Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Moderní fasády z hliníkových systémů Reynaers a Alubond

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hliníkový fasádní prosklený systém Reynaers a kazetový fasádní plášť z hliníkových desek Alubond jsou moderními technickými a výrazovými prostředky současné architektury, prezentované společností DOSTING.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Avriopoint | foto: aje

Elegance, nápaditost a soulad funkční a výtvarné stránky staveb jsou devizami moderních fasádních systémů dodávaných profesionály českého stavebního trhu - společností DOSTING (www.dosting.cz).

Prosklené fasády z hliníkových profilů Reynaers a kazetové fasády z hliníkových kompozitních desek Alubond již získaly své místo v realizacích administrativních budov, letišť, nemocnic, společenských a obchodních center, úřadů i rodinných domů.

Jejich obliba mezi architekty a soukromými investory neustále roste.

Hliníkové prosklené systémy a kazetové fasádní pláště jsou s moderní architekturou nerozlučně provázány a vtiskují stavbám prestižní a vzdušný výraz. Současně s technologickým pokrokem roste variabilita fasádních plášťů, ale i nároky na technické parametry, precizní zpracování, nezávadnost a bezpečnost.

Stappa Mix

Stappa Mix

Prosklené fasády a výplně otvorů z hliníkových profilů Reynaers

Typickým zástupcem je fasádní a střešní systém CW50 vyznačující se variabilitou technických řešení a venkovního vzhledu. Subtilní hliníkové sloupky a paždíky jednotné pohledové šířky 50 mm zvládnou každou tvarovou kombinaci a umožní optimální průnik světla do interiéru. Barvu profilů lze zvolit z více než 400 odstínů dle RAL, v kvalitě dle evropské normy Qualicoat. Do těchto fasád lze integrovat množství oken a dveří, rovněž může být dodán systém s požární odolností až EI60.

Reynaers CW 50 byl společností DOSTING dodán na prestižní stavbu odbavovacího terminálu letiště v Brně, Tuřanech.

Rozlehlé prosklené severní a jižní fasády, menší východní a západní fasády a také atypické světlíky byly navrženy esteticky krásné avšak v prostorově náročných křivkách. Pro jejich výrobu byl využit speciální 3D software.

Variabilita systému Reynaers tuto realizaci umožnila a dokonce nahradila v projektu navrženou kombinaci ocelové nosné konstrukce a proskleného obkladu. Díky tomu je výsledný dojem architektonicky zajímavý a čistý.

Letiště Brno Tuřany

Letiště Brno Tuřany

Hliníkové kompozitní panely Alubond u.s.a.

Alubond panel je kompozit ze dvou vrstev hliníkového plechu a koextrudované vnitřní plastické vrstvy. Vnější plášť je potažený fluorokarbonovým povlakem PVDF Kynar 500 v mnoha barevných odstínech.

Odolnost vůči povětrnostním vlivům, nízká hmotnost, vysoká tuhost, soudržnost a rovinnost a také snadná zpracovatelnost nabízí hospodárné zhotovení kvalitních fasád a vnitřního obložení.

Zavěšená odvětraná fasáda s hliníkovým nosným systémem a velkoplošnými hliníkovými kazetami z desek Alubond byla úspěšně použita například na stavbě lichoběžníkové administrativní budovy Avriopoint v Brně.

V kombinaci s hliníkovými okny se jedná o ukázku mimořádně zdařilé syntézy moderního vzhledu a užitných vlastnosti. Budova byla vyhlášena stavbou Jihomoravského kraje 2008 v oboru staveb občanské vybavenosti.

Společnost DOSTING

Společnost DOSTING spol. s r.o. (www.dosting.cz) působí na našem trhu od roku 1993. Původní zaměření na dodávky střešních světlíků z polykarbonátových desek Makrolon, opláštění hal ze sendvičových panelů Elcom s izolací PUR pěnou, dálkového ovládání oken a světlíků Mingardi a také značkovací techniky Ampere bylo od roku 2000 rozšířeno o perspektivní dodávky prosklených fasád a výplní otvorů Reynaers a posléze o dodávky kazetových fasád z desek Alubond. Od té doby již firma realizovala stovky projektů a nabízí dobře zvládnutý výrobní a montážní proces. Spolu s dodávkou materiálů přímo od výrobce představuje spolehlivého a silného partnera pro realizaci moderních staveb.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Začalo to nápadem, který se realizoval v pronajaté místnosti o velikosti 20 metrů čtverečních. Brzy bylo nutné najít...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Najdete na iDNES.cz