Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin v kuse. Místo toho jim umožňují pracovat odkudkoliv. Samozřejmě je tento systém založený na důvěře, ovšem ve spoustě firem opravdu funguje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv | foto: ČTK

Zaměstnanci si váží toho, že nemusí nikam dojíždět. Šetří tím čas i peníze a z domova mnohdy pracují daleko efektivněji.

K rozmachu firem pracujících na dálku přispívá rozvoj online služeb. Přes internet už dnes zařídíte spoustu věcí, s kolegy si uspořádáte skupinový online meeting, hotovou práci nahrajete do cloudového úložiště, odkud si ji zákazník stáhne, všechno prostě vyřešíte na dálku. Jen je potřeba to celé nějak koordinovat.

E-mailová komunikace nestačí, chce to systém

Kdo chce vést firmu na dálku, musí si k tomu najít potřebné prostředky. Psát si o tom, co je potřeba udělat, na Facebooku a občas se informovat e-mailem prostě nemůže dlouhodobě fungovat. Ve všem by byl zmatek, zapomínalo by se. Daleko lepší je zaplatit si systém pro vedení kanceláře v cloudu. Nejde o drahou záležitost a z dlouhodobého hlediska ušetří mnoho starostí.

Systémů pro podnikání na dálku existuje více a jedním z povedených českých počinů je iPodnik, jejichž web vyhrál v soutěži WebTop100 ocenění za nejlepší web v oblasti IT. Spravuje nejen data, ale také programy, navíc má špičkové zabezpečení.

Účetnictví, dokumenty i kalendář na jednom místě

Systém iPohoda je doslova kanceláří v cloudu. Máte tam vše na jednom místě, a to ať už se přihlásíte kdykoliv a odkudkoliv. 24 hodin denně 7 dní v týdnu na vás čekají veškeré informace potřebné k vykonávání vaší práce. Privátní cloud s automatickým zálohováním běží na platformě Microsoft. Ostatně v rámci exchange online máte možnost využívat také Office 365 – tzn. kancelářské aplikace, kalendáře, kontakty i e-mail s 50 GB prostorem pro e-mailovou schránku.

Další zajímavou funkcí je integrovaný ekonomický systém Pohoda pro daňové účetnictví online. Odkudkoliv na světě budete mít přístup ke svému účetnictví, fakturám, dokladům. Pochopitelně je lze sdílet s kolegy nebo tisknout.

Ušetří se nejen za pronájem kanceláře

Mít kancelář v cloudu je finančně výhodné. Za prvé není potřeba platit pronájem kanceláře, za druhé se ušetří za drahý hardware a softwarové licence. K iPodniku může každý přistupovat z libovolného počítače, telefonu či tabletu. Jedná se v podstatě o takový vlastní kousek prostoru na webu, který máte neustále k dispozici. Jen vám jej navíc někdo střeží a pomůže vám vyřešit případné problémy. 

Celkem iPodnik zahrnuje 15 služeb, které pokrývají komunikaci, účetnictví, weby a dokumenty, což je většinou právě to, co firmy potřebují. Samozřejmě si lze vybrat z několika variant služby v různých cenových relacích.

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

Sedavé zaměstnání v kanceláři je skoro nebezpečnější než práce dělníka

Sedavé zaměstnání v kanceláři je skoro nebezpečnější než práce dělníka

Jenom šestačtyřicet procent dospělých Čechů má vysoce intenzivní pohyb. Naopak jednadvacet procent lidí se pohybuje jen...

Hodinářství Koscom rozšiřuje své portfolio rostoucí legendou

Hodinářství Koscom rozšiřuje své portfolio rostoucí legendou

Cesta k vrcholu a kýženému respektu není jednoduchá. Značce Carl F. Bucherer, která je nově dostupná v hodinářství...

Jak vybrat překladatelskou agenturu a nenaletět?

Jak vybrat překladatelskou agenturu a nenaletět?

Není překlad jako překlad – pražské překladatelské agentury se od sebe výrazně liší v cenách, v přístupu k zákazníkům i...

Najdete na iDNES.cz