Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Moderní podnik zadává vedení účetnictví účetní kanceláři

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V současné ekonomické situaci s ohledem na celosvětovou tendenci podléhají potřebě operativních, mnohdy dočasných změn především zákony z oblasti daní a účetnictví.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

recepce firmy | foto: aje

V takové době je pro podnikatele, aktivně se snažící předcházet důsledkům klesajícího zájmu o produkci jak výrobků tak i služeb, o to důležitější znát aktuální možnosti zákony nastavených podpor podnikatelské sféry stejně tak jako povinnosti podniku nejen vůči státu.

Optimálním se dle dlouholetých praktických zkušenosti jeví v této oblasti využití subdodávek (tzv. outsourcingu) služeb účetních a daňových kanceláří poskytujících mnohdy navíc komplexní portfolio služeb pro podnikatele a podniky jako jsou nejen samotné vedení účetnictví, ale i poradenství v oblasti účetnictví a daní, poradenství podnikatelské, finanční, organizační a ekonomické, služby komerčního právníka, auditora, zastupování při jednáních s úřady apod. Veškeré tyto oblasti v sobě mnohdy zahrnují takový rozsah jednotlivých úkonů, že si je podnikatel ani neuvědomuje, pokud účetní kancelář poskytuje služby na profesionální úrovni.

Veškeré tyto oblasti v sobě mnohdy zahrnují takový rozsah jednotlivých úkonů, že si je podnikatel ani neuvědomuje, pokud účetní kancelář poskytuje služby na profesionální úrovni.

kancelář firmy

Společnost SLUTO s.r.o. je právě taková profesionální účetní a daňová kancelář, která s ohledem na 17letou tradici zná potřeby podnikatelů a podniků a stala se oporou již pro zhruba 240 firem z celé České republiky, a to od drobných podnikatelů až po podniky se stovkami zaměstnanců.

Stále více podniků se přiklání k variantě využití služeb v účetní a daňové oblasti od externí účetní a daňové kanceláře, a to s ohledem na mnohdy nižší náklady v porovnání se mzdou vlastního zaměstnance, odbornost prováděných úkonů, úsporu nákladů na školení vlastních zaměstnanců, loajálnost vůči zjištěným informacím, odstranění problému fluktuace, kontinuální provádění služeb bez ohledu na dovolené a nemocnost a v neposlední řadě odpovědnost za kvalitu do plné výše škody.

Pro podobné rozhodnutí podnikatele může hovořit i fakt, že nově nastavená spolupráce s externí účetní kanceláří neznamená v podstatě žádné změny v podniku, protože se svými průběžně odborně školenými zaměstnanci a zkušenostmi s obsluhou bezpočtu účetních programů dokáže společnost SLUTO s.r.o. navázat na dosavadní zpracování veškerých agend v podniku okamžitě.

I pro podniky s vlastním účetním oddělením však zajišťuje spolupráce s externí poradenskou kanceláří odborný nezaujatý dohled nad prací vlastních zaměstnanců a operativní dostupnost aktuálních informací zohledňovaných při řízení podniku.

firemní auto

Společnost SLUTO s.r.o. navíc své služby neposkytuje pouze docházkou do podniku, ale také prostřednictvím moderních komunikačních prostředků i vzdáleně do kterékoliv části České republiky.

Díky vlastnímu informačnímu systému, rozsáhlému systému kontrolních mechanizmů a vysoké produktivitě práce poskytuje účetní a daňová kancelář SLUTO s.r.o. své služby bezchybně na vysoké odborné úrovni, a to za přijatelné ceny.

Více informací najdete na www.vedeni-ucetnictvi.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Fed, ECB, ČNB. Kdy (ne)budou zvyšovat sazby?

Fed, ECB, ČNB. Kdy (ne)budou zvyšovat sazby?

Kurzy.cz Dolar za poslední měsíc vůči euru zpevnil o více než půl procenta. Byť má americká měna za sebou několik negativních fu...

Najdete na iDNES.cz