Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Moderní vibrátory: dráždivý luxus v nočním stolku

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nikoho už asi nepřekvapí nabídka luxusních mobilních telefonů, mp3 přehrávačů a dalších věcí. Proč ale nemít něco skutečně krásného také ve svém nočním stolku a být "IN" i v ložnici? Vždyť klasické vibrátory a další erotické pomůcky dnes už najdeme v šuplíku snad každé moderní ženy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ilustrační foto | foto: Profimedia.cz

Dávno pryč je doba, kdy téměř vše týkající se erotiky a sexu bylo v naší zemi naprosté tabu. Pryč je éra asijských gumových či plastových vibrátorů napodobujících pánský penis. To nás naučilo vnímat vibrátory a další erotické pomůcky jako něco nevkusného.

To byla výzva pro renomované designéry i výrobce k vytvoření věciček, které dnes úspěšně soutěží o ceny za design. Stále více mužů už nepovažuje za svou neschopnost uspokojit ženu, pokud zjistí, že sama používá erotické pomůcky nebo při společných hrách.

Erotické pomůcky se tak stávají doplňkem sexuálního života a tento trend motivuje výrobce k investicím do vývoje a výroby kvalitních erotických pomůcek s cílem budovat v tomto oboru značku a renomé, jak je u evropských firem zvykem.

Výrobci vymýšlejí nové názvy jako např. "intimními masážními strojky", "výrobky pro potěšení", "intimní partnerské produkty" a další pojmy více reprezentující jejich použití.

Takové pomůcky mají luxusní a funkční design, barvy podle módního trendu, propracované ergonomické ovládání, zámek tlačítek proti samovolnému spuštění v kabelce, procesorem řízené uživatelské masážní programy pro vnitřní i vnější stimulaci nebo dokonce možnost dobíjení přes USB v notebooku a další technické vymoženosti.

Jsou vyrobené z materiálů používaných v medicíně ( nejčastěji lékařský silikon), jsou pachově neutrální, zdravotně nezávadné a v neposlední řadě musejí být stylově zabalené, neboť bývají častým předmětem partnerských dárků.

To vše pořídíte za ceny srovnatelné s cenami značkového oblečení či obuvi. Špičkami v tomto oboru jsou například švédský výrobce LELO, německý FUN FACTORY nebo britský JE JOUE.

GIGI

Gigi
www.lelodesign.cz

Speciální tvar, sametový povrh, pět vibračních módů. Navržený nejen k masáži bodu G.

DelightDeLight

www.funtoys.cz

Nadčasový multifunkční vibrátor z dílny německého výrobce Fun Factory získal jako vůbec první erotická pomůcka na světě ocenění za design Red Dot Design Award. Ve spolupráci s gynekologem byl Delight speciálně navržený pro současnou masáž klitorisu a bodu G.

SaSi


SaSi
www.jejoue.cz

SaSi od JE JEOUE je první inteligentní vibrátor na světě. Simuluje orální dráždění a současně poskytuje vibrační masáž dle přání uživatelky. SaSi do své paměti uloží a kdykoliv poskytne takové masážní pohyby, které se Vám nejvíce líbí. Prožívejte intimní masáže s novou SaSi po anglicku.

Právě díky internetu a nabídce E-shopů se již ani ti stydlivější z nás nemusí trápit v klasických sexshopech, ale mohou si vše nakoupit z pohodlí svého domova nebo kanceláře a společně se svým partnerem si vychutnat nejeden erotický večer.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Velký den v životě každé ženy

Velký den v životě každé ženy

Možná manželství už nemá tu váhu jako kdysi, svatební den však stále zůstává výjimečnou událostí, která spojí dva...

Letní krása od Mary Kay

Mary Kay Odličovač očí: 510,- Kč

Buďte v teplých letních dnech stále krásná s přípravky Mary Kay.

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Najdete na iDNES.cz