Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Montované haly skýtají variabilní prostor s ekonomickým provozem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Rychlost montáže a maximální úspory za energie, to jsou hlavní devizy montovaných a ocelových hal. Dají se využít jako skladovací prostory firem, ale rovněž jako administrativní budovy, prodejny, autosalony či haly pro potravinářský průmysl. Na jejich výrobu a montáže se specializuje firma UNIHAL.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Základ montovaných hal tvoří ocelová konstrukce. | foto: UNIHAL s. r. o.

Společnost UNIHAL s. r. o. vychází z dlouholetých zkušeností svých zaměstnanců a sází na kvalitu práce, materiálů a dobré vztahy se zákazníky. Disponuje moderně vybavenou výrobní halou v Otrokovicích, kde probíhá vlastní výroba ocelových konstrukcí. Zaručuje rovněž vysokou kvalitu v procesech svařování. V oblasti výroby a montáže hal nabízí montované haly, ocelové konstrukce, opláštění hal a zámečnické práce.

Jak vzniká montovaná hala

Montované haly se skládají z ocelové konstrukce převážně rámcového typu a mají opláštění v podobě speciálních sendvičových panelů. Ty se skládají z vnitřního a vnějšího krycího plechu a vnitřní izolační polyuretanové pěny. Podle nároků na izolaci může mít tloušťku 10 až 12 centimetrů. Další variantou opláštění je v případě nezateplené haly nezateplený trapézový plech.

Rám ocelové konstrukce tvoří ocelové nosné sloupy, pomocné sloupy, ocelové příčle a náběhy, ke zpevnění slouží ocelová táhla a střešní ocelové vaznice. Střešní a boční opláštění haly ze sendvičových panelů se montuje na ocelovou konstrukci. Pokládat se panely dají vodorovně i svisle.

Montovanou halu není problém přizpůsobit firemním barvám klienta. Firma UNIHAL nabízí řadu barevných variací ze vzorníku RAL. Pokud jde o profilace, existuje varianta od jemné vlny až po výrazný vzor.

Montované haly skýtají variabilní prostor s ekonomickým provozem

Pokud jde o panely, nabízí firma UNIHAL řadu barevných variací.

Vrata, okna i dveře

Rovněž vstupní vrata lze barevně i typově přizpůsobit barevnému provedení a profilaci fasády haly. Firma UNIHAL je odebírá od špičkových firem v oboru na základě dobré spolupráce, rozměry se přizpůsobují přání zákazníka a účelům stavby.

Pro každý typ hal UNIHAL zároveň navrhuje individuální prosvětlení. Administrativním objektům a prodejním halám více vyhovují plastová okna i dveře, v autosalonech i prodejních prostorách se rovněž dobře vyjímají reprezentativní hliníková okna. Do nezateplených hal se montují ocelová vrata i dveře a doporučuje se prosvětlení vytvrzenými bočními či střešními prosvětlovacími sklolamináty. Střešní hřebenový světlík se využívá k prosvětlení interiéru u výrobních hal, skladů či prodejních prostor.

Výhody montovaných hal

Montovaná hala vyžaduje výrazně nižší náklady při výstavbě a představuje výraznou finanční úsporu i při samotném provozu. Oplášťovací systém všech typů montovaných hal má zároveň výborné protipožární vlastnosti, panely je možné dodat s nehořlavou IPN pěnou nebo minerální vlnou, která nehoří. Sendvičové panely jsou zároveň snadno omyvatelné a nevyžadují žádnou další údržbu. Mají také mimořádné tepelné vlastnosti a izolují mnohem lépe než polystyren.

Montované haly skýtají variabilní prostor s ekonomickým provozem

hala pila Visnove

UNIHAL poradí v každé fázi

Firma UNIHAL je schopna navrhnout konstrukci na míru, aby odpovídala individuálním potřebám investora, maximálně splňovala svůj účel a zároveň působila esteticky. U realizací hal působí ve všech fázích od rozvržení stavby přes možnosti dispozičního řešení haly až po výsledné řešení. Dokáže rovněž nabídnout různé ekonomické varianty. Ekonomickou úsporu může propočítat díky vlastní projekci návrhu, který vytváří sofistikovaný program na kreslení ocelových hal TEKLA Structures.

V případě vlastní výroby si firma UNIHAL hlídá kvalitu vyráběných ocelových dílců, materiály odebírá od prověřených a spolehlivých dodavatelů, kteří jsou držiteli certifikátů vysoké kvality. Kvalitu stavby zaručuje díky vlastní montáži. Montovanou halu je schopna dodat až do šířky 40 metrů a v neomezené délce. Více na www.unihal.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Najdete na iDNES.cz