Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Montované haly a ocelové konstrukce od profesionálů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Potřebujete výrobní haly nebo sklady na míru? Chcete zastřešit sportoviště či vybudovat nákupní středisko? Rádi byste skutečně odolnou kovovou konstrukci, která ochrání vybavení, odolá vnějším vlivům a lze využít jakkoli potřebujete? Svěřte se profesionálům specializujícím se na kovové konstrukce a montované haly.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Referenční hala f. MONT-KOVO spol. s.r.o. - hala Hutisko | foto: MONT-KOVO spol. s r.o.

Již od roku 1995, kdy společnost vznikla, je firma MONT–KOVO s.r.o. pevnou oporou všem svým zákazníkům. Důkazem budiž reference z řad spokojených klientů společnosti.

Od počátku se totiž firma cíleně zaměřuje na plnění všech přání a podmínek zákazníků. Filosofie MONT–KOVO, specialisty na montované haly a ocelové kostrukce, tak dokonale ladí s představou klientů o profesionální české firmě, která umí zajistit vše - od plánování, přes výrobu až po montáž, včetně kompletního servisu.

Hranice

Referenční hala f. MONT-KOVO spol. s.r.o.

MONT–KOVO vyrábí všechny typy montovaných hal od bezpodpěrových o rozponu (šíře) od 6 m, až po veliké haly s šířkou nad 37 m, kde už využívá podpěry. Délka hal je neomezená, variabilně je lze i vzájemně pospojovat, kombinovat. Montované haly, kovové haly i celé halové systémy pak společnost dodává ve variantách zateplené / nezateplené.

Všechny haly a ocelové konstrukce firma MONT–KOVO vyrábí sama v Hulíně, následně je rozváží a montuje po celé ČR. Firma standardně nabídne dva typy konstrukcí montovaných hal, které dokáže variabilně uzpůsobit i těm nejnáročnějším požadavkům: rámové a obloukové haly.

Využijte prostor co nejefektivněji. Rámové montované haly

Radvanice

Referenční hala f. MONT-KOVO spol. s.r.o.

Rámové montované haly jsou ideálním řešením pro co nejefektivnější využití prostoru. Díky variabilnímu členění lze prostor rozdělit například na výrobní, prodejní či skladovací v jedné hale.

V závislosti na okolnostech a požadavcích klienta je možné rámové haly montovat se sedlovou nebo pultovou střechou s odpovídajícími bezpečnostními prvky. Firma MONT–KOVO zohledňuje všechny faktory pro co nejstabilnější konstrukci v jakkoli náročných podmínkách.

Mnohoúčelové obloukové montované haly

Všechny obloukové montované haly jsou snadno sestavitelné, rozebiratelné a tedy i dle potřeby přenositelné. Díky tomu a také díky odlišným materiálům, jsou proto levnějším řešením, než montované haly s rámovou konstrukcí.

Obloukové haly jsou užívané nejčastěji pro skladování, výrobní prostory i nákupní střediska, sportoviště či garáže. Využití je tedy mnohoúčelové, s jednoduchou konstrukci jsou navíc obloukové haly snadno rozšiřitelné. Díky znalostem, zkušenostem a nejmodernější výrobní a montážní technologii dovede firma postavit montované rámové i obloukové haly kdekoli.

Opláštění montovaných hal

Na opláštění obou typů konstrukcí využívá firma sendvičové panely pro zateplené haly, případně krycí trapézové plechy u nezateplených hal. Sendvičové panely lze snadno uzpůsobit požadavkům jak co do rozměrů, tak tepelně - izolačních vlastností i barev.

Nezateplené montované haly jsou vhodné pro skladování materiálů bez nároků na tepelnou izolaci stavby. Materiál pro opláštění používá firma od renomovaných českých i zahraničních dodavatelů, kteří poskytují dostatek jistoty a nadstandardní kvalitu s příslušnými jakostními certifikáty a oprávněními pro ČR.

Hala České Budějovice
Přerov

Referenční haly f. MONT-KOVO spol. s.r.o.

Možnosti a variabilita montovaných hal

Do stavebních otvorů hal je možno instalovat klasická i plastová okna, dveře či ocelová vrata. Plastová okna dodávají externí certifikované společnosti, ocelové dveře vyrábí společnost MONT–KOVO sama. Vše samozřejmě uzpůsobené libovolným potřebám zákazníka.

Dodávané montované haly lze jednoduše doplnit, rozšířit a upravit. Haly se mohou přistavět ke stávajícím objektům či postavit jako samostatně stojící. Všechny varianty montovaných hal se dají uzpůsobit aktuálním potřebám a místním podmínkám tvarově, esteticky i funkčně.

Požadujete-li poctivost, kvalitu a profesionální přístup od zadání projektu až k jeho realizaci, pak si vyberte společnost MONT–KOVO s.r.o. Najdou pro vás nejvhodnější řešení, vyrobí halu na míru a kdekoli po celé ČR smontují. Odolné montované haly a ocelové konstrukce na míru kvalitně, poctivě a včas. MONT–KOVO s.r.o.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Najdete na iDNES.cz