Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Montované haly a ocelové konstrukce od profesionálů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Potřebujete výrobní haly nebo sklady na míru? Chcete zastřešit sportoviště či vybudovat nákupní středisko? Rádi byste skutečně odolnou kovovou konstrukci, která ochrání vybavení, odolá vnějším vlivům a lze využít jakkoli potřebujete? Svěřte se profesionálům specializujícím se na kovové konstrukce a montované haly.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Referenční hala f. MONT-KOVO spol. s.r.o. - hala Hutisko | foto: MONT-KOVO spol. s r.o.

Již od roku 1995, kdy společnost vznikla, je firma MONT–KOVO s.r.o. pevnou oporou všem svým zákazníkům. Důkazem budiž reference z řad spokojených klientů společnosti.

Od počátku se totiž firma cíleně zaměřuje na plnění všech přání a podmínek zákazníků. Filosofie MONT–KOVO, specialisty na montované haly a ocelové kostrukce, tak dokonale ladí s představou klientů o profesionální české firmě, která umí zajistit vše - od plánování, přes výrobu až po montáž, včetně kompletního servisu.

Hranice

Referenční hala f. MONT-KOVO spol. s.r.o.

MONT–KOVO vyrábí všechny typy montovaných hal od bezpodpěrových o rozponu (šíře) od 6 m, až po veliké haly s šířkou nad 37 m, kde už využívá podpěry. Délka hal je neomezená, variabilně je lze i vzájemně pospojovat, kombinovat. Montované haly, kovové haly i celé halové systémy pak společnost dodává ve variantách zateplené / nezateplené.

Všechny haly a ocelové konstrukce firma MONT–KOVO vyrábí sama v Hulíně, následně je rozváží a montuje po celé ČR. Firma standardně nabídne dva typy konstrukcí montovaných hal, které dokáže variabilně uzpůsobit i těm nejnáročnějším požadavkům: rámové a obloukové haly.

Využijte prostor co nejefektivněji. Rámové montované haly

Radvanice

Referenční hala f. MONT-KOVO spol. s.r.o.

Rámové montované haly jsou ideálním řešením pro co nejefektivnější využití prostoru. Díky variabilnímu členění lze prostor rozdělit například na výrobní, prodejní či skladovací v jedné hale.

V závislosti na okolnostech a požadavcích klienta je možné rámové haly montovat se sedlovou nebo pultovou střechou s odpovídajícími bezpečnostními prvky. Firma MONT–KOVO zohledňuje všechny faktory pro co nejstabilnější konstrukci v jakkoli náročných podmínkách.

Mnohoúčelové obloukové montované haly

Všechny obloukové montované haly jsou snadno sestavitelné, rozebiratelné a tedy i dle potřeby přenositelné. Díky tomu a také díky odlišným materiálům, jsou proto levnějším řešením, než montované haly s rámovou konstrukcí.

Obloukové haly jsou užívané nejčastěji pro skladování, výrobní prostory i nákupní střediska, sportoviště či garáže. Využití je tedy mnohoúčelové, s jednoduchou konstrukci jsou navíc obloukové haly snadno rozšiřitelné. Díky znalostem, zkušenostem a nejmodernější výrobní a montážní technologii dovede firma postavit montované rámové i obloukové haly kdekoli.

Opláštění montovaných hal

Na opláštění obou typů konstrukcí využívá firma sendvičové panely pro zateplené haly, případně krycí trapézové plechy u nezateplených hal. Sendvičové panely lze snadno uzpůsobit požadavkům jak co do rozměrů, tak tepelně - izolačních vlastností i barev.

Nezateplené montované haly jsou vhodné pro skladování materiálů bez nároků na tepelnou izolaci stavby. Materiál pro opláštění používá firma od renomovaných českých i zahraničních dodavatelů, kteří poskytují dostatek jistoty a nadstandardní kvalitu s příslušnými jakostními certifikáty a oprávněními pro ČR.

Hala České Budějovice
Přerov

Referenční haly f. MONT-KOVO spol. s.r.o.

Možnosti a variabilita montovaných hal

Do stavebních otvorů hal je možno instalovat klasická i plastová okna, dveře či ocelová vrata. Plastová okna dodávají externí certifikované společnosti, ocelové dveře vyrábí společnost MONT–KOVO sama. Vše samozřejmě uzpůsobené libovolným potřebám zákazníka.

Dodávané montované haly lze jednoduše doplnit, rozšířit a upravit. Haly se mohou přistavět ke stávajícím objektům či postavit jako samostatně stojící. Všechny varianty montovaných hal se dají uzpůsobit aktuálním potřebám a místním podmínkám tvarově, esteticky i funkčně.

Požadujete-li poctivost, kvalitu a profesionální přístup od zadání projektu až k jeho realizaci, pak si vyberte společnost MONT–KOVO s.r.o. Najdou pro vás nejvhodnější řešení, vyrobí halu na míru a kdekoli po celé ČR smontují. Odolné montované haly a ocelové konstrukce na míru kvalitně, poctivě a včas. MONT–KOVO s.r.o.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Najdete na iDNES.cz