Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Moderní jazykové kurzy, to je více než jen výuka jazyků

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
21. století. Století bez hranic. Důraz na mezilidskou komunikaci zvyšuje zájem o jazykové kurzy. Moderní výuka jazyků reaguje na společenský vývoj a na styl nespoutané komunikace. Bourání hranic se stává symbolem nové doby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Moderní výuka jazyků hledá cestu k lidem. | foto: ahr

Kam až můžeme dojít v objevování nových, efektivnějších postupů ve službách medicíny, informačních a průmyslových technologií ve jménu pokroku?

Jen hrstka jedinců touží překonávat hranice vytyčené celospolečenským věděním. Ale co hranice v každém z nás? Jak skloubit bourání osobních bariér se společenským vývojem, který směřuje k nadnárodní komunikaci?

Najít jazykové kurzy, které vám pomůžou úspěšně překonat vlastní bariéry při výuce jazyků, není snadné. Co všechno vám dnes můžou jazykové kurzy nabídnout?

Osobní, individualizovaná výuka jazyků

"Jednou z nejdůležitějších podmínek osobně směřované výuky jazyků je flexibilita. Na finanční i časové flexibilitě je založen individuální přístup jazykové školy Lingviéra.

Lingviéra nepřipravuje jazykové kurzy pro zákazníky, ale pro jednotlivce, kteří mají různé výukové potřeby a očekávání a zároveň odlišné finanční a časové možnosti," představuje strategii jazykové školy Lingviéra její metodička PhDr. Adéla Přikrylová, Ph.D., a dodává:

"Lingviéra své jazykové kurzy připravuje pro ty, kteří se chtějí spolupodílet na časovém plánování kurzu, kteří chtějí mít možnost ovlivňovat náplň hodin podle svých potřeb, kteří chtějí být aktivní díky dvou- až pětičlenné skupině, jejíž jsou součástí."

Druhým významným faktorem moderních jazykových kurzů je jejich atmosféra. Lingviéra nevyučuje v učebnách, ale v netradičních podkrovních prostorách v historickém centru Prahy plně uzpůsobených na všechny potřeby jazykové výuky, a přesto vzbuzujících uvolněný pocit a atmosféru neformálnosti, aby si každý student mohl při prohlubování svých znalostí zároveň odpočinout od stresu náročného pracovního dne.

studium
Příjemné a netradiční zázemí jazykových kurzů Lingviéra.

Metodologie výuky: vodítko při výběru jazykových kurzů

Metodologických postupů existuje celá řada, názory odborníků na jejich efektivitu se různí, každý vyzdvihuje jiné postupy jako ty stoprocentně úspěšné. Rozporuplnost jejich závěrů vychází z toho, že každý z nás jsme jiný, každý z nás se cizímu jazyku otevírá jinými klíči.

Jazykové kurzy Lingviéra vycházejí ze svého cíle: komunikace. Proto zdůrazňují komunikativní složku jazyka tak, aby v ní student ztratil zábrany a zároveň vždy dosáhl svého komunikačního cíle. Ve dvou- až pětičlenné skupině zkušený lektor tomuto cíli přizpůsobuje metody, které jsou pro dané studenty nejvíce efektivní.

Posledním podstatným ukazatelem jazykové nabídky je její rozmanitost. V širokém spektru jazykových kurzů je snazší si zvolit ten, který nejvíce naplňuje vlastní potřeby a očekávání.

Moderní jazykové kurzy, to je více než jen výuka jazyků. Přenechejte masovou výuku ve školních lavicích školou povinným a vyzkoušejte si osobitou výuku jazyků pod heslem: pár již tvoří skupinu. Nasajte již nyní atmosféru komunikace bez hranic na www.lingviera.cz.

Lingviéra

Netradiční jazyková škola

Lingviéra je netradiční jazyková škola, pro kterou je řeč a komunikace prioritou nejen v oblasti výuky, ale také především ve vztahu k zákazníkovi.

Rozmanitost nabídky jazykových kurzů, stejně jako individuální přístup umožňují najít pro zákazníka komplexní řešení tak, aby kurz vyhovoval jeho finančním a časovým možnostem a zároveň potřebám a představám.

Na základě dlouholetých zkušeností s vyučováním studentů všech věkových kategorií a rozmanitých osobních výukových potřeb (včetně výuky na PedF UK, soukromé vysoké škole Literární akademie Josefa Škvoreckého a Magistrátu hl. m. Prahy) nabízíme studentům efektivní kurzy, které zúročí jejich časové i finanční investice do studia vložené.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Džíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené...

Najdete na iDNES.cz