Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Moira: dokonalé prádlo s výbornými funkčními vlastnostmi

Komerční sdělení   8:00aktualizováno  8:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Moira je česká firma. Vývoj, výzkum i výrobní a technologické celky jsou soustředěny v jednom místě. Plynule tak navazují na sebe zkušenosti a výsledky několikaleté práce, aby konečným produktem bylo dokonalé prádlo s výbornými funkčními vlastnostmi. Prohlédněte si kolekce jaro - léto 2011.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Cyklodres nové generace – nově vyvinutá pletenina, nekompromisní odvod vlhkosti při zajištění tepelné rovnováhy | foto: MOIRA CZ, a.s.

Základem výroby funkčního prádla a ošacení je výběr, případně vývoj vláken. Vedle syntetických vláken, která mají pro funkční materiály zásadní význam, se také používají vlákna přírodní.

Moira už v roce 1996 vyvinula unikátní modifikované polypropylenové vlákno Moira TG 900, které má tvar pětilaločnaté hvězdice. Použitím tohoto vlákna je významně zvýšen kapilární výkon výsledné příze při odvodu vlhkosti od těla. Kombinací vláken Moira TG 900 s dalšími materiály je dosahováno vynikajících výsledků při odvodu vlhkosti a stabilizaci teploty přímo na pokožce uživatele.

Nedělitelnou část vývoje tvoří designerský atelier úpletů. Tady vznikají základní materiály - pleteniny, které jsou osou modelových řad. Rozdílná architektura jednotlivých pletenin při použití různé síly vláken a jejich vzájemné kombinaci vytváří originální materiál s přesně definovanými vlastnostmi.

Tak vznikají úplety s chladivým vzdušným efektem pro letní období, několik druhů materiálů s rozdílnými tepelně izolačními vlastnostmi, pleteniny s rychlým , nebo pozvolným odvodem vlhkosti, nebo pleteniny reagující na měnící se fyzickou zátěž. Každý z nově vyvinutých materiálů je dlouhodobě testován, aby mohl být po potřebných úpravách zařazen do sériové výroby. Z Moira kolekce jaro - léto 2011 si vybere každý.

Protože Moira (www.moira.cz) disponuje vlastním designérským pracovištěm, výrobním a technologickým zařízením může pružně reagovat na zájem zákazníků. Roční produkce Moiry je rozdělena do zimní a letní kolekce, z nichž každá reaguje na tendenční barevnost a přináší pro nadcházející sezónu četné střihové úpravy. Nyní je přichystána kolekce jaro - léto 2011.

MOIRA 1

Merino Pique – architektura pleteniny využívá rozdílných vlastností vláken Merina a PES pro stabilní mikroklima pokožky v letních dnech.

Pro koloekce jaro a léto 2011 přináší Moira deset modelových řad ze čtrnácti originálních úpletů  a jejich vzájemných kombinací. Kolekce jaro – léto 2011 obsahuje výrobky určené jak pro špičkové sportovce, tak pro běžné denní nošení a odpočinek.

Kolekce jaro - léto 2011 zahrnuje prádlo, noční prádlo, řadu Fitness, velmi rozsáhlou řadu Cyklo s dresy nové generace, novou řadu Street a další. Za zmínku stojí polokošile z nové řady Pique, v kombinaci vlny Merino a polyesteru.

Materiál je neobyčejně lehký a splývavý. Zcela nová je také řada Seem z chladivého úpletu pro horké letní dny a řada Ecomo z absolutně čistého ( bez barviv ) vlákna Moira. Pletenina získala nevtíravý matný lesk a  příjemný omak.

Nedílnou součástí každé kolekce jsou ponožky, které jsou také vyvíjeny a vyráběny v provozech Moiry. Třicet dva druhů ponožek pro děti a dospělé zaručuje výběr pro všechny druhy činností a sportů ve všech klimatických prostředích.

MOIRA 2

Polokošile modelové řady Street je z patentovaného materiálu, který vytváří suchý

Dále je rozšířena  kolekce jaro - léto pro děti, od kojenců až do velikostí 160. Používané pleteniny mají certifikáty zdravotní nezávadnosti..
Moira svoje výrobky od počátku koncipuje jako oděvní systém, kde se dají jednotlivé druhy vrstvit a tím se funkce prádla umocňuje.

Vrstvením je zvyšován tepelný komfort při zachování dokonalého odvodu vlhkosti. Jednotlivé vrstvy si předávají odváděnou vlhkost a případně dokáží její postup zpomalit tak, aby nekondenzovala na svrchní části oděvu.

Každá z vrstev je schopna samostatně fungovat, tedy odvádět vlhko při zajištění optimální teploty těla. Sortiment obsahuje několik řad výrobků, které se dají mezi sebou kombinovat a vrstvit. Vyberte si z kolekce jaro - léto 2011.

Součástí filozofie zdravého způsobu života je i ochrana životního prostředí a přírody vůbec, jako přirozeného a nenahraditelného prostoru. Ekologické chování jednotlivce je ve svých důsledcích stejně důležité, jako chování průmyslových gigantů.

Přijímáním ekologických návyků, péčí o vlastní tělo, zvyšováním základních hygienických standardů a svobodným rozhodováním o využití svého volného času vytváříme povědomí o moderním životním stylu. Moira tomuto procesu napomáhá tím, že přináší ošacení ve kterém se člověk cítí dobře a bezpečně.

Kolekce jaro - léto od Moira naleznete i na našem webu www.moira.cz.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Bazalkové semínko nepatří do truhlíku, ale do jarního drinku

Malé přírodní kuličky ozvláštní váš nápoj, dodají mu novou chuť i konzistenci.

Každý večer stále to stejné, nezapomenout si namočit na zítřejší snídani semínka. Tak tomu je konec. Vyzkoušejte...

Nejkrásnější česká návrhářka obléká celebrity

Nejkrásnější česká návrhářka obléká celebrity.

Ivana Mentlová obléká největší české módní ikony, má svoji vlastní designerskou značku a již šestou kolekci navrhuje...

Po padesátce to nekončí

Po padesátce to nekončí

Zejména muži okolo padesátky by se měli mít na pozoru. K nejčastějším komplikacím urogenitálního aparátu v tomto věku...

Najdete na iDNES.cz