Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Moderní bydlení v Třeboni, oblíbeném lázeňském městě

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Bytový dům v Lukách se nachází nedaleko centra města Třeboň, které patří mezi nejkrásnější místa jižních Čech. Toto lázeňské město je součástí chráněné krajinné oblasti Třeboňsko a biosférické rezervace UNESCO. Jedná se o moderní bytový dům zkolaudovaný v roce 2013. Dům má 3 podlaží a 42 bytových jednotek. Hned u domu se nachází vyhrazené venkovní parkoviště.

Developerský projekt Byty Třeboň| foto: KŘIVSKÝ, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Developerský projekt v Lukách je situován asi 750 m severovýchodně od historického centra Třeboně směrem k lokalitě Na Kopečku. Obyvatelé moderní novostavby mají tak blízko do města i do přírody. Poloha domu zaručuje krásné výhledy do okolí, relaxaci a odpočinek s minimem rušivých vlivů. Veškerou občanskou vybavenost najdete přímo v Třeboni (školy, úřady, banky, sportoviště, wellness, kino, obchody, restaurace). Dům je díky svému umístění na naučné stezce Okolo Třeboně ideálním výchozím bodem pro cyklistiku i pěší výlety.

Dominantou Třeboně je renesanční zámek se zahradami, soubor renesančních a barokních měšťanských domů na náměstí a v neposlední řadě městský pivovar Regent se staletou tradicí. Ve městě je velice rozvinuté lázeňství. Léčebnou péči poskytují Bertiny lázně a Lázně Aurora. Třeboňské lázně se zaměřují na léčbu pohybového aparátu, jsou ale i místem odpočinku. Wellness nabídka zahrnuje masáže, bazén se slanou vodou, sauny, páru i relaxaci při lázeňských procedurách.

Oblast Třeboňska je protkaná hustou sítí turistických tras a cyklotras i naučných cyklostezek. Rovinatá krajina je ideální pro nenáročnou cykloturistiku okolo zdejších rybníků, pro odpočinkové vycházky přírodou, nordic walking nebo in-line bruslení.

Okolí Třeboně nabízí asi nejbohatší a nejlépe značenou síť turistických cyklotras a cyklostezek v České republice. Místní krajinu tak můžete poznávat ze sedla kola i při pěších výletech po naučných stezkách. Nejdelší z nich je naučná stezka Okolo Třeboně, která vás provede okruhem dlouhým 39 kilometrů. Z informačních tabulí na trase se dozvíte o rybniční soustavě, rašeliništích, lesních komplexech, ale také o historickém vývoji oblasti. Oblíbené jsou i naučné stezky Rožmberk a Cesta kolem Světa, která svou 14 km dlouhou trasou opisuje břehy rybníka Svět.

Fotogalerie

Najdou se zde i cyklostezky či komunikace s minimálním provozem a hladkým asfaltovým povrchem, které jsou vhodné pro in-line bruslení. V jižních Čechách se rovněž nabízejí skvělé podmínky pro provozování módní sportovní a turistické aktivity zvané nordic walking. Se speciálními hůlkami se můžete volně projít po loukách i turistických stezkách.

Okolí Třeboně přímo vybízí k relaxaci a aktivnímu odpočinku v přírodě. Překrásnou krajinou Třeboňské pánve Vás provedou četné turistické trasy a cyklostezky. Seznámíte se s destinací, která byla díky svým mimořádným přírodním krásám zařazena mezi biosférické rezervace UNESCO.

Třeboň je přirozeným centrem CHKO Třeboňsko. Díky mimořádně zachovalým přírodním hodnotám byla tato oblast zařazena mezi biosférické rezervace UNESCO. Třeboňská příroda je unikátní svou neobyčejnou pestrostí. Najdete zde rozsáhlé smíšené lesy, stepní lokality, rašeliniště, mokřadní louky i množství rybníků a řek. Největšími rybníky v okolí Třeboně jsou Svět a Rožmberk. Oba jsou kromě chovu ryb a rybolovu hojně využívány také k rekreaci, koupání a vodním sportům.

Město Třeboň je neodmyslitelně spjato s rody Rožmberků a Schwarzenbergů, jejich historie nás provází téměř na každém kroku. Již ve 14. století zde Rožmberkové založili klášter a později přestavěli místní hrad na renesanční zámek. Z této doby pochází i knížecí pivovar Regent. Pozdější přechod Třeboně do rukou nových pánů Schwarzenbergů nám připomíná kamenná kašna s hlavami Turků na nádvoří zámku i Schwanzenbergská hrobka. Najdeme ji v obci Domanín při jihovýchodním břehu rybníka svět, kde plynule navazuje na zámecký park v anglickém stylu.

Do centra starého města se dostaneme jednou ze čtyř bran, které byly součástí městského opevnění. Třeboňské náměstí je tvořeno souborem renesančních a barokních měšťanských domů s podloubími. Celému náměstí dominuje budova radnice s vyhlídkovou věží i Mariánský sloup. V historickém centru města jsou také pořádány četné kulturní akce a festivaly.