Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Modulární výstavba vám ušetří peníze, čas i nervy

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00
Kdo by nechtěl šetřit tyto tři věci? Peníze jsou prostředky ke svobodě, mít čas k užití ušetřených peněz a být zdravý a s klidnými nervy k tomu, abychom si užili peníze a čas. Jak toho dosáhnout? Pomůže vám modulární výstavba.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nízkoenergetický modul M3 | foto: Koma Modular Construction

Proč tvrdíme, že ušetříte peníze? Protože modulární výstavba je minimálně o 30 % cenově výhodnější než výstavba klasická.

Proč tvrdíme, že šetříte čas? Protože modulární výstavba je nesrovnatelně rychlejší než standardní výstavba. Například mateřskou školku, sídlo firmy nebo rodinný domek lze dodat do dvou až třech měsíců po objednávce. Vlastní stavba se počítá na dny.

Proč tvrdíme, že si šetříte nervy? Protože plníme vše, na čem se předem dohodneme bez dalších fakturování více prací.

Možnosti modulární výstavby

Modulární výstavba si získává příznivce vedle cenové výhody a rychlosti hlavně pro svou jedinečnou vlastnost, a to schopnost rozebrání stavby a znovu postavení na novém místě.

Budovu tak může investor využít na novém místě nebo ji prodat bez vazby na pozemek. Modulární výstavba zachovává tyto výhody i při splnění hygienických, tepelných, protipožárních či statických norem.

Některé stavby se přímo nabízejí, aby byly vystavěny z prostorových modulů, jako jsou mateřské školy, školy, sportovní zázemí, kancelářské objekty, hotely, ubytovny, ale i restaurace, domovy pro seniory či startovací byty.

Modulární stavby

Modulární výstavba - architektura a nízkoenergetický standard

Zapojením architektů pro navrhování modulárních staveb už tyto stavby nepůsobí stroze a zvýšila se také jejich estetická hodnota. Modulární výstavba se také více prosazuje v dnešní době, kdy investor preferuje úsporu energií, protože modulární stavby díky použití sendvičových konstrukcí vykazují vynikající tepelně-izolační vlastnosti.

Architektura modulární výstavby
Vítěz 4.ročníku architektonické soutěže pořádané firmou KOMA MODULAR CONSTRUCTION s názvem "Modulární bytový komplex"_Tomáš Henel a Ondřej Fiala ČVUT Praha FA více...

Firma KOMA MODULAR CONSTRUCTION představila na letošních stavebních veletrzích v Brně a Bratislavě novinku – nízkoenergetický modul M3, který byl oceněn odbornou porotou Čestným uznáním a Zlatou plaketou. Zákazník si tak může vybrat, zda chce mít modulární stavbu v nízkoenergetickém standardu B nebo v úsporném provedení C.

Nízkoenergetická modulární stavba
Nízkoenergetická modulární stavba z modulů M3 oceněná Zlatou plaketou a Čestným uznáním více...

Až budete přemýšlet o nové investici, nezapomeňte na modulární výstavbu. Modulární výstavba vám totiž ušetří peníze, čas a nervy.

Přikládáme několik fotografií, které dokazují, že modulární výstavba je důstojnou konkurencí standardní výstavby a navíc s výhodou cenové úspory, možnosti demontáže a opětovné montáže na novém místě nebo možností prodeje budovy bez vazby na pozemek.

Modulární stavby z nízkoenergetických modulů M3 si můžete pořídit vedle standardního prodeje i formou pronájmů.

logo KomaKOMA MODULAR CONSTRUCTION
Říčanská 1180
763 12 Vizovice
Tel. 577 007 711
e-mail: info@koma-modular-construction.eu
wwww.koma-modular-construction.euFotodokumentace – příklady využití modulární výstavby

Fotodokumentace

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Marek Tichý, ředitel korporátního financování.
Prodej firmy je pro většinu podnikatelů životním krokem

Generace podnikatelů, kteří založili svoji firmu po roce 1989, stárne a začíná přemýšlet, jak s firmou naložit do budoucna. Někteří se nechtějí své firmy vzdát...  celý článek

Lidé si stále půjčují. Využívají ale dostatečně srovnávačů půjček?
Lidé si stále půjčují. Využívají ale dostatečně srovnávačů půjček?

Poptávka po bankovních i nebankovních půjčkách roste. Faktem ale zůstává, že lidé často sáhnou po první nabídce, která se jim naskytne a ta nemusí být...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.