Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Monika Žídková a Miss Cosmetic?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Je možné, aby česká společnost bez velkého zahraničního partnera prosperovala a rozšiřovala se i v době krize? Zkusili jsme nahlédnout pod pokličku ryze české společnosti Miss Cosmetic.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Miss Cosmetic - Monika Žídková | foto: aje

Začalo to Monikou Žídkovou, která se nadchla pro přírodní a dokonalé potravinové a kosmetické programy dostupné všem lidem.

Náhodný start či jasný cil?

Po úspěšné dráze modelky a po návratu s titulem Miss Evropy 95 se Monika rozhodla zasvětit svůj čas a energii vývoji a distribuci vysoce kvalitních nutričních doplňků a kosmetiky. Několik let zkoušela všechny možné přípravky světových značek, aby dokázala určit kritéria kvality.

V průběhu této cesty potkala řadu světově známých odborníků z oblasti zdravé výživy a kosmetiky. Moničino nadšení rostlo. V roce 1997 se poprvé s manželem Petrem Brzeskou, dnes vedoucím výroby, zabývala myšlenkou vlastní společnosti, která by se postupně propracovala na přední místa této oblasti v Evropě. Myšlenka dostala reálnou tvář, směr a jméno Miss Cosmetic.

Protože hlavním cílem bylo vytvoření ryze české společnosti a ryze českého vývoje a výroby, rozhodli se po pečlivém výběru vybrat laboratoře renomované České farmaceutické společnosti Favea.

Spojením jejich představ a znalostí s nejpokročilejší technologií se postupně vyvíjejí a testují ty nejmodernější a nejdostupnější výrobky z oblasti nutričních doplňků a osobní péče v Evropě.

 Výsledkem obsáhlého výzkumu a vývoje bylo v roce 2001 zrození originálního marketingového plánu a prvních programů v oblasti vnitřní i vnější krásy. Po náročném testování produktů a registraci ochranné známky Miss Cosmetic se společnost poprvé probudila k životu v roce 2003.

Výrobky Miss Cosmetic

Současnost a ekonomická krize

Zjistili jsme, ze Miss Cosmetic se dnes specializuje nejen na vývoj a výrobu špičkových nutričních, regeneračních a energetických programů, ale také na vysoce funkční produkty z oblasti dermatologie, parfumerie a pěstící kosmetiky. Jedním z odvětví výroby je také produkce reklamních parfémů či jiných produktů přímo dle požadavků zákazníka či obchodního partnera.

Cílem společnosti je dodávat na trh zcela originální a vysoce kvalitní české výrobky za příznivé ceny.

Hledali jsme důvody, proč i přes přetrvávající vliv ekonomické recese společnost Miss Cosmetic právě v této době expanduje a tvoří svá nová poradenská centra, jak to uvádí na svých internetových stránkách www.misscosmetic.cz/.

Zeptali jsme se tedy přímo šéfa marketingu Jiřího Starečka. Z jeho odpovědi jsme pochopili, že společnost i přes současnou krizi neustále investuje do vývoje nových účinných výrobků a do inovací všech svých produktů. Snaží se pořádat nové specializované semináře pro své obchodní partnery.

Vzhledem k tomu, že společnost není podřízena jakémukoliv řízení ze zahraničí, snaží se v současné době přijímat a spolupracovat s lidmi, kteří mají zkušenosti a jsou schopni vymýšlet a pomoci při realizaci tohoto projektu.

Proto v současné době má společnost otevřené dveře pro kreativní a cílevědomé nové poradce, leadery a manažery, uvedl Stareček.

Přidejte se k našemu týmu Miss Cosmetic a vybudujte si s naší pomocí finanční nezávislost a osobní svobodu.
www.misscosmetic.cz/CZ/spoluprace-akce.aspx

Budoucnost a Miss Cosmetic v Evropě?

Ve výrobě v Kopřivnici a v distribučním centru v Ostravě jsme zjistili, že podrobných plánů, nových projektů a inovativních zajímavých produktů má společnost připraveno opravdu hodně, nicméně nám to nedalo a oslovili jsme přímo prezidentku společnosti Moniku Žídkovou s dotazem, jak ona vidí budoucnost a rozšíření Miss Cosmetic v Evropě.

Dozvěděli jsme se, že hlavním poselstvím společnosti je přinášet dobrý pocit a skvělé výrobky celé Evropě. Od člověka k člověku, od rodiny k rodině, od města k městu, od země k další zemi. Toto je základní nosná myšlenka společnosti a všichni členové vedení spolu s leadery a manažery společnosti touto vizí žijí.

Dozvěděli jsme se o projektu současného pokrytí dalších měst České republiky a také dalších zemí. Každopádně jsme nabyli dojmu, že společnost je připravena na vstup na další trhy, ale je si také vědoma, že takový začátek ať už v novém městě či jiné zemi není procházka růžovou zahradou.

Také jsme se pod pokličkou dozvěděli, že se tým hlavních manažerů spolu s vedením vrátil nedávno ze společné dovolené v Tunisku a právě se všichni také chystají na společný lyžařský kurz v rakouských alpách a o mnoha dalších akcích a bonusech Miss Cosmetic.

Návštěva společnosti Miss Cosmetic byla velice příjemná a přátelská, inu česká společnost. Bylo zřejmé, že každý člověk velice dobře ví co dělá a všichni společně tvoří skvěle sehraný tým. Byli jsme překvapeni vstřícností a atmosférou celé společnosti. Jsme rádi, že i v České republice existují společnosti, která vyvíjí a tvoří něco exklusivního co překonává hranice i čas.

Více naleznete na stránkách: www.misscosmetic.cz

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Letní krása od Mary Kay

Mary Kay Odličovač očí: 510,- Kč

Buďte v teplých letních dnech stále krásná s přípravky Mary Kay.

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Léto láká k procházkám v přírodě. Už si ale nemůžeme bezstarostně lehnout do trávy. Klíšťata číhají na každém kroku. A...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Najdete na iDNES.cz