Moderní catering je i o zážitcích

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Svatby, teambuildingy, firemní večírky, kongresy a konference, meetingy. Tam všude je zapotřebí dobrého jídla. Účastníci zaženou hlad, navíc budou mít možnost si mezi sebou popovídat. Jídlo vždycky boří zábrany. V případě dobře zvolené cateringové agentury si k tomu všemu ještě užijí skvělou show.

Moderní catering je i o zážitcích | foto: Shutterstock

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Catering už dávno není jen o samotných pokrmech. Kvalita a chuť jídla samozřejmě hrají prim, jenže jíme také očima. Chceme něco zažít, potěšit zrak, sluch i chuťové buňky. Kde nám tohle umožní?

Agentura přichystá pokrmy, které bude škoda jíst

Nazdobené stoly, elegantní talíře, sklenice, poháry, příbory a podnosy, mezi nimi dekorace, jako jsou stuhy, květiny, balónky atd. Tohle všechno je u slavnostní tabule samozřejmostí, a pokud si objednáte profesionály, jistě se toho dočkáte. Jsou ale i jiné služby, co se dají považovat spíš za nadstandard.

Ne zcela běžný je například výběr z několika kuchyní. Pro některé akce se hodí české pokrmy, avšak chcete-li návštěvníky ohromit, budou lepší například středomořská jídla. Nezvyklé chutě vám dá poznat i asijská kuchyně. Na firemní večírek se hodí i ta americká – tacos, burritos, nachos, steaky apod. Sbíhají se vám sliny?

Z přípravy jídla se stane show

Pokrmy připravené dlouhé hodiny předem, dovezené na místo a naservírované? Takhle by to vypadat nemělo! Místo toho si zařiďte live cooking show, kdy kuchaři připravují jídlo přímo na místě před zraky hostů. Účastníci budou obohaceni o zajímavý zážitek, navíc dostanou naprosto čerstvé jídlo.

Kde takovou službu sehnat? Není úplně standardní. Svým zákazníkům ji nabízí Fresh catering Praha, a to zcela bez příplatku. Jejich snahou totiž je poskytovat klientům čerstvé jídlo a udělat z toho nevšední zážitek. Předem si s nimi dohodnete harmonogram, a tak je celý večer na co koukat – od předkrmu až po dezert. Tomu se říká moderní catering!

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Mountfield rozjíždí prodej elektrokol

Jízdu po zpevněných cestách si nádherně užijete na trekingovém či krosovém...

Společnost Mountfield zahájila ve čtvrtek 29. listopadu ve všech svých prodejnách v České republice, na Slovensku...

Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti,...

OLED: nejvyšší kvalita televizního zobrazení

OLED – nejvyšší kvalita televizního zobrazení

Ploché televizory, tak jak je známe dnes, vstoupily na trh zhruba v polovině poslední dekády minulého století, kdy...

Češi chtějí místo zlatého prasátka raději vánočního medvěda.

Češi opouštějí od zlatého prasátka, místo něho očekávají vánočního medvěda

Zlaté prasátko je spojeno s půstem a vánoční medvěd z e-shopu GRIZLY.cz přináší tolik dobrůtek, že by to člověk určitě...

Další z rubriky

Jaký telefon letos darovat k vánocům svým dětem? Tři tipy od nás

Jaký telefon letos darovat k vánocům svým dětem? Tři tipy od nás

Mobilní telefon je neodmyslitelným pomocníkem pro většinu z nás. Hledáte ideálního adepta na telefon pro své potomky?...

3D tiskárny: úspora materiálu i času

3D tiskárny – úspora materiálu i času

3D tisk je v současnosti stále více se rozvíjející technologií a je možné říci, že v mnoha odvětvích průmyslu se jedná...

Podnikání se sociálním přesahem není charita

Podnikání se sociálním přesahem není charita!

V České republice již více než 200 podniků ukazuje, že se dá podnikat, vydělávat peníze a zároveň v regionu pomáhat jak...

Najdete na iDNES.cz