Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Moderní podnik zadává vedení účetnictví účetní kanceláři

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00
V současné ekonomické situaci s ohledem na celosvětovou tendenci podléhají potřebě operativních, mnohdy dočasných změn především zákony z oblasti daní a účetnictví.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

recepce firmy | foto: aje

V takové době je pro podnikatele, aktivně se snažící předcházet důsledkům klesajícího zájmu o produkci jak výrobků tak i služeb, o to důležitější znát aktuální možnosti zákony nastavených podpor podnikatelské sféry stejně tak jako povinnosti podniku nejen vůči státu.

Optimálním se dle dlouholetých praktických zkušenosti jeví v této oblasti využití subdodávek (tzv. outsourcingu) služeb účetních a daňových kanceláří poskytujících mnohdy navíc komplexní portfolio služeb pro podnikatele a podniky jako jsou nejen samotné vedení účetnictví, ale i poradenství v oblasti účetnictví a daní, poradenství podnikatelské, finanční, organizační a ekonomické, služby komerčního právníka, auditora, zastupování při jednáních s úřady apod. Veškeré tyto oblasti v sobě mnohdy zahrnují takový rozsah jednotlivých úkonů, že si je podnikatel ani neuvědomuje, pokud účetní kancelář poskytuje služby na profesionální úrovni.

Veškeré tyto oblasti v sobě mnohdy zahrnují takový rozsah jednotlivých úkonů, že si je podnikatel ani neuvědomuje, pokud účetní kancelář poskytuje služby na profesionální úrovni.

kancelář firmy

Společnost SLUTO s.r.o. je právě taková profesionální účetní a daňová kancelář, která s ohledem na 17letou tradici zná potřeby podnikatelů a podniků a stala se oporou již pro zhruba 240 firem z celé České republiky, a to od drobných podnikatelů až po podniky se stovkami zaměstnanců.

Stále více podniků se přiklání k variantě využití služeb v účetní a daňové oblasti od externí účetní a daňové kanceláře, a to s ohledem na mnohdy nižší náklady v porovnání se mzdou vlastního zaměstnance, odbornost prováděných úkonů, úsporu nákladů na školení vlastních zaměstnanců, loajálnost vůči zjištěným informacím, odstranění problému fluktuace, kontinuální provádění služeb bez ohledu na dovolené a nemocnost a v neposlední řadě odpovědnost za kvalitu do plné výše škody.

Pro podobné rozhodnutí podnikatele může hovořit i fakt, že nově nastavená spolupráce s externí účetní kanceláří neznamená v podstatě žádné změny v podniku, protože se svými průběžně odborně školenými zaměstnanci a zkušenostmi s obsluhou bezpočtu účetních programů dokáže společnost SLUTO s.r.o. navázat na dosavadní zpracování veškerých agend v podniku okamžitě.

I pro podniky s vlastním účetním oddělením však zajišťuje spolupráce s externí poradenskou kanceláří odborný nezaujatý dohled nad prací vlastních zaměstnanců a operativní dostupnost aktuálních informací zohledňovaných při řízení podniku.

firemní auto

Společnost SLUTO s.r.o. navíc své služby neposkytuje pouze docházkou do podniku, ale také prostřednictvím moderních komunikačních prostředků i vzdáleně do kterékoliv části České republiky.

Díky vlastnímu informačnímu systému, rozsáhlému systému kontrolních mechanizmů a vysoké produktivitě práce poskytuje účetní a daňová kancelář SLUTO s.r.o. své služby bezchybně na vysoké odborné úrovni, a to za přijatelné ceny.

Více informací najdete na www.vedeni-ucetnictvi.cz

Autor:

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že cestovní pojištění vás chrání proti vysokým výlohám na léčení v zahraničí?

Další rady k nezaplacení

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Výběr půjčky přes internet dnes není problém
Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako problém, jelikož se klienti v záplavě...  celý článek

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.
Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve formě MBA vzdělávání. Nebojte se si o něj...  celý článek

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa
Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s nimi získáte nárok na výhodné nabídky a...  celý článek

Další nabídka

Kurzy.cz

21.10.2017 Výsledky voleb bychom mohli znát už dnes večer
21.10.2017 Výsledky voleb bychom mohli znát už dnes večer

21. října 2017 Výsledky voleb bychom mohli znát už dnes večer Ve 14 hodin se uzavřou volební místnosti a okrskové voleb... celý článek

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?
Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské péči.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.