Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Moderní datová centra: jak na jejich výstavbu a provoz?

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Plánujete výstavbu datového centra, nebo chcete ušetřit za provoz stávajícího? Pak si nenechte ujít chystanou konferenci Moderní datová centra: efektivní výstavba a úsporný provoz.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Konference Moderní datová centra: efektivní výstavba a úsporný provoz | foto: CONTEG, spol. s r.o.

Na konferenci Moderní datová centra: efektivní výstavba a úsporný provoz se dozvíte, jak minimalizovat finanční náklady při investici a provozu moderních datových center, jak v nich optimalizovat energetické nároky, nebo i jak uspořit díky zpětnému využití odpadního tepla, které datová centra produkují.

Konference konaná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Hospodářské komory České republiky a Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest proběhne ve středu 16. března od 9:00 hod. Akce je určena zejména pro stávající majitele datových center, IT profesionály a manažery zajímající se o datová centra, firmy žádající o dotace na DC, municipality a odborníky z veřejné správy zabývající se výstavbou a energetikou.

Program konference Moderní datová centra je opravdu bohatý

Tématem konference a následných diskusí je především optimalizace energetických nároků v datových centrech a zpětné využití odpadního tepla z nich. „Odpadní teplo z datového centra lze využít na vytápění objektů, například budov veřejné sféry. Nebo jako technologické teplo, třeba pro vytápění bazénu, či skleníků,“ sdělil Vít Voláček, jednatel společnosti Conteg, spol. s r.o., a dodal, že spoluprací mezi obcemi a investory by tak mohla probíhat výstavba datových center vždy ruku v ruce se společenskými potřebami dané lokality, v koordinaci s municipalitami a dle nejnovějších ekologických trendů.

Cílem konference je informovat účastníky o možnostech, jak minimalizovat finanční náklady při investici a provozu moderních datových center a jiných IT objektů.„O zřizování datových center v České republice mají investoři čím dál větší zájem, což je dáno také naší energetickou strategií i stabilitou sítě,“ řekl Karel Kučera, generální ředitel agentury CzechInvest. „Datová centra jsou zároveň součástí vládní strategie rozvoje digitální ekonomiky České republiky a její infrastruktury, proto je lze podpořit jak investičními pobídkami, tak dotacemi z evropských fondů,“ zdůraznil.

Konference Moderní datová centra: efektivní výstavba a úsporný provoz

Konference Moderní datová centra: efektivní výstavba a úsporný provoz

Registrujte se včas, počet míst je omezen

Konference Moderní datová centra: efektivní výstavba a úsporný provoz se bude konat v Clarion Congress Hotel Prague na adrese Freyova 33, Praha 9 – Vysočany. Registrujte se nejpozději do 29. 2. 2016 prostřednictvím formuláře na stránkách konference. Vstup je zdarma. S registrací neváhejte, počet míst je omezen!

Partnery konference je Komerční banka a společnost Conteg,která je jedním z největších výrobců IT a průmyslových rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra v Evropě a na Středním Východě.

Více informací o konferenci Moderní datová centra: efektivní výstavba a úsporný provoz najdete na www.konference-mdc.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Přichází Backend Stories, příběhy ze světa IT budoucnosti

Přichází Backend Stories: příběhy ze světa IT budoucnosti.

V pátek 20. října zažil literární svět velký třesk. Vznikla nová edice Backend Stories zaměřená na vědeckofantastickou...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz