávač má rádio se záznamem hudby do formátu MP3 a také vestavěný FM vysílač, což ocení např. řidiči z hlediska možnosti bezdrátového přenosu hudby z přehrávače do autorádia. Praktickou funkcí jsou také hodiny a kalendář.

V režimu přehrávání hudby je funkce "zvukové smyčky", která je vhodná např. pro výuku jazyků. Tlačítkem "záznamník" lze rychle a jednoduše zaznamenat zvuk do paměti přístroje. Kapacita záznamníku je cca 1 hod./1 GB.

Pokud hledáte MP3 přehrávač, který má miniaturní rozměry a přesto požadujete vysoký výkon a množství pokročilých funkcí, Fun Beat EM270 si zcela jistě zaslouží Vaši pozornost.

MP3 přehrávač je v prodeji v ČR a SK od října 2009 a orientační cena za variantu s 8 GB vnitřní pamětí je 1500 Kč vč. DPH.

Podrobné informace o produktu naleznete na www.funbeat.cz.

Produkty Fun Beat zakoupíte na www.alza.cz a u všech dobrých prodejců elektra.

Autor:

Nejčtenější

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Další z rubriky

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Tepelná plynová čerpadla se obecně vyznačují velmi vysokou účinností, což je charakteristickým rysem také plynových...

Firmy se připravují na Průmysl 4.0, musí myslet na budoucnost

Výrobní proces budou kontrolovat tisíce senzorů, IT infrastruktura se musí...

Továrna plná robotů a automatických senzorů, které v každém okamžiku sledují výrobek a ihned hlásí jakékoliv odchylky....

Najdete na iDNES.cz