Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin v kuse. Místo toho jim umožňují pracovat odkudkoliv. Samozřejmě je tento systém založený na důvěře, ovšem ve spoustě firem opravdu funguje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv | foto: ČTK

Zaměstnanci si váží toho, že nemusí nikam dojíždět. Šetří tím čas i peníze a z domova mnohdy pracují daleko efektivněji.

K rozmachu firem pracujících na dálku přispívá rozvoj online služeb. Přes internet už dnes zařídíte spoustu věcí, s kolegy si uspořádáte skupinový online meeting, hotovou práci nahrajete do cloudového úložiště, odkud si ji zákazník stáhne, všechno prostě vyřešíte na dálku. Jen je potřeba to celé nějak koordinovat.

E-mailová komunikace nestačí, chce to systém

Kdo chce vést firmu na dálku, musí si k tomu najít potřebné prostředky. Psát si o tom, co je potřeba udělat, na Facebooku a občas se informovat e-mailem prostě nemůže dlouhodobě fungovat. Ve všem by byl zmatek, zapomínalo by se. Daleko lepší je zaplatit si systém pro vedení kanceláře v cloudu. Nejde o drahou záležitost a z dlouhodobého hlediska ušetří mnoho starostí.

Systémů pro podnikání na dálku existuje více a jedním z povedených českých počinů je iPodnik, jejichž web vyhrál v soutěži WebTop100 ocenění za nejlepší web v oblasti IT. Spravuje nejen data, ale také programy, navíc má špičkové zabezpečení.

Účetnictví, dokumenty i kalendář na jednom místě

Systém iPohoda je doslova kanceláří v cloudu. Máte tam vše na jednom místě, a to ať už se přihlásíte kdykoliv a odkudkoliv. 24 hodin denně 7 dní v týdnu na vás čekají veškeré informace potřebné k vykonávání vaší práce. Privátní cloud s automatickým zálohováním běží na platformě Microsoft. Ostatně v rámci exchange online máte možnost využívat také Office 365 – tzn. kancelářské aplikace, kalendáře, kontakty i e-mail s 50 GB prostorem pro e-mailovou schránku.

Další zajímavou funkcí je integrovaný ekonomický systém Pohoda pro daňové účetnictví online. Odkudkoliv na světě budete mít přístup ke svému účetnictví, fakturám, dokladům. Pochopitelně je lze sdílet s kolegy nebo tisknout.

Ušetří se nejen za pronájem kanceláře

Mít kancelář v cloudu je finančně výhodné. Za prvé není potřeba platit pronájem kanceláře, za druhé se ušetří za drahý hardware a softwarové licence. K iPodniku může každý přistupovat z libovolného počítače, telefonu či tabletu. Jedná se v podstatě o takový vlastní kousek prostoru na webu, který máte neustále k dispozici. Jen vám jej navíc někdo střeží a pomůže vám vyřešit případné problémy. 

Celkem iPodnik zahrnuje 15 služeb, které pokrývají komunikaci, účetnictví, weby a dokumenty, což je většinou právě to, co firmy potřebují. Samozřejmě si lze vybrat z několika variant služby v různých cenových relacích.

Nejčtenější

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Další z rubriky

Státní dluhopisy vs. korporátní dluhopisy. Co je výhodnější?

Efektivní investice najdete v dluhopisech

Dluhopisy. Dozajista jste se již s tímto pojmem setkali. Jedná se o efektivní možnost investování vašich úspor s...

Jak na výkup nepotřebných společností? Obraťte se na odborníky

Jak na výkup nepotřebných společností? Obraťte se na odborníky

Chystáte se odejít do důchodu a nemáte komu předat firmu, kterou jste vybudovali? Potřebujete kapitál na nový projekt?...

Efektivní investice najdete v dluhopisech

Efektivní investice najdete v dluhopisech

Investovat své těžce vydělané peníze efektivně a bezpečně není v dnešní době vůbec jednoduché. Možností je nespočet a...

Najdete na iDNES.cz