Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Mostové jeřáby a ocelové konstrukce

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Od založení v roce 1992 se společnost FERRO zabývá výrobou mostových jeřábů a ocelových konstrukcí. Dnes patří společnost mezi přední dodavatele jeřábů a ocelových konstrukcí nejen v České republice.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hala | foto: unu

Management firmy včetně výrobních pracovníků má dlouholeté zkušenosti s výrobou mostových a ocelových konstrukcí. Mnoho stávajících pracovníků pracovalo ve firmě JZD Rozvoj Posázaví (výrobci dílenských a seníkových jeřábů) a v DEMAK s.p.

Výrobky společnosti FERRO jsou prověřeny dlouholetými zkušenostmi našimi zákazníky nejen v České republice, ale například na Slovensku, v Německu a v bývalé Ruské federaci.

Ve společnosti kladou hlavní důraz na kvalitu výroby, což od roku 2001 dokládá certifikát ČSN EN ISO 9001 a současně Velký průkaz způsobilosti pro výrobu, dílenskou činnost a staveništní montáž ocelových konstrukcí navrhovaných podle ČSN 73 2601, ČSN 73 5130, ČSN 73 2602, a ČSN 73 2601-Z2, čl. 205, odst. b), h) a i).

Stroj

Společnost FERRO OK se liší od mnoha ostatních dílenských společností převážně svým osobitým přístupem k zákazníkovi a jeho požadavkům. Každý výrobek považují za unikátní dílo a podle toho se snaží k zákazníkovi přistupovat.

Díky vlastní projekční kanceláři dokáží velmi rychle a spolehlivě reagovat na požadavky zákazníka, problémy při výrobě nebo montáži. Snaží se nabídnout vhodný kompromis mezi kvalitou a cenou, která je pro zákazníka bezesporu důležitá.

STAHL

Společnost FERRO se stále rozvíjí. Snaží se neusnout na vavřínech, neustále implementuje nové a modernější technologie, postupy výroby. Zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a přezkušováni. Vsadili na kvalitu za přijatelnou cenu.

Postupem času se prokázalo, že kvalitní a dlouho fungující výrobek je pro zákazníka mnohem vyšším přínosem než výrobek ošizený. Proto garantují zákazníkovi prodlouženou záruku standartně 36 měsíců, ale také smluvně až 60 měsíců na všechny naše výrobky.

Stroj Ferro OK 

Více informací najdete na stránkách společnosti FERRO.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Zajíčci svádí zralé muže k dovádivým erotickým hrátkám.

Přední portál pro nezávazné randění

Výrazný věkový rozdíl mezi intimními partnery je již dnes takříkajíc „společensky akceptovaným statusem“, nezřídka...

Hledáte pivo, co má skutečný říz? Poradíme, jak ho vybrat

Pivovar Zubr si před několika dny odvezl z prestižní degustační soutěže České...

Že není pivo jako pivo, o tom se už přesvědčil asi každý trochu znalý pivař. Pokud se nechcete propíjet nabídkou od A...

Co si dnes vzít na sebe? Ke všem příležitostem se hodí košile

Co si dnes vzít na sebe? Ke všem příležitostem se hodí košile

Košile jsou elegantním a zároveň pohodlným svrškem. Můžete je nosit na různé způsoby, s kravatou, motýlkem,...

Najdete na iDNES.cz