Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Moderní podnik zadává vedení účetnictví účetní kanceláři

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V současné ekonomické situaci s ohledem na celosvětovou tendenci podléhají potřebě operativních, mnohdy dočasných změn především zákony z oblasti daní a účetnictví.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

recepce firmy | foto: aje

V takové době je pro podnikatele, aktivně se snažící předcházet důsledkům klesajícího zájmu o produkci jak výrobků tak i služeb, o to důležitější znát aktuální možnosti zákony nastavených podpor podnikatelské sféry stejně tak jako povinnosti podniku nejen vůči státu.

Optimálním se dle dlouholetých praktických zkušenosti jeví v této oblasti využití subdodávek (tzv. outsourcingu) služeb účetních a daňových kanceláří poskytujících mnohdy navíc komplexní portfolio služeb pro podnikatele a podniky jako jsou nejen samotné vedení účetnictví, ale i poradenství v oblasti účetnictví a daní, poradenství podnikatelské, finanční, organizační a ekonomické, služby komerčního právníka, auditora, zastupování při jednáních s úřady apod. Veškeré tyto oblasti v sobě mnohdy zahrnují takový rozsah jednotlivých úkonů, že si je podnikatel ani neuvědomuje, pokud účetní kancelář poskytuje služby na profesionální úrovni.

Veškeré tyto oblasti v sobě mnohdy zahrnují takový rozsah jednotlivých úkonů, že si je podnikatel ani neuvědomuje, pokud účetní kancelář poskytuje služby na profesionální úrovni.

kancelář firmy

Společnost SLUTO s.r.o. je právě taková profesionální účetní a daňová kancelář, která s ohledem na 17letou tradici zná potřeby podnikatelů a podniků a stala se oporou již pro zhruba 240 firem z celé České republiky, a to od drobných podnikatelů až po podniky se stovkami zaměstnanců.

Stále více podniků se přiklání k variantě využití služeb v účetní a daňové oblasti od externí účetní a daňové kanceláře, a to s ohledem na mnohdy nižší náklady v porovnání se mzdou vlastního zaměstnance, odbornost prováděných úkonů, úsporu nákladů na školení vlastních zaměstnanců, loajálnost vůči zjištěným informacím, odstranění problému fluktuace, kontinuální provádění služeb bez ohledu na dovolené a nemocnost a v neposlední řadě odpovědnost za kvalitu do plné výše škody.

Pro podobné rozhodnutí podnikatele může hovořit i fakt, že nově nastavená spolupráce s externí účetní kanceláří neznamená v podstatě žádné změny v podniku, protože se svými průběžně odborně školenými zaměstnanci a zkušenostmi s obsluhou bezpočtu účetních programů dokáže společnost SLUTO s.r.o. navázat na dosavadní zpracování veškerých agend v podniku okamžitě.

I pro podniky s vlastním účetním oddělením však zajišťuje spolupráce s externí poradenskou kanceláří odborný nezaujatý dohled nad prací vlastních zaměstnanců a operativní dostupnost aktuálních informací zohledňovaných při řízení podniku.

firemní auto

Společnost SLUTO s.r.o. navíc své služby neposkytuje pouze docházkou do podniku, ale také prostřednictvím moderních komunikačních prostředků i vzdáleně do kterékoliv části České republiky.

Díky vlastnímu informačnímu systému, rozsáhlému systému kontrolních mechanizmů a vysoké produktivitě práce poskytuje účetní a daňová kancelář SLUTO s.r.o. své služby bezchybně na vysoké odborné úrovni, a to za přijatelné ceny.

Více informací najdete na www.vedeni-ucetnictvi.cz

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Musk dále upřesňuje. Poradci pro privatizaci Tesly budou Goldmani a Silver Lake....

Musk dále upřesňuje. Poradci pro privatizaci Tesly budou Goldmani a Silver Lake....

Kurzy.cz Zakladatel a šéf automobilky Tesla Elon Musk dnes upřesnil otázky kolem financování jeho avizovaného plánu na převzetí ...

Najdete na iDNES.cz