Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Moderní český jazyk – čeština jako nástroj k obchodnímu úspěchu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zajímá vás, jak vaše písemnosti ovlivňují dojem profesionality vaší společnosti? Máte představu o firemní formální kultivovanosti a komunikační efektivnosti? Používáte český jazyk tak, aby byla čeština vaší konkurenční výhodou?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Český jazyk… Pravidla ze školních lavic? Ne, především naše každodenní vizitka! | foto: Lingviéra

Obchodní úspěch každé společnosti závisí na jejím vztahu se zákazníky. Zákazníkova důvěra v obchodní vztah je souhrnem racionálních i čistě emotivních postojů, jejichž vzájemným působením zákazník získává jasnou představu o profesionalitě společnosti, se kterou je v písemném či ústním kontaktu.

Profesionálně používaný český jazyk umocňuje pocit důvěry. Je pro vás důležité, aby se image profesionality vaší společnosti vůči zákazníkům prezentovala na všech rovinách?

Určitě pak narážíte při každodenním styku se zákazníky na úskalí svého rodného jazyka a marně hledáte oporu při řešení jazykových nesnází v písemném projevu.

Opomíjený jazyk čeština

Jazykové školy se často zaměřují pouze na výuku cizích jazyků a kvůli nedostatku nezbytného odborného zázemí opomíjejí český jazyk, který v našem životě hraje hlavní komunikační roli.

Řeč a komunikace jakožto priorita jazykové školy Lingviéra tvoří metodologický základ nejen výuky cizích jazyků, ale zároveň úspěšné mezilidské komunikace. Lingviéra staví výuku češtiny pro Čechy po bok cizích jazyků a svým zákazníkům nabízí garantovaný dohled nad jejich písemným projevem.

Nechte si provést jazykový audit konkrétních dokumentů či šablon a zjistěte, jaké typy formálních nedostatků ohrožují úspěch komunikačního záměru písemnosti a znehodnocují tak profesionální image vaší firmy.

Audit českého jazyka je prvním krokem k efektivní firemní písemné komunikaci.

Český jazyk v praxi

"Jazykový audit představuje ve většině případů významný krok k odstranění jazykových chyb a nedostatků v rozsáhlejším a cíleně zaměřeném měřítku. Vytipuje konkrétní komplikované jazykové jevy, se kterými se pracovníci, jejichž písemný kontakt se zákazníky podvědomě ovlivňuje zákazníkova rozhodnutí, ve své každodenní praxi setkávají," představuje strategii kurzů českého jazyka jejich odborná garantka a lektorka PhDr. Adéla Přikrylová, Ph.D.

"Každé odvětví lidské činnosti se potýká s odlišnými jazykovými problémy, cílem kurzů českého jazyka je poskytnout jejich účastníkům oporu pro řešení těch jazykových jevů, které musejí ve své praxi řešit. Nejčastěji hledají informace a pomoc ohledně nových i zažitých pravopisných pravidel, obtížných tvarů slov, větné stavby, interpunkce, stylizace, výběru jazykových prostředků vzhledem ke komunikačnímu záměru a evropské korespondenční normy," dodává.

Oslovte jazykovou školu Lingviéra a získáte dlouhodobé odborné zázemí pro řešení vašich jazykových nesnází. V návaznosti na jazykovou spolupráci s touto jazykovou školou máte možnost využívat jazykového supportu, který je jakožto rychlá a individualizovaná jazyková pomoc určen pro všechny, kterým záleží na vlastní sebeprezentaci v písemném projevu.

Jazykový kurz čeština pro Čechy, to je moderní český jazyk v obchodním styku se zákazníkem.

Lingviéra

Netradiční jazyková škola

Lingviéra je netradiční jazyková škola, pro kterou je řeč a komunikace prioritou nejen v oblasti výuky, ale také především ve vztahu k zákazníkovi.

Rozmanitost nabídky jazykových kurzů, stejně jako individuální přístup umožňují najít pro zákazníka komplexní řešení tak, aby kurz vyhovoval jeho finančním a časovým možnostem a zároveň potřebám a představám.

Na základě dlouholetých zkušeností s vyučováním studentů všech věkových kategorií a rozmanitých osobních výukových potřeb (včetně výuky na PedF UK, soukromé vysoké škole Literární akademie Josefa Škvoreckého a Magistrátu hl. m. Prahy) nabízíme studentům efektivní kurzy, které zúročí jejich časové i finanční investice do studia vložené.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Najdete na iDNES.cz